Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Mei tai varrás saját kezűleg

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Megrendelésre készült:
    Mellékletek
    Andi - Ricsi, és a kis dumaláda sajtkukac, Véda (2013.05.) és Alíz, (2015. 09.23.)

    Comment


      Cippzarral alliithatoo bodyt hogyan tudom megvarrni 1mt-n?
      Andi szupijooo
      én+apa=3 kölök: Vanessza, Koppány, Csanád, és az állatállomány: 2 macska és 3 teknős
      Wahmolda, avagy: filckaják, gyerekrajzos, vagy applikált táskák-párnák-szütyők, női betétek, vagy éppen bármi

      Comment


        Szilvija eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Cippzarral alliithatoo bodyt hogyan tudom megvarrni 1mt-n?
        Andi szupijooo
        Sajnos nincs ötletem. Láttam egyet, de nem néztem meg tüzetesebben.
        Andi - Ricsi, és a kis dumaláda sajtkukac, Véda (2013.05.) és Alíz, (2015. 09.23.)

        Comment


          Lattam mar en is messzirool... egy orang babanak varrtam nagyon picit. Neki lett volna joo, ha alliithatoo az mt, hogy kesoobb is hasznalhatoo legyen.
          én+apa=3 kölök: Vanessza, Koppány, Csanád, és az állatállomány: 2 macska és 3 teknős
          Wahmolda, avagy: filckaják, gyerekrajzos, vagy applikált táskák-párnák-szütyők, női betétek, vagy éppen bármi

          Comment


            Sziasztok!
            A húgomnak vettem tavaly karácsonyra podot (Lujzus féle, Carolinoból), és nagyon elirigyeltem tőle. Főleg, hogy két igen súlyos lányom van (a kicsi 11 hónaposan 12 kg), és a férjem nem szereti, ha nyúlom a csatosát. Pedig hosszú távon már nem tudok kényelmeset kötni kendővel. És az a párnázott pod meg olyan kényelmes! :-)
            Szóval beszereztem egy álompiros gyapjas didyt, abból akarok varrni egy kendőszáras podot. A testének kell a dupla anyag, ha kendőből van? (Nehogy túl meleg legyen még a terített pántokkal.)
            Láttam kendőszéles pod-testet is. Annak mi az előnye?
            Köszi a segítséget!
            Zselyke Borbála ('12. tavasz), Édua Magdolna (`13. tél), Réta Piroska ('15. ősz)
            és az Asszonyszövet

            Comment


              Verus, gondolom már rég megvarrtad Én ahogy elolvastam sok oldalt 3 réteg anyagot varrnék bodynak. A többihez nem értek.


              Én teljesen beálltam arra hogy mt-t varrjak, izé félcsatost. Megadta magát a mienk, kell új. És sajnálom a pénzt, van gépem+anyag, és nagyon inspirált vagyok. Mindjárt szétvágok pár cuccot és kiszabom a részeket.
              "Azé a világ, aki teleszüli"
              2012, 2014, 2016, 2019, 2022...

              Comment


                Éjjel és délelőtt megvarrtam a mt-t, nem csináltam félcsatossá. Férjnek akartam volna a gyerkőchöz, de egy lila sötétítőfüggönyöm volt rá, és annyira megtetszett varrás közben az anyag, hogy kisajátítottam. Elképesztően kényelmes lett esztétikusnak még van mit fejlődni, fehér cérnával varrtam a lila anyagot (hogy miért fehérrel?) és nagyon nyomin néz ki az a része. Lehet azt még ki kell javítani, mert egyébként annyira tök jó.
                És nem volt itthon semmilyen speciális anyagom ahhoz, hogy kipárnázzam a vállpántot, úgyhogy egy meghibásodott plüss belsejét használtam fel -tökéletes lett!!
                A cérnán kívül minden újrahasznosított benne, de fényképezni még nem tudok.
                "Azé a világ, aki teleszüli"
                2012, 2014, 2016, 2019, 2022...

                Comment


                  Az újrahasznosítás tökéletesítése lehetett a célod, ha meg a plüss figurát is bevetetted. Ügyi
                  Csybe

                  Comment


                    A fotók
                    Mellékletek
                    "Azé a világ, aki teleszüli"
                    2012, 2014, 2016, 2019, 2022...

                    Comment



                      Ilyet en is akarok! Gyönyörű! Azt hiszem megyek a tutiba vadászni, hatha találok hasonló szépséges függönyt

                      S profi munka. Megérte a varrógép vásárlás.
                      Csybe

                      Comment


                        Izé, kaptam a varrógépet a szomszédasszonytól kb. 75 lehet a piaci ára
                        "Azé a világ, aki teleszüli"
                        2012, 2014, 2016, 2019, 2022...

                        Comment


                          És köszi
                          "Azé a világ, aki teleszüli"
                          2012, 2014, 2016, 2019, 2022...

                          Comment


                            Emlékszem a taskadra amit itt mutattál es írtad,hogy kézzel varrtad. Na en akkor jegyeztelek meg magamnak. Mar akkor inspiráló voltál! ( s sogornomre hasonlítasz.)
                            Csybe

                            Comment


                              A kiscsaj is nagyon aranyos. Kis szőke szöszi hercegnő.
                              Csybe

                              Comment


                                Csybe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Emlékszem a taskadra amit itt mutattál es írtad,hogy kézzel varrtad. Na en akkor jegyeztelek meg magamnak. Mar akkor inspiráló voltál! ( s sogornomre hasonlítasz.)
                                KÖSZÖNÖM!!!!!!!! Felírtam magamnak ezeket, ilyen mondatokért éri meg élni nagyon szeretnék egyébként inspiráló lenni, és hitet adni az embereknek, hogy merjenek álmodozni és véghez vinni nagy dolgokat. Még a végén én is ilyen lenyalt fejű légypozitívéshiggymagadban ember leszek
                                Csybe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                A kiscsaj is nagyon aranyos. Kis szőke szöszi hercegnő.
                                Köszi, inkább vörös hercegnő
                                "Azé a világ, aki teleszüli"
                                2012, 2014, 2016, 2019, 2022...

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X