Megújult a mamamibolt webshop! Teszteljétek velünk!
Karácsonyi ajándékötletek mamáknak és babáknak!
SZEMÉLYES ÁTVÉTEL Budapesten és Debrecenben dec. 24-ig!

Vissza   Mamami Fórum > Piactér, cserebere > Mamamik termékei (WAHM hirdetések és mamamik kisboltjai) > WAHM és Mamami boltok topikok archívuma

WAHM és Mamami boltok topikok archívuma Ide kerülnek azok a WAHM topikok, amelyeket tulajdonosuk bezárt. Ez az alfórum csak regisztrált tagok számára elérhető.

Hirdetés a mamamin

Topik eszközök Keresés ebben a topikban
Régi 2009-12-03, 11:04   #2421
electric
Gyakorló mamami

Hely: Miskolc
Összes hozzászólás: 68
Alapbeállítás

Zsófi, írtam privit. Kérlek nézd meg! Köszi!
electric nem elérhető  
Régi 2009-12-03, 20:48   #2422
electric
Gyakorló mamami

Hely: Miskolc
Összes hozzászólás: 68
Alapbeállítás

Zsófi, privát üzenetben megírtam a választásom. Köszönöm! Jó éjszakát!
electric nem elérhető  
Régi 2009-12-05, 19:53   #2423
Pannarizs
Mamille

Hely: Dunaújváros
Összes hozzászólás: 5.288
Alapbeállítás

Zsófi, mi újság a Hajtkák háza táján Megkérhetnélek, hogy a választható takarószíneket, anyagokat is kitennéd a címoldalra, már nagyon nehéz a hsz-k között megtalálni.
Régi 2009-12-05, 19:53   #2424
Pannarizs
Mamille

Hely: Dunaújváros
Összes hozzászólás: 5.288
Alapbeállítás

Jaj, elnézést, a köszönöm lemaradt SZóval köszönöm.
Régi 2009-12-06, 09:17   #2425
messkete
Mamille

messkete avatarja

Hely: Budapest IX.
Összes hozzászólás: 1.732
Alapbeállítás

Zsoka, bocs, nem mentem klubba, natham meg nem volt az igazi, igy nem akartam kockaztatni, hogy esetleg elkapja valaki. Kerlek irj majd egy privit, mikor jartok Bp-en es akkor atpasszolnam calyxot egy kapucni erejeig
Kosziiiiii
Régi 2009-12-06, 21:28   #2426
agnes07
Mamille

agnes07 avatarja

Hely: Bromley, UK
Összes hozzászólás: 1.334
Alapbeállítás

Szia Zsófi!

December 2. hetére ígérted az én Hajtkámat - kérdezem, meglesz-e? (Azt sem tudom, hogy az anyagok megjöttek-e időben...) Ha nem, az sem gond, a lényeg, hogy karácsonyig meglegyen, mert ajándék lesz!
Régi 2009-12-07, 09:42   #2427
zoka7
Mamille

zoka7 avatarja

Hely: Buda-XII. és Belgium
Összes hozzászólás: 2.119
Alapbeállítás

2szer ment
Régi 2009-12-07, 09:43   #2428
zoka7
Mamille

zoka7 avatarja

Hely: Buda-XII. és Belgium
Összes hozzászólás: 2.119
Alapbeállítás

Idézet:
matyagi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Zsófi, te a napokban is hasznosan töltötted az időt!
Az én Hajtkám nem fog felkerülni a galériádba? Csak azért kérdezem mert én olya büszke vagyok rá, és sajnálnám ha a dicsőségfaladról lemaradna .
Feltettem ami van, de sajnos nem volt alkalmam rendes képeket csinálni...

Idézet:
Pannarizs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Zsófi, csak csendben meg lehet kérdezni, hogy a táska prototípus, övtáska és egyebek mikorra várhatók? És az én Hajtkám? Tudom-tudom, én variálok, nem is akarlak sürgetni, most kivárok, hogy legyen minden Az anyagaim már ideértek?

Jó munkát, szép estét:
Mese
A táskád ki van szabva, a MT is ezen a héten meglesz. Jól emlékszem, hogy Matyagi anyaga maradt végül és ez a választásod? Próbáltam visszakeresni, de nem igazodok már ki..
A takaró akkor végül milyen színű legyen? Zöld sajnos nem igazán van..

Idézet:
electric eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Zsófi, köszi a képet!
Várom a többit is :-)
Addig is a takaró színe (i): 190, 320, 235,;
276, 284, 304.
Utóbbi három mennyivel vékonyabb praktikusan? Ha az előbbi három mellett döntök, lehetne róluk is fotó a pöttyös anyagommal próbaképpen?

