Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Nagyklub MÁRCIUSBAN: 10-én szombaton

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Nagyklub MÁRCIUSBAN: 10-én szombaton

    Akció
    Az előző havi feltételekkel, annyi változással, hogy 10-14 óráig leszünk, mert 13-kor alig tudtam kitessékelni a jónépet

    Tudnivalók:
    Helyszín: Budapest, XIII. kerület Dagály utca 15/a, Angyalföldi Gyermek- és Ifjúsági Ház, földszinti színházterem.
    TÉRKÉP
    (BKV-val: 3-as metró Árpád híd vagy Forgách utcai megálló, 133 busz Dagály utcai megálló vagy a könyvtári megálló, 1-es villamos Népfürdő utcai megálló)

    A színpadra felmászni balesetveszélyes és nem béreljük ki, ezért kérlek benneteket, hogy ne engedjétek fel a gyerekeket. Próbáljuk majd elbarrikádozni is.

    Parkoló: a környéken lehet itt-ott parkolóhelyet találni, hétvégén ingyenes. A művháztól nem messze több placc is van, ahol lehet parkolni, ennek még utána fogok nézni.

    Étel-ital: Batyus-alapon mindenki hoz valami olyat, amit szeret, vagy amit szívesen süt-főz-kínál a többieknek. Természetesen nem hangyányi mennyiségben
    Italt is hozzatok, ásványvíz, lefőzött tea, házi szörp. Kérlek benneteket, hogy adalékanyagos szörpöket lehetőleg ne hozzatok, kólát és társait se. Csak olyat, amit a gyerekeink is megihatnak.

    Ide beírhatod mit hozol és lehet egyeztetni másokkal, receptet cserélni, stb.


    Kávé: kamcsatkánál mindig volt kávé Hát, ezt én nem tudom szolgáltatni, max. vízforralót porkávéval, ha van rá igény... UPDATE: Bogicsi ígért lefőzött kávét Remélejük nem lesznek betegek

    Előző klubok sütis topikja.

    Belépő: a terembérletre és a takarításra szeretnék 1000 forintot kérni családonként, ebben benne van a biztonsági tartalék, és a félelmem, hogy kevesen jönnek és nekem kell kifizetni a terembérlet maradék részét.
    (A maradék pénzzel is igyekszem jól gazdálkodni.)

    Árusok jöhetnek, annyi megjegyzéssel, hogy ahhoz a színpadra kell felmenni, jelentkezzen akinek van kedve. Az ár megegyezés kérdése (velem).

    WC, pelenkázó, mosdók: a földszinten van mosdó, fent az emeleten pedig van gyerekvécé is, az előterében pedig pelenkázó. A teremben van szőnyeg és babzsákfotelek, ott is lehet pelenkázni.
    Van ruhatár is.

    Cipő: belépés cipő nélkül, aki fázós, hozzon pótzoknit vagy papucsot! Parkettaburkolat van. A gyerekeink a földön csúsznak-másznak, ezért vesszük le a cipőt az ajtóban.

    Egyelőre ennyi fontos tudnivaló van, később még kiegészítem. Lehet jelentkezni, bizniszelni!!! Várom az ötleteket, észrevételeket.

    (És továbbra is köszönöm kamcsatkának, hogy olyan sokáig csinálta a Klubot! )
    Utoljára szerkesztette pynky; 2012.02.21., 10:54.
    pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
    Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
    hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
    a XIII. kerklub ÚJ topikja

    #2
    Mi szeretnénk, nagyon várom

    Pynky: majd kérek egy-két tippet a klubos dolgok szervezéséről (nagyon gondolkozom egy III. kerületi létrehozásán, mert régen döcögősen működött, de most semmi )
    A gyerekek: Nagyfiú(2008), egy lány (2011), egy fiú (2013) és kislány(2016)

