Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

A legújabb projektem, könyv a kötődő nevelésről

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    A legújabb projektem, könyv a kötődő nevelésről

    Akció
    Az utóbbi időben azzal töltöttem üres óráimat, hogy elkészült a Keserű pirula kistesója. (Keserű piruláról többet az aláírásomban)
    A kistesónak egyelőre nincs neve, de a kötődő nevelésről szól, kötődésről, hordozásról, szoptatásról, együttalvásról, nem sírni hagyásról.
    Arra gondoltam, hogy aki szeretné a nevét halhatatlanná tenni annak most itt adódik a lehetőség: a véleményetekre vagyok kíváncsi. Úgy terveztem, hogy rövid, pár soros mamami-szösszenetekkel teszem életszerűbbé amiről írok. Tehát mondjuk a szoptatás-részben pár gyakorló mamami leírná pár sorban amit erről gondol, szereti, miért szoptat, hányat egyszerre, ki segített stbstb, amit fontosnak gondol, meg amit meg akar osztani másokkal, ugyanezt hordozás témában, meg a többiben.
    Pár igényes fénykép is jól jönne, különben a nyájas olvasó kizárólag az én családi fotóimat nézegetheti vagy száz oldalon keresztül és nem vagyok teljes mértékben meggyőződve róla, hogy így elég érdekes lesz. Ehhez (ha van aki megosztja a képeit a nyilvánossággal) majd gyártok valami hozzájárulás formulát, és persze aki nem akarja, annak nem kell az egész nevével szerepelnie, elég az is, hogy mondjuk Klaudia vagy Olgamamája vagy éppen fórumnick.
    Ja és ha tudtok valami tőkeerős szponzort akkor a tippeket szívesen veszem különben nekem kell előteremteni a kiadásra valót.
    No, mit szóltok?
    Andrea és a girl-power: Noémi & Amira
    és a legifjabb padavan: Ádám
    aki kíváncsi az agymenéseimre, kukk ide:http://andrea-momdoc.blogspot.com/

    #2
    Szia Andi!

    Nagyon klassz ötlet Én nagyon szívesen írnék néhány dolgot. Mit szeretnél? Teszel fel konkrét kérdéseket és arra lehet néhány gondolatunkat leírni? Ide írjuk, vagy valahova küldjük?
    Adrienn

    "MOST VAN A JÖVŐ"

    Comment


      #3
      Draka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Szia Andi!

      Nagyon klassz ötlet Én nagyon szívesen írnék néhány dolgot. Mit szeretnél? Teszel fel konkrét kérdéseket és arra lehet néhány gondolatunkat leírni? Ide írjuk, vagy valahova küldjük?

      ez a beszéd!
      Arra gondoltam, hogy hagyom szabadon szárnyalni a fantáziát, mindenki arról ír ami neki fontos, elég tágak a határok. Természetesen ha úgy könnyebb, akkor kitalálok pár kérdést, pl hogy miért szeretsz hordozni, vagy honnan hallottál a kötődő nevelésről, de inkább nem korlátoznám csak erre.
      Szó van arról, hogy az apák hogyan vehetnek részt a babagondozásban, ezt is lehet véleményezni, azt is, hogy miért jó a rövid kendő, de akár azt is, hogy mondjuk nekem nem jött be az együttalvás, de egy szobában alszunk a bébivel. Vagy hogy hogyan éltem túl az első három hónapot amíg nonstop szoptatás meg dajkálás volt.