Egyébként én még nem tudom fogok-e vízhatlanos változatot kérni, de mint ötlet felvetem. Lehet, hogy orbitális butaság...szóval, esetleg nem kivitelezhető, hogy a vízhatlan anyag csupán rápatentolható legyen kardinális pontokon nagyobb patentokkal a takaróra? És mivel a vízhatlan anyag nem könnyen varrható önmagában, így valami vékonyabb anyaggal megvarrva, nem polárral, hogy kevésbé zord őszi időben is használható legyen?

(Ultima ratio: Vagy a vízhatlan esetleg belülről bepatentolható vagy be is varrt -ebben az esetben persze a polár vizes lesz, de nem ázik át...)

Még valami: ha háton hordjuk a babót, akkor hogyan lehet a kapucnit (nem a takaróéra gondolok) a fejre ráhúzni, illetve hogyan lehet "előhalászni", amennyiben zsebben van a kapucni a MT-on? (könnyedén?)
Sokat próbálkoztam a külön rátehető vízhatlan réteggel, de nem tudom megvalósítani sajnos.
A vízhatlan anyagnak az egy egész más kihívás ha rajta van egy vizes polár réteg, mint amikor az esőcseppeket kell lepergetnie. Oldalt szerintem be is szivárogna a belső rétegre.
A kapucnit a kötőinél fogva kell felhúzni a baba fejére.

Idézet:
ind eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Zsófi, kitaláltam neked valamit, hogy mivel bővíthetnéd a repertoárodat. Lehet, hogy nem megvalósítható, illetve az is, hogy baromira nem érné meg vagy nem lenne hozzá kedved, de azért elmondom. SZóval, hogy nem lehetne-e olyan MT trikókat csinálni, amivel a már meglévő 1 vagy 2 oldalon kívül lehetne még több dekort használni. Biztosan másnak is van, hogy már van mei tai, de aztán lesz egy gyönyörű dekor viszont már nem tud egy újabb egész hordozóba invesztálni. Tehát valami olyasmit képzeltem el, hogy pont a bodyra illeszkedő "trikót varrni, amin van lyuk a pántoknak és esetleg a kapucni füleknek az alján pedig pántanyagból lenne egy csík. Szóval nagy hülyeség?
Már gondolkoztam ezen sokat, és simán megvalósítható, csak magára a MT-ra is kell valami rögzítési mód.

Idézet:
matyagi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Na, ma elmentünk sétálni a Kopaszi-gátra, és gondoltam végre csinálok én is pár akciós képet a Lucával. Persze mire odaértünk már be is aludt, úgyhogy csak a feje búbja látszik.
Azért pár apukás képet így is hoztam .
Köszönöm a képeket!!

Idézet:
Pannarizs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Zsófi, mi újság a Hajtkák háza táján Megkérhetnélek, hogy a választható takarószíneket, anyagokat is kitennéd a címoldalra, már nagyon nehéz a hsz-k között megtalálni.

Idézet:
messkete eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Zsoka, bocs, nem mentem klubba, natham meg nem volt az igazi, igy nem akartam kockaztatni, hogy esetleg elkapja valaki. Kerlek irj majd egy privit, mikor jartok Bp-en es akkor atpasszolnam calyxot egy kapucni erejeig
Kosziiiiii
Férjem a fehérvári úton dolgozik most, oda be tudnád vinni?

Idézet:
agnes07 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia Zsófi!

December 2. hetére ígérted az én Hajtkámat - kérdezem, meglesz-e? (Azt sem tudom, hogy az anyagok megjöttek-e időben...) Ha nem, az sem gond, a lényeg, hogy karácsonyig meglegyen, mert ajándék lesz!
Kicsit csúsznak az anyagok, de Karácsonyig mindenképp meglesz!
Régi 2009-12-07, 10:07   #2429
messkete
Mamille

messkete avatarja

Hely: Budapest IX.
Összes hozzászólás: 1.732
Alapbeállítás

Zsoka, be, ird mar meg pontosan hol! sztem a szama meg megvan, majd elotte megbeszelem a pontos idopontot...Lehet mar tudni vmit japan rendelesrol? akkor ma adod fel? lettunk meg paran?
KOsziiiii
Régi 2009-12-07, 11:18   #2430
koc
Mamille

koc avatarja

Hely: Várvölgy
Összes hozzászólás: 6.587
Alapbeállítás

végre hozzánk is megérkezett a maxpakk . épp akkor értem haza az oviból, rögtön kipróbáltam a takarót, és Anna elszunyókált benne! pedig ilyenkor nem szokott aludni.
az onbut is kipróbáltunk, nagyon kényelmes, nagyon tetszik!

köszönöm Zsófi!

Topik eszközök Keresés ebben a topikban
Keresés ebben a topikban:

Részletes keresés

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz topikot
nem írhatsz hozzászólást
csatolhatsz
hozzászólást nem javíthatsz

A BB code = bekapcsolva
Smileyk bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva

Fórum ugrás

A pontos idő 06:51 , a GMT +2 időzóna szerint.