Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Zsákárd Didymos

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Zsákárd Didymos

    Végignéztem a topikokat, és nem találtam ilyet! Igaz, ott az indiós topik, de a többi zsakard didymosnak nincs topikja. Pedig szerintem ezek a legjobb kendők ! Könnyű kötni velük, szépen teríthetők, nem vág, nem húz, finom puha, nyáron nem meleg, kicsi csomó... mi kell még?

    hát lássuk, mi a véleményetek a ninokról, wellenekről, ellipsenekről és a többi csodás zsakard didyről! (az indiókat hagyjuk az indiós topikba)
    Nektek is ugyanúgy szerelem mint nekem? Miért jó, vagy ha nem tetszik, akkor miért nem tetszik? Mik a tapasztalok?

    Jó lenne képeket is látni, hogy is nézek ki ezek a csuda kendők kötés közben. Jöhetnek az új limitáltak is! (gekkócskák ide! )

    13
    igen, jacquard didymos-ra
    53,85%
    7
    igen, zsákár didymos-ra
    15,38%
    2
    iden, a topikban leírom mire
    7,69%
    1
    ne, maradjon így, már úúúúgy megszoktam :)
    23,08%
    3

    Lejárt

    Utoljára szerkesztette koc; 2010.07.14., 23:30.
    ZSUZSI és a gyerkők: MISI 7, ANNA 5

    #2
    kóc,nem tudom pontosan, asszem a Pfau is zsákárd, ugye?nekem van egy szép lila, nagyon jó kendő!!ninót még sosem kötöttem, de ki fogom próbálni nemsokára, kíváncsi vagyok már rá nagyon!
    K hátán S+J+G

    Comment


      #3
      de miért nem jaquard-nak irjuk?

      amúgy nekem a nino nem annyira tetszett anno. a pfaut iszonyúan sajnálom hogy eladtam . a nora szintén naogyn szép és puha volt!

      meg most a gekkot is próbáltam, egész jó. de nekem valahogy vékonyak.
      vagyis az indio tömörségére, tartására vágyom....talán, nemtom.

      képek:
      - gekko
      - lila pfau
      - nora
      - nino jeansblau
      - paul
      Utoljára szerkesztette KKRISZTI; 2011.11.03., 13:43.

      Gyermekeim: Tomi 2005, Dani 2008, Boróka 2012, Keve 2015

      Comment


        #4
        bárcsak egyszer a natur/braun wellen-nel köthetnék, arra irtó kiváncsi vagoyk!
        most van egy itthon, de eladóóóó
        nem köthetek vele. pedig nagyon fincsi puha már a dobozban is
        Utoljára szerkesztette KKRISZTI; 2011.11.03., 13:43.

        Gyermekeim: Tomi 2005, Dani 2008, Boróka 2012, Keve 2015

        Comment


          #5
          szép a gekkó meg a pfau is
          3 a királyfi, majd a 4. lány lesz

          Comment


            #6
            Puhák, fincsik, ölelősek. Ha tanfolyamon kötést mutatok, önkéntelenül hozzájuk nyúlok .
            Vera www. itt állt a kedvenc helyem neve . hu

            Comment


              #7
              én pfaura nagyon vágyom, nem a minta miatt, de tapizva nagyon fincsi volt.
              volt egy Paulom (első kendő), puha-finom, de eladtam, m ráuntam a kékjére és csíkosat akartam.
              ahogy az indiósok, én a nino-val mondom, h új világ nyílt meg nekem a hordozásban. kicsit most izgulok a gekkokkal, m Kriszti szerint más kötni vele, mint ninoval (nino mintája se tetsz annyira), de Didymos, tehát rossz nem lehet
              ellipsent baromira próbálnék
              zara képet is tettem fel, m zsákárd, de egész más, mint didymos nino
              levelest is próbáltam
              Utoljára szerkesztette rasmia; 2009.10.08., 18:00.
              Dius vagyok
              Hordozási tanácsadó, 3 gyerek anyukája

              Comment


                #8
                Nekem egy piros ellipsenem van. Nagyon szeretem.
                Csilla
                Bence (2008.01.29) és Pocaklakó (július)

