Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Witches'Wraps - Új magyar hordozókendő márka

Összecsuk
This topic is closed.
X
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #31
    Sziasztok!

    Szeretnék gratulálni ehhez a különleges kendőhöz Én is feliratkoztam a vándorra, amennyiben egyáltalán lehetséges ez úgy, hogy abban az időpontban biztosan nem fogom tudni élő gyerekkel, csak próbababával kipróbálni (ha minden a legjobban alakul, 9. hónapban leszek, nagyfiam meg már most sem nagyon hagyja magát felkötni), viszont látnom kell élőben, és remélem, hogy azt, hogy milyen könnyű/nehéz bánni vele személy szerint nekem, azért babával is elég jól lehet érezni. Szabad így is?
    Ági vagyok, egy kisfiú (2013. 03.) és egy kisleány (2016. 03.) anyukája

    Comment


      #32
      Szia!

      Köszönjük szépen a kedves szavakat
      Természetesen örülünk neki, ha kíváncsi vagy a kendőnkre, és ha csak próbababával tudod majd próbálni, akkor is szabad tesztelni
      Írod, hogy a kisfiad már nem nagyon hagyja magát. Gondolom később meg már a nagy pocak miatt nem szeretnéd a nagyfiaddal kötni. Ha az segítség neked, szeptember vége-október elején tudnék küldeni egy másik tesztert (ezzel kapcolatban írj privit, ha jobb lenne).
      Demobabával más lesz az érzés, hiszen általában azok olyan 3-4 kg-ak, és ennek a kendőnek jól áll a min. 7-8 kg Én is próbáltam próbabával még egy teljesen új, betöretlen kendővel, hát egészen más már egy 5-6 hónapossal is. Mire hozzád ér, mondjuk rengeteget fog puhulni, ami könnyít a helyzeten.
      Timi, aki Liliána (2007/11) Zsombor (2010/01)és Emília (2014/03) anyucija
      Witches'Wraps-új magyar hordozókendő márka Fb oldala
      Elérhetősége: witcheswraps@gmail.com

      Comment


        #33
        Hordozó készítők, hordozót varratni készülők figyelem! Scrap vásárlási lehetőség!

        5 db 70*70cm szegetlen, avatás nélküli scrap várja gazdáját a készlet erejéig.
        Az anyag szövési tulajdonságai révén tökéletes hordozó panel válhat belőle, stabil, erős kendő.

        Ár: 4500Ft/db + posta
        Fizetés:
        Paypal-on keresztül vagy banki átutalással (megrendeléskor ezt kérjük jelezzétek).

        Megrendeléseiteket továbbra is a witcheswraps@gmail.com email címre várjuk.
        Timi, aki Liliána (2007/11) Zsombor (2010/01)és Emília (2014/03) anyucija
        Witches'Wraps-új magyar hordozókendő márka Fb oldala
        Elérhetősége: witcheswraps@gmail.com

        Comment


          #34
          Bocsánat, hogy egy kicsit eltűntem, de besűrűsödtek most a hetek.

          Megjelent új színben a kendőnk, ami a "Retro Hearts Bloom" nevet kapta.
          A színeket leszámítva ugyanolyan paraméterekkel bír, mint a pink-türkiz verzió.
          Anyaga: 100% fésült pamut
          Vastagsága: 380gsm
          Szövése: megerősített atlasz
          Színek: felvetés natúr és sötétszürke, vetülék élénk narancs és halvány narancs

          Méretek/árak (pk. nélkül)
          6-os 38.000HUF
          5-ös 35.000HUF
          4-es 32.000HUF
          3-as 29.000Huf

          Karikások
          Normál (170cm rövid oldalon) 21.000 HUF
          Extra (200cm rövid oldalon) 23.000 HUF
          Mellékletek
          Utoljára szerkesztette bizsu82; 2015.09.23., 21:56.
          Timi, aki Liliána (2007/11) Zsombor (2010/01)és Emília (2014/03) anyucija
          Witches'Wraps-új magyar hordozókendő márka Fb oldala
          Elérhetősége: witcheswraps@gmail.com

          Comment


            #35
            Bocsánat, hogy régen nem írtam, próbálom magamat kicsit utolérni.

            De egy jó hírt is hoztam, jelenleg minden kendőnk -15% kedvezménnyel vásárolható meg. Noncs mqs teendő, mint az email címünkre megídnod, melyik kendőnket szeretnéd, és hányas méretben. Hosszú és karikás kendő is kérhető természetesen
            Timi, aki Liliána (2007/11) Zsombor (2010/01)és Emília (2014/03) anyucija
            Witches'Wraps-új magyar hordozókendő márka Fb oldala
            Elérhetősége: witcheswraps@gmail.com

            Comment


              #36
              Kedves Timi! Írtam neked egy e-mailt a Szolnoki Babahordozó Klub nevében, megkaptad? Köszönöm! Zita

              Comment


                #37
                Ma indul tőlem következő állomására a kendő, köszönöm szépen a lehetőséget, hogy kipróbálhattuk. Leírom a tapasztalataimat, de kép sajnos nem tudott készülni, a fiam feljött ugyan a hátamra, de megkötni a hasam miatt nem tudtam/nem mertem a kendőt, csak fogtam szorosan a két kezemmel, és más sem volt itthon, hogy lekapjon minket. Értelemszerűen hosszú távú tapasztalatom emiatt nincs, kb. 20 percet táncikáltunk így, de benyomásaim természetesen vannak azért

