Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Csepeli babahordozós klub

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Csepeli babahordozós klub

    Akció
    Kedves Mamamik!

    Örömmel értesítelek titeket, hogy Csepelen babahordozós klub működik, aminek már neve is van: CseHo Klub, azaz Csepeli Hordozós Klub!
    Tagjaink már nem csak Csepelről, hanem az egész Dél-pesti régióból vannak (Ferencváros, Soroksár, Pesterzsébet, Csepel, Kispest, Halásztelek, Szigetszentmiklós, Szigethalom stb.).

    Fő témáink természetesen a babahordozás, kötődő nevelés, szoptatás/hozzátáplálás, mosható pelenkázás, a környezettudatos életmód és még sok minden más, ami a gyermekeiket nevelő családokat érdekelhet, de gyakran csak csacsogunk mindenféle női dolgokról, miközben a gyerekek játszanak körülöttünk. Elsősorban saját tapasztalatainkat osztjuk meg egymással, de szervezünk szakértői beszélgetéseket is.

    Lehetőség van egymás hordozóeszközeinek kipróbálására és már kölcsönözhettek különféle hordozókat is. Folyamatosan munkálkodunk azon, hogy minél több programot nyújtsunk klubtagjainknak, minél élénkebb, aktívabb legyen a klubélet.

    Minden évben csatlakozunk más helyi szervezetekhez, vagy szervezünk saját programokat a Születés Hete, az Anyatejes Világnap, a Nemzetközi Babahordozó Hét és egyéb események kapcsán.

    A terembe cipővel nem lehet bemenni, ezért váltócipőt, papucsot érdemes hozni. Ha babakocsival érkezel, találunk neki helyet .

    A teremben nem lehet ételt, italt fogyasztani. HA szeretnél, akkor a közös kis büfé asztalunkra (lehetőleg) egészséges enni- és innivalókat hozhatsz, leginkább olyanokat, amik nem túl maszatolósak.

    Belépő 300 Ft/család, amit a terembérlet kifizetésére fordítunk. A klub egyéb költségeit adományokból fedezzük.Gyűjtünk saját játékokra, saját játékokat, egyelőre egy, a házban működő másik egyesület játékait is használhatjuk, amire fokozottan kell vigyázni és klubozás után rendben, összepakolva kell visszatenni a helyére.

    Helyszín:
    Királyerdei Művelődési Ház
    1212 Budapest, Szent István út 230.

    A 148-as busszal közelíthető meg.

    Térkép

    Időpont:
    Kéthetente, keddenként 9-13 óráig vannak klubnapjaink.

    A pontos dátumokat a CseHo klub BLOGJÁN találjátok meg.

    Bízunk benne, hogy még többen eljöttök innen a mamamiról is és még több új is lesz.

    Szeretettel várunk titeket!!

    A szevezők: ktc - Katica, Szilu, Orsi és Rizi

    Minden fontos és aktuális információt megtaláltok blogunkon:
    http://www.csehoklub.blogspot.com/
    Utoljára szerkesztette Rizi; 2012.09.12., 14:59. Oka: változások
    KRISZTA, Kata és Kende anyája
    Rizi Trafik

    CseHo Klub a mamamin és CseHo Blog Ölbebaba

    #2
    VÁLTOZÁSOK

    Ezt a hsz-t megtartom az esetleges változásoknak (helyszín, időpont... bármi), hogy mindent megtaláljatok itt a topik elején.

    Kedves Mindenki!
    Új helyre költöztünk!!!!
    A klub a Királyerdei Művelődési Házban vár titeket !!
    Minden infót megtaláltok a BLOGON!

    NÉZZÉTEK MEG A CSEHO BLOGJÁT!!
    Utoljára szerkesztette Rizi; 2012.09.12., 14:45.
    KRISZTA, Kata és Kende anyája
    Rizi Trafik

    CseHo Klub a mamamin és CseHo Blog Ölbebaba

    Comment


      #3
      PROGRAMOK

      Az aktuális programot már szintén a blogon találjátok meg!!

      http://www.csehoklub.blogspot.hu/
      Mellékletek
      Utoljára szerkesztette Rizi; 2012.06.18., 14:35.
      KRISZTA, Kata és Kende anyája
      Rizi Trafik

      CseHo Klub a mamamin és CseHo Blog Ölbebaba

      Comment


        #4
        Ha én ezt a klubban egyszer elmesélem !! (régi +1 )

        ez a +1 tényleg jó, mindig változik

        A CseHo Klub által szervezett hordozókendő tanfolyamokról a BLOGON minden információt megtalálsz.
        Utoljára szerkesztette Rizi; 2012.06.18., 14:36.
        KRISZTA, Kata és Kende anyája
        Rizi Trafik

        CseHo Klub a mamamin és CseHo Blog Ölbebaba

        Comment


          #5
          Rizi mindenre gondol
          A plusz 1 a legjobb

          Mi megyünk

          Comment


            #6
            Köszi Rizi!!!!!! Tökjó! Megyünk!
            Hajnal Virág 2008.07.29, aki már naagy ovis csajszi!

