Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

WAHM topikok - mi ez és hogy lehet neked ilyened? :)

Összecsuk
Kiemelt topik
X
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Kati, Marica! Számlaképesség nélkül vannak lehetőségeim az sk termékek árusítására? Akár valamiféle wahm-topik áron működtetett sima piactéri topikon keresztül? Vagy van erre valami megoldás?
    Petra vagyok Hargita(2011.01.30) és Nimród(2013.06.10.) anyukája
    ClauWi hordozási tanácsadó tej- és tojásmentes
    Vándor gyapi Zara Eladó batyu, karikás

    Comment


      Petrazselyem eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Kati, Marica! Számlaképesség nélkül vannak lehetőségeim az sk termékek árusítására? Akár valamiféle wahm-topik áron működtetett sima piactéri topikon keresztül? Vagy van erre valami megoldás?
      Sziasztok.
      Erre a kérdésre engem is érdekelne a válasz... Köszi
      Maca, Kata (2007-10), Csaba (2010-07) és Csanád (2012-07) anyája.
      ________
      Kötött-horgolt dolgaim; Ékszereim;

      Comment


        manaba eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Sziasztok.
        Erre a kérdésre engem is érdekelne a válasz... Köszi
        Petrazselyem eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Kati, Marica! Számlaképesség nélkül vannak lehetőségeim az sk termékek árusítására? Akár valamiféle wahm-topik áron működtetett sima piactéri topikon keresztül? Vagy van erre valami megoldás?
        szerintem nem lehet (ez a webfelület-fórum kb. mint az élet ugyanúgy működik) mellékállásban csinálod az csak 25 e/hó? nem jöhet szóba? kisadózó néven fut
        Judit 3 fiú (9,6,2) anyukája.BelinBolt-egyedi táskák, hátizsákok,hordozóstáskák,dekorációsdolgok.Galéria.BelinBolt/Facebook

        Comment


          Sziasztok,
          a közeljövőben szeretnék WAHM topikot nyitni sk termékeimnek. Érdekelne, hogy a különböző havidíjak tekintetében van-e vmi különbség?
          Köszönöm előre is!
          Barbi és a csupamosoly F (2013.10.)

          Comment


            azt hiszem,főleg az,hogy ahány ezres a díjad havonta,annyi legális topicod lehet fent egyszerre
            1 boszorka van, 3 fia van

            Comment


              tehát ha 3000 a havidíjad,akkor fent lehetsz a wahm-szekcióban,meg még 2 helyen a piactéren,ami a tevékenységi körödbe esik, pelus,vagy egyéb..
              1 boszorka van, 3 fia van

              Comment


                Encsi70 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                tehát ha 3000 a havidíjad,akkor fent lehetsz a wahm-szekcióban,meg még 2 helyen a piactéren,ami a tevékenységi körödbe esik, pelus,vagy egyéb..
                Köszönöm, pont kérdezni akartam, hogy mit jelent...
                Barbi és a csupamosoly F (2013.10.)

                Comment


                  belin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  szerintem nem lehet (ez a webfelület-fórum kb. mint az élet ugyanúgy működik) mellékállásban csinálod az csak 25 e/hó? nem jöhet szóba? kisadózó néven fut
                  a számlaképesség elég fontos dolog, anélkül sajnos nem mehet a dolog.
                  a fokozott ellenőrzések miatt IS fontos.
                  Kata,Tibi, no meg Zsombor az áprilisi legény, Emma a márciusi honleány.

                  Comment


                    Vki légyszi segítene. Ezt a hordit itt vettem és sehogy nem jut eszembe, hogy ki varrata. Pedig előtte nekem is varrt egy hasonlót. Vki aki ráismer, légyszi írja meg! Köszi
                    Márti + Luca és megérkezett Borika..

                    Comment

                    Mamami portál footer

                    Összecsuk

                    Friss bejegyzések

                    Összecsuk

                    Cikk a mamami portálról

                    Összecsuk

                    szivárvány
                    Betöltés...
                    X