Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Filmajánló

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Filmajánló

    Akció
    Esti itthoni, férjjel való (gyerekmentes) mozizáshoz ajánljunk egymásnak filmeket!
    Roberta, és négy csemete

    #2
    Jó ötlet!

    Nekem nagy kedvencem az Egy asszony illata, és a férjem is szereti.

    Comment


      #3
      Tegnap neztunk az urammal a Tea Mussolinivel c filmet (nem biztos, hogy ez acime magyarul, bocs) Zefirellitol. Nagon tetszett mindkettonknek. Maggie Smith, Judi Dentsch nagy kedvencunk.
      Szinten mindketten benne vannak a Best Exotic Marigold Hotel-ben es a regebbi Holgyek levendulaval c. filmekben is.
      Multkor ajanlottam egy masik topikon a Simon Magust (Ben Hopkins filmje), nagyon jo!

      Comment


        #4
        de jó topik! Nekem olyan ötletek kellenének, amiket mondjuk you tube-ról is meg lehet nézni.

        ON: moziban már láttuk, de tegnap este ez volt a tv-ben: Für immer liebe (németül), az eredeti címe: the vow
        Iszonyatosan romantikus Szerintem nagyon jó film. Persze nem kell sokat gondolkozni közben, de egy kis esti romantikázáshoz (mikor a gyerekek már alszanak) szuper.

        Comment


          #5
          Mi most német filmeket nézünk jobbára (tanulok németül). A legutóbbi - szerintem hosszban is ideális - minisorozat az Adlon Hotel (Das Adlon) volt. Fogalmam sincsen hogyan szerezhető be, de megéri nagyon. Mindkettőnket lekötött és az utóbbi idők egyik legjobb filmje volt, amit láttam.

          3 másfél órás részből áll, a berlini Hotel Kempinski (korábban Adlon) történetén keresztül mutatja be Sonja Schadt életét és annak a 90 évnek a történelmét, amit a 3 rész átölel. Izgalmas is, romantikus is, elgondolkodtató és élethű is.
          Amennyire utólag utánaolvastam, még így is maradtak ki érdekes részek a sztoriból és a hotelt is teljesen valósághűen mutatja be.

          Comment


            #6
            Igen, a The wow az a Fogadom, mi is láttuk. Hasonló romantikus a P.S. I love you :
            http://www.port.hu/p.s._i_love_you/p..._film_id=90715
            és az Időről időre:
            http://www.port.hu/idorol_idore_abou...film_id=140832

            És A legszebb dolog címűt láttátok?
            Roberta, és négy csemete

            Comment


              #7
              Izgis és nagyon eredeti a Viharsziget. Lehet utána gondolkozni, azaz visszapörgetni magunkban a filmet..
              Roberta, és négy csemete

              Comment


                #8
                Semmese, mi is neten filmezünk, de nem feltétlenül a youtube-on, rengeteg film elérhető online oldalakon

                Viszont pl. az említett Hölgyek levendulában megvan a youtube-on!
                Utoljára szerkesztette bikkmakk; 2014.11.18., 21:42.
                Roberta, és négy csemete

                Comment


                  #9
                  mi most a The Love Punch-ot néztük (Százkarátos szerelem), ne gondoljunk semmi mélyenszántóra romkom Emma Thompsonnal és Pierce Brosnannel
                  Ábel (2005 tél), Áron (2009 nyár), Jakab (2013 tavasz)


                  ÁLOMJÁRÓ CD
                  születésnaptár
                  babahordozási tanácsadó vagyok

                  Comment


                    #10
                    Ó, de jó topik, mindig bajban vagyunk hogy mit is kellene nézni:-)
                    Én a a Papagájt ajánlom
                    Cseszka ,Mesi a nagylány és a szülinapi kistesó :-)

                    Comment


                      #11
                      De jó topik nekem az egyik nagy kedvencem A Kaméleon

                      Comment


                        #12
                        Én is hozok egy kis ajánlót:
                        Eat pray love (Ízek, imák, szerelmek):
                        http://www.port.hu/izek,_imak,_szere...film_id=109442
                        a film hangulata magával ragadó
                        Holiday:
                        http://www.port.hu/holiday_the_holid...2&i_topic_id=2
                        még ez jutott így hirtelen eszembe, és köszi az eddigi ajánlásokat!
                        Az időutazós, a Mussolinis és a Viharsziget is nagyon megtetszett
                        Utoljára szerkesztette apple; 2014.11.22., 23:05.
                        Eladó 2 db kerepesi telek egymás mellett a HÉV-hez közel, nagyon szép helyen (korábban saját részre vettük) és 1 db kerepesi panorámás telek nagyon olcsón. Érdeklődj priviben!

                        Comment


                          #13
                          Én innen szoktam keresgélni, ha szeretnék valami jót (vagyis keresgéltem, de már nagyjából megnéztük, ami érdekelt minket):

                          http://www.imdb.com/chart/top

                          Nemzetközi szavazás alapján rangsorolt toplista
                          Erika, 3 kölök anyuja: Baló (2005.01), Lenke (2007.12), Mikus (2013.03)

                          Kisfiúcipők

                          Comment


                            #14
                            Hölgyválasz
                            A és egy kosárlabdacsapatnyi gyerek

                            Comment


                              #15
                              Veri az ördög a feleségét

                              100x láttuk és imádjuk! A hangulata csodás és nem melleséleg jó kis vígjáték

                              Itt az összefoglalója:
                              "Augusztus 20., valahol a Balaton-felvidéken. A vasutascsalád hatalmas sürgés-forgás közepette készül a nagy napra: pesti rokonuk jön vendégségbe, nagyhatalmú funkcionárius főnökével, Vetró Gézával és annak családjával. Itt a soha vissza nem térő lehetőség, hogy bávatag gyermekeiket remek álláshoz juttassák. Kajtárné, a háziasszony lucullusi lakomát rendez, gőzölögnek a levesek, illatoznak a húsok, csurran a házipálinka, csakhogy mégis hiba csúszik a számításba: a magas vendég, Vetró elvtárs, a munkásmozgalom veteránja, mára gyomorbajos, aszkétikus funkcionárius, aki meglehetős idegenséggel tekint a terített asztalra."

                              Comment

                              Mamami portál footer

                              Összecsuk

                              Friss bejegyzések

                              Összecsuk

                              Cikk a mamami portálról

                              Összecsuk

                              szivárvány
                              Betöltés...
                              X