    Comment


      #3
      Mi most se tudunk menni
      (Barninak szülinapi zsúrja lesz akkor)
      Csillu (javíthatatlan extrovertált, dumagép) Gyermekeim: Barni (3dikos okoska), Olívia (suliba készülő szépség) és Emília (bölcsis Csirke)
      Privi helyett: csillacsaplar85@gmail.com

      Comment


        #4
        Mi szeretnénk most ott lenni
        Timka &Tsai :Sza-Ba-Do-n szárnyalok

        Comment


          #5
          Megyünk!!!!Apával és Koppánnyal!És vonattal,az remélhetőleg nem áll le alattunk

          MEgtudná nekem írni valaki,hogy jutunk oda BKV-val NYugati PU-tól?
          Olga: Zita 08', Huba '09, Koppány '12,
          Villő '16 és Ötöske várható '18

          Comment


            #6
            metróval a forgách utcáig vagy árpád hídig
            pont a kettő között, előbbitől visszafele kell sétálni, utóbbitól előrefele
            Ábel (2005 tél), Áron (2009 nyár), Jakab (2013 tavasz)


            ÁLOMJÁRÓ CD
            születésnaptár
            babahordozási tanácsadó vagyok

            Comment


              #7
              szrekuc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              metróval a forgách utcáig vagy árpád hídig
              pont a kettő között, előbbitől visszafele kell sétálni, utóbbitól előrefele
              Köszönöm!!
              Olga: Zita 08', Huba '09, Koppány '12,
              Villő '16 és Ötöske várható '18

              Comment


                #8
                Forgách egy hangyányival tán közelebb van, ha jó végén jössz ki, a metró vége felé.

                Mi is megyünk!
                Zs, J (2010. február) anyukája és Zsombi is megérkezett (2013. február)

                Comment


                  #9
                  Én megint tervezem, hogy megyünk, csak az tarthat vissza, ha még épp bent kell lennünk a kórházban. (Legfeljebb, majd kiszökünk, a dúlám biztos támogat, és segít ebben. )
                  Levente, Sára és Noel anyukája civilben konduktor-gyógytornász, Pfaffenrot manuálterapeuta 70/5818004-ha kellenék, inkább hívjatok, most gyorsabb
                  Clauwi hordozási tanácsadó

                  Comment


                    #10
                    mi most valszeg nem. kár.
                    Bonyolult (Bence 04.10.24.)
                    HipnoSzülés a tévében

                    Comment


                      #11
                      előzőre lebetegedtem, de most már tényleg jövök !
                      mostanában újra vagyok

                      Comment


                        #12
                        merozsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Én megint tervezem, hogy megyünk, csak az tarthat vissza, ha még épp bent kell lennünk a kórházban. (Legfeljebb, majd kiszökünk, a dúlám biztos támogat, és segít ebben. )
                        Tuti nem lesztek kórházban!!
                        pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                        Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                        hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                        a XIII. kerklub ÚJ topikja

                        Comment


                          #13
                          Mi is szeretnénk, bár jóóó messze van, de azért évi kb. egyszer oda szoktunk érni
                          És köszönöm a szervezést Neked, Pynky
                          Andi
                          Barbara (felnőtt), Ádám (1999.), Kristóf (2006.), Lilla (2010.)

                          Comment


                            #14
                            megint szeretnénk, hátha most nem betegszünk le
                            Gabriella NAK (Nursing at the keyboard) 1978/04/19, Eszti 2008/06/15, Norbus 2011/04/18, Nándi 2015/03/30
                            privi helyett valerkanak kukac freemail pont hu

                            Comment


                              #15
                              Képek vannak az előzőről???
                              Kézműves és életmód blog kisvicus kukac gmail.com ---> privi helyett ide írj!!
                              "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

                              Comment

                              Mamami portál footer

                              Összecsuk

                              Friss bejegyzések

                              Összecsuk

                              Cikk a mamami portálról

                              Összecsuk

                              szivárvány
                              Betöltés...
                              X