                Elsősorban az, hogy ez a kendő mind mintáját, mind szövését és szegését, eldolgozását tekintve szerintem csúcsminőség. Keresve sem találtam rajta sem hibát, sem pontatlanságot Ami meglepett, az az extrém sűrűségéhez/vastagságához képest viszonylagos keskenysége (alig 64 cm-nek mértem). Erről valahogy az jutott eszembe, hogy kicsi babához még felesleges ennyire súlyos kendő, nagyobb gyerekhez viszont még akár 10 cm-nyi plusz szélesség is elkélne. De rájöttem, hogy ez csak egyéni preferencia, mert miért ne szerethetné valaki kisebb babához is a vastagabb kendőket, vagy miért ne tudna keskenyebb kendővel is jól kötni nagy gyereket? A kendő színe még meglepetés volt, képeken nem jött át számomra ennyire a türkizessége. Különleges ebben is, mert soha nem láttam még ilyen - számomra - merész színkombinációt. Tetszik, de az én maradibb ízlésemnek lehet, hogy a kendő "rossz" oldala felelne meg inkább, és a kendő természetesen köthető úgy is, de azért egyértelműen látszik, hogy melyik a kendő színe és visszája.

                Ami már teljesen személyes vélemény, és egyéni szokásokon, tehetségen is alapul, hogy nekem sajnos ez a vastagság nem volt kezelhető Vagyis természetesen meg tudtam kötni, de sokkal-sokkal pontatlanabbul, mint egy vékonyabb kendőt. Ennek ellenére 20 perc alatt a 15 kg-os gyerekkel és 37 hetes pocakkal, majd' egy év kihagyás után a hordozásban nem húzott, nem vágott, de finoman szólva nem lehetett volna betenni a kötést egy használati útmutatóba Viszont ahogy megkötöttem, abból nem engedett lejjebb ennyi idő alatt Tehát nekem lehet még pontatlanul kötve is kényelmes, és 3 évesnél nagy kárt nem okoz már egy kis pontatlanság, de azt nem tudom megmondani, hogy kisebb babával jó ötlet-e a kendő vastagságával ellensúlyozni a kötés pontatlanságát. Persze van, aki ugyanolyan pontosan tud kötni vastag kendővel is, mint én egy vékonyabbal

                Nem tudom megállapítani, hogy mennyire betört állapotban került hozzám, illetve mikor volt utoljára mosva-vasalva (mert nem volt gyűrött egyáltalán), de ami nálam a pontatlan kötés oka volt elsősorban, az a kendő viszonylagos merevsége, csökönyössége, biztosan nem más, hasonlóan vastag kendőkhöz viszonyítva, hanem az általam megszokott közepesen vastagokhoz (pl. Storche) képest.

                Összességében azt mondhatom el, hogy ez a kendő egyedülállóan szép kivitelezésű, kellemes tapintású, 100%-osan időtálló minőség, amit kifejezetten olyan anyukák kezébe ajánlanék, akik nagyon magabiztosan, erős kézzel kötnek, és kifejezetten a súlyos, testes kendőket szeretik, mert biztos vagyok benne, hogy cserébe hosszú távon is kényelmes, nagyon biztosan tartó kendőt kapnak Még egyszer köszönöm a lehetőséget a kipróbálására
                Ági vagyok, egy kisfiú (2013. 03.) és egy kisleány (2016. 03.) anyukája

                Comment


                  #38
                  Holnap veszem át a postán a kendőt. Ha jól láttam, a táblázatban nincs utánam senki. Kérlek írjatok, hogy hogyan tovább...?

                  Képekkel és beszámolóval majd jövök ide.
                  Dana
                  2017-ben is lesz könyves kihívás!
                  Könyves kihívás topic

                  Comment


                    #39
                    Engem érdekelne!
                    Szilva


                    Kornél (9) Bolda (7) Rozga (4) Kolos (1)
                    Hurcibaba Klub (8)

                    Comment


                      #40
                      Beírtam magam. A hosszúról van szó, ugye?
                      Szilva


                      Kornél (9) Bolda (7) Rozga (4) Kolos (1)
                      Hurcibaba Klub (8)

                      Comment


                        #41
                        Igen.
                        Dana
                        2017-ben is lesz könyves kihívás!
                        Könyves kihívás topic

                        Comment


                          #42
                          Remek, akkor hozzám jöhet
                          Szilva


                          Kornél (9) Bolda (7) Rozga (4) Kolos (1)
                          Hurcibaba Klub (8)

                          Comment


                            #43
                            Szuper!

                            Ma reggel átvettük a kendőt. Kifogástalan állapotban van, hibát, foltot nem talaltam rajta.
                            Dana
                            2017-ben is lesz könyves kihívás!
                            Könyves kihívás topic

                            Comment


                              #44
                              a topic ideiglenesen lezárva.
                              Kata,Tibi, no meg Zsombor az áprilisi legény, Emma a márciusi honleány.

                              Comment

                              Mamami portál footer

                              Összecsuk

                              Friss bejegyzések

                              Összecsuk

                              Cikk a mamami portálról

                              Összecsuk

                              szivárvány
                              Betöltés...
                              X