Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Rudtanc

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Rudtanc

    Akció
    Ma a jatszoteren ket kb 10-12 eves lany gyakorolt es eszembe jutott h meg nincs topikja. Ki csinalja? Irto nepszeru most otthonra is lehet kapni rudat? Nagyon ossze kell hozza furkalni mindent? Mennyire nehez elkezdeni kell hozza vmi elokepzettseg?
    Ábel (2005 tél), Áron (2009 nyár), Jakab (2013 tavasz)


    ÁLOMJÁRÓ CD
    születésnaptár
    babahordozási tanácsadó vagyok

    #2
    rúd van nem fúrós is, talapzaton áll.
    gyerekek: Máté, Levi(2004-10) & Lili(2007-06) & Csongor (2011-11)

    Comment


      #3
      Én csak két exmamamit tudok, aki rúdtáncol, egyéb elérhetőségeken biztos szívesen segítenek. (Szabina és Dius, Szabinának otthon is van rúdja.)

      Comment


        #4
        Oh ez jó, engem is érdekelt elmentem itt Debrecenben a két terembe ahol csinálták, leírom hogy jártam

        1. nem messze tőlünk szép új hely, kicsit hideg. elmentem a kezdőre, hááát egyedül voltam pedig reménykedtem benne hogy a hátsó sorban meghúzódva kipróbálom nem jött be és a legjöbb férfi volt a tanár!!!
        amiért nekem tetszik mert azt érzem belső erő kell hozzá, törzs, vázizom stb. kicsit kékfoltos lettem az zavart, és hogy több olyan dolgot alkalmaz amit a jógából terápiából tudom h nem a legegészségesebb és annál az elmém tiltakozott

        2. másik terem, oktató kismama, és az egy órából kb 20 percet csináltunk vmit, penészedő falak, zéró bemelegítés (na jó picike de gyakorlatilag semmi) az oktató lehet jó, de alig jutott ránk ideje, addig áldogalltunk 3an egy rúdnál.

        de valami vonz benne még az elsőhöz visszamegyek, majd beszámolok

        biztassatok
        marica 3 poronttyal Levi (2007.02.19) Mirkó (2011.09.24), AnnaKamilla (2016.10.25) www.mamamibolt.hu

        Comment


          #5
          Szabinat Diust meg Manyasz Timit tudom h csinaljak
          A Britain's Got Talentben volt egy duci no aki profi rudtancos volt ugyh van esely bar pl a talapzatos rudat feltenem h kidol

          Itt is nyilt studio hihetetlen nepszeru.
          Ábel (2005 tél), Áron (2009 nyár), Jakab (2013 tavasz)


          ÁLOMJÁRÓ CD
          születésnaptár
          babahordozási tanácsadó vagyok

          Comment


            #6
            Kiprobáltam, jo moka és bár kék zöld leszel, nekem pl a tüzoltonál a két térdem hátulja volt lila, de ugy örülsz, mint egy gyerek, ha rájössz egy mozdulatra
            Hollán E. Utcába jártam, nagyon jo volt, polex a neve
            Era és 2009-es Luca + 2018 május: Vajk és Vince

            Comment

            Mamami portál footer

            Összecsuk

            Friss bejegyzések

            Összecsuk

            Cikk a mamami portálról

            Összecsuk

            szivárvány
            Betöltés...
            X