Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Amazonas??

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Amazonas??

    Sziasztok! Valaki le tudná nekem írni, hogy melyik Amazonas kendők jók már? Van már öko-tesztjük?
    Odáig tudom, hogy a régiek nagyon bénák voltak, de az újakkal van vkinek tapasztalata? Össze tudná hasonlítani mondjuk egy Didyvel?
    G(2006)D1(2008)D2(2010)

    #2
    Igen, igen, ez engem is érdekelne, szemezek egy lollipoppal!
    Anna

    Bence
    (080930), Róza (140428)

    Comment


      #3
      nekem van amazonas-om, van rajta ökotest cimke. augusztusban vetés tem a brendonban.
      én nem szerettem. kicsit csúszott (nem nagyon) és rettentően gyűrődik. hosszan nagyon kényelmetlen volt. ha kipróbálnád szivesen kölcsönadom.
      [COLOR="Green"]Andi és a fiúk: Beni és Barni

      Comment


        #4
        Azt hallottam a lollipop nem csak a színében különbözik a többitől. Mi még a különbség? Nkem mango slingem, van. Mondjuk én ennek is örülök
        Niké és Hanna (2006,04,07),Gitta (2008,03,14), Zsuzska (2010,09,15)
        Egri hordozóklub csütörtökön és Mezőköves minden szerdán
        Beli Buba babahordozo-tanfolyamvezető vagyok
        írj a gmailemre az is cyanus

        Comment


          #5
          habara, ez nem túl bíztató, bár elsősorban a színekkel kokettálok... Mondjuk, ez nem sürgős történet, de persze jó lenne élőben is megnézni... Na, majd meglássuk.

          Cyanus, az aláírásodból is látszik, hogy örülsz az amazonasnak .
          Anna

          Bence
          (080930), Róza (140428)

          Comment


            #6
            nekem nem szines, sima drapp lehet, hogy más a szövése, nem tudom. ha érdekel, szólj, próbára odaadom.
            [COLOR="Green"]Andi és a fiúk: Beni és Barni

            Comment


              #7
              nekem egy hete van Amazonas Lollipopom, tökéletesen meg vagyok vele elégedve
              nem gyűrődik, nagyon könnyű kötni vele
              Szerintem ami Habarának van, az másfajta
              PJudit írta:
              Lollipop), ez ugyanolyan szövésű, mint a csíkos Didyk, csak picit vékonyabb azoknál. Én a 16 kilós háromévesemet is szoktam cipelni benne, ha rátör a féltékenység, vele sem vág. A Bóbitához egyáltalán nem hasonlít (szerencsére ).

              Az ökoteszten átmentek, a régi Amazonasokkal volt baj, írtak erről a lányok a Kendőfajták összehasonlítása topikan, a 70. hozzászólás körül
              Memő, négy gyermek anyuja : Emőke (2008), Alex (2011) , Erik (2013), Anna (2016)
              https://www.facebook.com/memokekingcreations/?fref=ts

              Comment


                #8
                ja, most látom hogy írt Habara, akkor jól emlékeztem hogy neki másfajta van
                Memő, négy gyermek anyuja : Emőke (2008), Alex (2011) , Erik (2013), Anna (2016)
                https://www.facebook.com/memokekingcreations/?fref=ts

                Comment


                  #9
                  Amazonas Lagunám van, szeptember óta használom, és szívesen kiállok mellette, mert nagyon, nagyon szeretem Nekem nem gyűrődik túlzottan.
                  Csúszik-e? Hmm, előfordul, hogy csúszik, de idáig azt hittem, én bénáztam el a csomót. Akkor ebben nem lennék most biztos.
                  Szerintem jó kendő.
                  Gabi

                  Comment


                    #10
                    mi első kendőnek akartunk venni, de amilyen béna vagyok sikerült kézi szövésűt vennem na olyat ne! Vastag és mindenütt lógtak belőle szálak amik kijöttek, pedig originál csomagban volt. ebben tuti nem lehet kötni rendesen, leglaábbis el nem tudom képzelni, hogyan lehetett volna, vissza is vittük, szerencsére visszavették. A színe volt csak szép -azért vettük azt
                    De az a lollipop vagy melyik ami többeknek van nagyon szép szintén! (az akkor abban az áruházban nem is volt ) és azt többen használták hosszabban, tehát működnie kell

                    (ez az! mi is lagunát akartunk venni, de melont sikerült)
                    Utoljára szerkesztette celesztina; 2009.01.02., 19:58. Oka: megnéztem az elnevezéseket
                    Viki
                    Lányaim L(9), J(7) és D(4)

                    Comment


                      #11
                      nekem volt Melonom is, én szerettem, a Nandunál jóval könnyebb kötni, de jó téli kendőcsak a színe volt túl fiús nekünk
                      nekem hála Istennek semmi szálkihúzódása nem volt, annyi az egész bajom vele (meg a Mangoval) hogy kézzel kell mosni
                      Memő, négy gyermek anyuja : Emőke (2008), Alex (2011) , Erik (2013), Anna (2016)
                      https://www.facebook.com/memokekingcreations/?fref=ts

                      Comment


                        #12
                        Habara, Németo-ban vagyok, szóval nem próbálom ki asszem . No meg ha gyűrődős, az még a lenes verzió, olyat tuti nem szeretnék.

                        Akkor melyikek amik tuti jók? A melon, lollipop mikori?
                        G(2006)D1(2008)D2(2010)

                        Comment


                          #13
                          Bagirami, van más kendőd is? Inkább összehasonlításokat szeretnék olvasni, mert amíg csak a Bóbitám volt, én is kiálltam mellette, aztán meglett a Didy, és ... na érted .
                          G(2006)D1(2008)D2(2010)

                          Comment


                            #14
                            Sziasztok!
                            Nekem még nem volt másik kendőm.A melon az első.Kicsit vastagnak találom, még így télen is jól beleizzadtunk mindketten...most kezdtük a kendőzést.Nem tudom elképzelni,hogy nyáron lehet-e használni a melegsége és a vastagsága miatt.
                            Mosható Betét Ganges

                            Comment


                              #15
                              Hát igen Pogi, nekem ez az egy kendőm van, így összehasonlításra tényleg nem vállalkoznék. Annyi biztos, hogy ez nem lenes.
                              A magyar forgalmazó oldalán http://baba.fuggoagy.hu/hordozokendo.php
                              elég jól látszik a fotón a szövése. A Lollipop és a Laguna egyforma szövésű.
                              Gabi

                              Comment

                              Mamami portál footer

                              Összecsuk

                              Friss bejegyzések

                              Összecsuk

                              Cikk a mamami portálról

                              Összecsuk

                              szivárvány
                              Betöltés...
                              X