                Comment


                  #9
                  KKRISZTI eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  de miért nem jaquard-nak irjuk?
                  ezen agyaltam már napok óta, hogy is kéne írni. úgy tudom, hogy a legújabb helyesírási szabályok szerint az idegen szavakat a magyar hangzásának megfelelően kell írni "magyarul". ha mégse jó így, javítsatok ki! szólok Kattixnak hogy írja át


                  banya eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Puhák, fincsik, ölelősek. Ha tanfolyamon kötést mutatok, önkéntelenül hozzájuk nyúlok .
                  én is úgy gondolom, hogy ezekkel a kendőkkel lehet legkönnyebben kötni, minden egyes kötés sikerélmény!

                  rasmia eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  én pfaura nagyon vágyom, nem a minta miatt, de tapizva nagyon fincsi volt.

                  ahogy az indiósok, én a nino-val mondom, h új világ nyílt meg nekem a hordozásban
                  .......
                  ezen a videón pfauval köt a csaj. tök jól látszik, micsoda egy remek kendő ez! gyönyörűen ráterül a babóra, körülöleli. látszik, hogy könnyű kötni vele!

                  én is így érzek a ninommal
                  ZSUZSI és a gyerkők: MISI 7, ANNA 5

                  Comment


                    #10
                    Kóc, általában így is van. és pl. a Jennifert pl. úgy kell írni helyesen, h Dzsenifer!!
                    Dius vagyok
                    Hordozási tanácsadó, 3 gyerek anyukája

                    Comment


                      #11
                      nekem is a nino hozta az áttörést
                      Dius vagyok
                      Hordozási tanácsadó, 3 gyerek anyukája

                      Comment


                        #12
                        Csilluk az ellipsenről kérek akciós fotót.... úgy érdekelne...
                        Zsu Máté (2008. április), Fruzsina (2010. április), Katalin (2013. október),
                        Epszilonnyi időm van csak mamamizni
                        http://csaszarutanszulni.blogspot.com és beszéljük meg topik a blogról

                        Comment


                          #13
                          Idézet:
                          KKRISZTI eredeti hozzászólása
                          de miért nem jaquard-nak irjuk?

                          ezen agyaltam már napok óta, hogy is kéne írni. úgy tudom, hogy a legújabb helyesírási szabályok szerint az idegen szavakat a magyar hangzásának megfelelően kell írni "magyarul". ha mégse jó így, javítsatok ki! szólok Kattixnak hogy írja át
                          Lehet így írni, de az csak akkor helyes, ha mellette is az átírt változat szerepel, tehát: Zsákárd Didimosz Vagy maradhat Didymos, de akkor viszont a zsákárdnak kisbetűsnek kell lennie, mert melléknév. Mondjuk cím, és ezért nagybetű, végülis lehet, hogy jó így, de azért nekem szúrja a szemem.

                          Komolyan ilyen jók ezek a kendők? De szívesen kipróbálnék egyet!

                          Comment


                            #14
                            lilya eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Lehet így írni, de az csak akkor helyes, ha mellette is az átírt változat szerepel, tehát: Zsákárd Didimosz Vagy maradhat Didymos, de akkor viszont a zsákárdnak kisbetűsnek kell lennie, mert melléknév. Mondjuk cím, és ezért nagybetű, végülis lehet, hogy jó így, de azért nekem szúrja a szemem.

                            Komolyan ilyen jók ezek a kendők? De szívesen kipróbálnék egyet!
                            szerintem is baromi hülyén néz ki így hogy zsákárd mi legyen vele?

                            hajrá, próbálj ki egyet! csak aztán vigyázz, mert rabul ejt
                            ZSUZSI és a gyerkők: MISI 7, ANNA 5

                            Comment


                              #15
                              kölcsön Tobi , kölcsön piros leveles és kölcsön Laura Laurával
                              Viki
                              Lányaim L(9), J(7) és D(4)

                              Comment

                              Mamami portál footer

                              Összecsuk

                              Friss bejegyzések

                              Összecsuk

                              Cikk a mamami portálról

                              Összecsuk

                              szivárvány
                              Betöltés...
                              X