      Ami a gyakorlati részét illeti, aki szeretne beszállni, az dobjon nekem egy privit és küldök egy emailcímet, vagy az emailben vagy egy csatolt dokumentumban ha jön amit írtok az megfelelő.
      Andrea és a girl-power: Noémi & Amira
      és a legifjabb padavan: Ádám
      aki kíváncsi az agymenéseimre, kukk ide:http://andrea-momdoc.blogspot.com/

      Comment


        #4
        Szopiról szívesen, de nem ma, késő van!
        G(2006)D1(2008)D2(2010)

        Comment


          #5
          szia Doc! szerintem ez egy remek ötlet! remélem, sokan fogják olvasni, én már most elolvasnám, ha lehetne!
          Edina, András, Lizi (8 év) Dani (2 év) , Nóri (2 hetes)

          Comment


            #6
            Nekem is nagyon tetszik! Szívesen írnék a szoptatásról, mert nekem meghatározó élmény az életemben. És szívesen olvasnám majd a könyvet!
            Dobok privit!
            három a kislány

            Comment


              #7
              Egyelőre én is alig bírom olvasni....elég kezdetleges állapotban van még, semmi tördelés, összefolyik az egész. No de előbb-utóbb gatyába rázom.
              Andrea és a girl-power: Noémi & Amira
              és a legifjabb padavan: Ádám
              aki kíváncsi az agymenéseimre, kukk ide:http://andrea-momdoc.blogspot.com/

              Comment


                #8
                jaj de jó, gratula , gyorsan jönnek ezek a papírgyerkőcök ! nagyon jó a téma, tuti elolvasom majd! szerintem érdemes lenne megkeresned Csöppkét, neki van egy szuper blogja, oda egy csomó mamamis-hordozós szösszenetet küldtünk meg tuti képeket is. részemről ami ott megjelent, az mehet bárhová, képeim vannak azóta újabbak, kendőbenalvós-édesek. ha jön az ihlet, lehet, hogy a szopiról is írnék, mert most már jó...
                Anna

                Bence
                (080930), Róza (140428)

                Comment


                  #9
                  remek!!!
                  szívesen adok képet, meg hozzászólást is majd
                  eszter:Simi, Dani, Milo.
                  szülésfotó
                  +dúla vagyok,kérdezz bátran!

                  Comment


                    #10
                    Képeket szívesen küldök, meg esetleg pár sort is, a felbontás miatt email címet küldj kérlek. Szuper az ötlet, milyen a cc, a modern dzsungelben
                    Kinga
                    Benjámin 2007, Mirjam 2010, Ruben 2013

                    Comment


                      #11
                      jövök majd én is, kicsit később
                      Emmi, két tündéri ördög-nagylány anyájaés egy igazi királylányé
                      Mailem: emmaszilvia84@gmail.com
                      Számom: 06-70-398-83-36

                      Comment


                        #12
                        szuper ötlet, grat! Meg hiánypótló is írok privit!
                        Zsu, a 3,5 éves Iván (2008.04.), és az 1éves (!) Zorka anyukája (2010.10.), aki sose jut géphez, ezért itt is ritkán jár, akkor is inkább csak olvas

                        Comment


                          #13
                          Nagyon jó ötlet Doc!!! Szuper, még az is lehet, hogy én is írnék egy-két dologról - hozzám a hordozásos témakör áll a legközelebb.

                          Comment


                            #14
                            kuck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            szuper ötlet, grat! Meg hiánypótló is írok privit!

                            valaszoltam, ugye? kicsit koki vagyok...
                            Andrea és a girl-power: Noémi & Amira
                            és a legifjabb padavan: Ádám
                            aki kíváncsi az agymenéseimre, kukk ide:http://andrea-momdoc.blogspot.com/

                            Comment


                              #15
                              Bóbita eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Nagyon jó ötlet Doc!!! Szuper, még az is lehet, hogy én is írnék egy-két dologról - hozzám a hordozásos témakör áll a legközelebb.
                              nagyszeru! alig varom hogy beszerkeszthessem!
                              Andrea és a girl-power: Noémi & Amira
                              és a legifjabb padavan: Ádám
                              aki kíváncsi az agymenéseimre, kukk ide:http://andrea-momdoc.blogspot.com/

                              Comment

                              Mamami portál footer

                              Összecsuk

                              Friss bejegyzések

                              Összecsuk

                              Cikk a mamami portálról

                              Összecsuk

                              szivárvány
                              Betöltés...
                              X