Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Közép-budai klub

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    én csak ajánlani tudom a Jula féle tanfolyamot, nálunk a belvárosi klubból anno voltunk jó páran közel 2 éve és tök jó volt aki teheti, menjen!!
    Betti vagyok, dúla, fiaim Ákos és Iván (2010-2011. szept. 12.) + Alma Írisz (2014. május 16.)

    Comment


      bcseke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Örülök h végül elmentünk a klubba, nagyon jól éreztem magam! örülök hogy többeteket már nem csak névről, hanem személyesen is ismerhetem
      Vivi, hol van az a topik, ahol vannak fent receptek, mindenmentesek? nagyon köszi
      Egy kis türelmet kerek mert most összejöttek a dolgaim és egy perc idom sincs de mindent le fogok írni
      Vivienne-Denis Bene (2010.05.03) aki 4 hónapos kora óta mammanak hiv+Noel Floris (2012.10.24) a 4600 grammos Vbac baba aki szintén 4 hónapos kora óta mammanak hiv
      olasz fordítás,lektoralas,tanítás

      Comment


        Holnap ismét klub!
        Témánk: Vasas Évi pszichológus előadása,
        A család egysége és a szeretetnyelvek
        Gyertek!
        Timi, Hanna(2012.febr.), Nonna(2015.jan.), Mia(2017.jún.)

        Comment


          Húúúú, ez nagyon jó lesz!!!!

          szurkoljatok, hogy korán ideérjenek a kéményseprők , akkor hátha el tudunk menni

          múltkor mindenkit megtaláltak, csak minket nem (de miért nem ülök ki a lépcsőházba a két gyerekkel 8 és 12 közt, nem is értem)
          Gyöngyi: Panna(2011.06.20) és Zora (2013. 12. 07. )Középbudai klubb tagja kendőket javítok

          Comment


            mi sajnos nem tudunk menni
            Betti vagyok, dúla, fiaim Ákos és Iván (2010-2011. szept. 12.) + Alma Írisz (2014. május 16.)

            Comment


              irtam a fozomuhelyes topicba:

              http://mamami.hu/forum/showpost.php?...&postcount=998

              ha van még kerdes irjatok nyugodtan
              Vivienne-Denis Bene (2010.05.03) aki 4 hónapos kora óta mammanak hiv+Noel Floris (2012.10.24) a 4600 grammos Vbac baba aki szintén 4 hónapos kora óta mammanak hiv
              olasz fordítás,lektoralas,tanítás

              Comment


                Sziasztok! Jó volt a beszélgetés? Írjatok valamit, hogy kicsit úgy érezzem,mintha ott lettem volna. Hiányzik ez a klub.
                Andi--Abigél (12/11/29) anyuja

                Comment


                  Hát, mint azt sejteni lehetett, az időjárás miatt eléggé kiscsoportos lett a foglalkozás, viszont így több idő volt kérdezni, és kicsit kötetlenebb volt a beszélgetés. Nem vagyok jó összefoglalásban, úgyhogy nem is vállalkoznék erre..Esett szó a szeretetnyelvekről, meg arról is, hogy milyen az, ha apa-anya nem egészen ugyanazon az állásponton van.
                  Nekem talán a legérdekesebb kérdés az önreflexió, hogy mit miért mondunk a gyereknek például, vagy hogyan kezeljük a férjünket? Nekem megint adott gondolkozni valót az előadás.

                  Egyébként meg jól otthagytam a kulacsunkat és egy aventes poharat, remélem meglesz még jövő héten
                  Noémi és a mosolygyár
                  Keveset alszunk, sokat nevetünk

                  Comment


                    mimke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Egyébként meg jól otthagytam a kulacsunkat és egy aventes poharat, remélem meglesz még jövő héten
                    Noémi, a Szalonka weblapján megtalálod Vica számát, csörögj rá, hogy tegye el neked valami jó helyre.
                    Ivett és Nyuszi (2012.)
                    A béke nem a konfliktus hiánya, hanem a konfliktus kezelésének képessége.

                    Comment


                      Mi sajna nem voltunk, mert beteg lettem.
                      Ivett és Nyuszi (2012.)
                      A béke nem a konfliktus hiánya, hanem a konfliktus kezelésének képessége.

                      Comment


                        Valaki aki ott volt azert megpróbálná összefoglalni
                        Vivienne-Denis Bene (2010.05.03) aki 4 hónapos kora óta mammanak hiv+Noel Floris (2012.10.24) a 4600 grammos Vbac baba aki szintén 4 hónapos kora óta mammanak hiv
                        olasz fordítás,lektoralas,tanítás

                        Comment


                          köszi a klubbot szuper volt!

                          Ha tudok,írok majd bővebben.

                          Jövő szerdán 10-12 közt Egry Zsuzsi lesz a vendégünk. : Segítség hiszti! Címü előadásával. Zsuzsi hisztitréngeket is tart. Gyertek. Biztos sok hasznos dolgot fog mondani.
                          Gyöngyi: Panna(2011.06.20) és Zora (2013. 12. 07. )Középbudai klubb tagja kendőket javítok

                          Comment


                            Én szeretnék menni, nagyon kirívó lenne, ha kivételesen gyerek nélkül tudok csak menni? Ugye nem?
                            Andi--Abigél (12/11/29) anyuja

                            Comment


                              avvivillo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              irtam a fozomuhelyes topicba:

                              http://mamami.hu/forum/showpost.php?...&postcount=998

                              ha van még kerdes irjatok nyugodtan
                              koszi
                              Betti vagyok, dúla, fiaim Ákos és Iván (2010-2011. szept. 12.) + Alma Írisz (2014. május 16.)

                              Comment


                                Reab13 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Én szeretnék menni, nagyon kirívó lenne, ha kivételesen gyerek nélkül tudok csak menni? Ugye nem?
                                Viccelsz? Gyere nyugodtan gyerek nélkül.
                                Mi is megyünk!
                                Timi, Hanna(2012.febr.), Nonna(2015.jan.), Mia(2017.jún.)

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X