            Comment


              #7
              Juhhúúúú! Zöldfülű vagyok, a mamamira is csak nemrég találtam, de végre rájöttem, hogy hol van az a hely ahol a nekem tetsző dolgokról/elvekről beszélgethetek.

              Mi megyünk!
              Csilla és a lányok: DORKA (2009), KARINA (2010)

              Comment


                #8
                De kár, hogy most költöztem el Csepelről

                Comment


                  #9
                  Megyünk, ha éppen nem betegszik le egyik kölök sem...
                  Ági
                  Dinoszauruszok gyűjtője - 2005.12.04. Pónikirálylány - 2008.12.22.

                  Comment


                    #10
                    Sziasztok!!!


                    Kérdés: jól olvasom, hogy a hordozós klubfoglalkozáson lehetősé van kipróbálni más-más hordozókat? Ha igen, előre kell ezt jeleznem valakinek????

                    Én MT-szűz vagyok még (ill. minden egyéb hordozó-szűz), jelenleg Nandu-ban nyomjuk, ezen kívül pedig még csak a Lodger Shelter-t használtuk - mikor megszületett (http://www.lodger.com/producten/shelter/)
                    Előre is köszönöm a választ.
                    Csilla és a lányok: DORKA (2009), KARINA (2010)

                    Comment


                      #11
                      Szia Dorkanyu

                      azt tervezzük, hogy mindenki viszi, amije van, és azokat lehet majd nézegetni

                      MT-t biztosan nem kell egyeztetni senkivel, mert szinte mindegyikőnk abban hordoz alapból, úgyhogy azt biztosan nézhetsz

                      kábé a következőket tudjuk mutogatni (majd mondom is Rizinek, hogy rakja bele pl. a +1-be), ha éppen mindenki ott van, és semmi nincs éppen itt-ott kölcsönben:
                      - sima kendők
                      - karikás kendő
                      - MT-hegyek (Bora, Bamberoo, Kozy)
                      - babaerszény
                      * sima vászon
                      * az én egyedi Timbuktu kendő-erszényem
                      - babasling (ha Ékes arra jár )
                      - Tonga
                      - Ergo (ez az enyém, és momentán kölcsönben üdül)
                      - rugalmas (ez is az enyém, szintén kölcsönben egy kisbabánál)

                      Ha pl. Coffie is arra jár , akkor lesz néznivaló Manduca is

                      Megnéztem ezt a lodgert, és felkaptam a fejem rá, hogy holland a link. Van valami különösebb oka esetleg, mármint hogy neked van Hollandiához/Flandriához valami közöd?
                      (Izé... esetleg keresd meg a csepeli topikot, és ott meséld el nekem )

                      Comment


                        #12
                        Szia Szilu!

                        Nagyon köszönöm a választ. ÖÖÖÖÖ... tudom, hogy még új vagyok, de én konkrétan arra a lehetőségre gondoltam, hogy esetleg egy meitai-t hazavihetnék egy kölcsönbe vmennyi időre próbálni. Mivel még nem is ismertek, így letétbe szívesen otthagynám a Lodger Shelter-t, hogy kipróbálhassa addig azt egy újszülöttes mamami. Lodger: kaptuk. olyantól aki sokat utazgat Európában, így Hollandiába is gyakran jár. amúgy semmi közöm Hollandiához, azon kívült, hogy a Randstadnál is dolgoztam (Hollandia legnagyobb személyzeti tanácsadó cége), mint tanácsadó (amolyan fejvadász-szerű
                        Csilla és a lányok: DORKA (2009), KARINA (2010)

                        Comment


                          #13
                          Arra járunk.Ékessel,Bulcsúval,slinggel,BORAmeitaijal...
                          Erika,Ékes Csillag(2007.07.04.)és Bulcsú Győző(2009.05.21.)Anyukája

                          Comment


                            #14
                            Csajok!

                            A bkv útvonaltervezője szerint a karácsony sándortól a 151-es busszal kellene menni a Rákóczi térig 2 megállót. Érdemes, vagy van rövidebb út is vmelyik HÉV megállótól??? A Volánbuszunk a HÉV vonlán jön be Szszentmiklósról.
                            Csilla és a lányok: DORKA (2009), KARINA (2010)

                            Comment


                              #15
                              Mi is megyünk...végre.
                              A
                              L nagylányom (2008.03.) + F kisfiam (2011.05.)

                              Comment

                              Mamami portál footer

                              Összecsuk

                              Friss bejegyzések

                              Összecsuk

                              Cikk a mamami portálról

                              Összecsuk

                              szivárvány
                              Betöltés...
                              X