Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Lana Mei Tai

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #16
    hát, lehet, hogy fura, de nekem nem jött be. a derékpánt nem kényelmes (gyakorlatilag nem tudtam elég szorosra húzni, de ez ugye nem a MT, hanem a saját defektem), és lehet, hogy ez rányomta a bélyegét az egészre. A párom is kipróbálta, de neki sem tetszett. leginkább a pocakja mitt, nem tudta elék kényelmesre állítani.
    Nagy kár, nagyo vártam, hogy próbálhassam....mert ránézésre nagyon tetszett
    Niké és Hanna (2006,04,07),Gitta (2008,03,14), Zsuzska (2010,09,15)
    Egri hordozóklub csütörtökön és Mezőköves minden szerdán
    Beli Buba babahordozo-tanfolyamvezető vagyok
    írj a gmailemre az is cyanus

    Comment


      #17
      Utólag is állítottad a derékpántot? Én ugyan vékony vagyok, túlságosan is, de utólag is jól tudtam rajta húzni.
      Ilka

      Comment


        #18
        Mert Niké nem vékony, hanem gizda

        Bocsi Cya, de tényleg nem hittem volna, hogy nem tudod behúzni eléggé.

        Én nem nyilatkozom, sajnos nem tudtam kipróbálni, Sanyinak viszont tetszett. Azt mondta jó és kényelmes. Eddig ilyet MT tőle nem kapott.
        Éva + Tege (2007.07.04) + Ilka (2009.10.30)
        Beli Buba Hordozókendő tanfolyamokat tartok Egerben és környékén

        Comment


          #19
          hát nem sikerült pedig váram nagyon a próbát.
          asszem el kell kezdenem hízókúrázni.... hogy kipróbálhassam újra
          Niké és Hanna (2006,04,07),Gitta (2008,03,14), Zsuzska (2010,09,15)
          Egri hordozóklub csütörtökön és Mezőköves minden szerdán
          Beli Buba babahordozo-tanfolyamvezető vagyok
          írj a gmailemre az is cyanus

          Comment


            #20
            Hajrá, ha találtál bevált receptet, szólj!!!
            Ilka

            Comment


              #21
              Ha megjön a sajátom, lepróbálhatod megint.
              Küldjek nektek zsíroskenyeret????
              Vagy egy-két fölös kilót rólam???
              Éva + Tege (2007.07.04) + Ilka (2009.10.30)
              Beli Buba Hordozókendő tanfolyamokat tartok Egerben és környékén

              Comment


                #22
                Sziasztok!

                Örülök, hogy rátaláltam erre a témára. Láttam a Lana kendők nézegetése közben, hogy lett mei tai is, de nem voltak fent képek, csak a minták és árak. Nagyon tetszik ez a kialakítás. Engem nem taszít a csatos deréköv, sőt. Eddig manducaban gondolkoztam télre a most 2 hónapos lányuknak, de ez talán még jobb. A feleségemnek holnap a bababörzén veszek egy close hibridet, mert neki az jött be pár napos tesztelés után, de én jobban szeretem a kendőt. A Nandu után nem érzem, hogy a rugalmas anyagú close-t mennyire kell meghúzni. A kendő eddig jó is volt, de kocsiból kiszállva a téli latyak tuti betenne neki, ezért kell valami olyan, ami nem ér le. Ezért nézegettem az ssc-ket, meg a MT-jokat is picit, azonban azokra mindenki 3 hónapot javasol kezdésnek. Ezért lenne egy-két kérdésem. Mennyire "puha" a bodyja? Egy 2 hónapos csecsemőre is olyan szépen rásimulhat, mint a képeken a nagyobbra? Mennyi ideig használható? A manduca elég sokáig, ha jól emlékszem 20kg-is, bár akkor már szerintem futni fog a gyerkőc. Mennyire tudjátok ajánlani a Manduca helyett? Érdemes így kezdőként ezt venni egy ssc helyett? (Mondjuk kendőt már egész jól kötök...)

                Köszi a segítséget:
                Péter
                Péter Szonjaˆ (2009. 08. 18.), Marciˆ (2012. 04. 09.)

                Comment


                  #23
                  Szia Péter!

                  Nem tudok neked jó hírekkel szolgálni..
                  A Lana Mei Tai is 3 hós kortól ajánlott. Ráadásul a szárak is jó hosszúak, most nem tudom lemérni, épp szárad, de ezzel is jól fel lehet söpörni az utcát.
                  A body finom puha, 3 réteg kendő-anyag, csatolok képet a használati utasításból, hogy néz ki kicsi babán. (2.sor végén) Sajnos élővel nem szolgálhatok.
                  A latyakban való kendő úsztatás elkerülésére azt tudom javasolni, hogy kössétek meg a kendőt az autóba szállás előtt, erre a kívül körülkötött, és az elől kereszt, hátul kereszt csomó elől (angol megfelelőt nem tudok mondani, ez a mi "terminológiánk") kötés lehet jó.
                  Én manducát nem használnék ilyen kicsi babához, bár van újszülött szűkítője, de akkor se. Nekik még nagyon kell a kendő körülölelése. Bár attól is függ, mekkora az a két hónapos. (Az enyém 6 kg volt, nem sokáig időzött elől...)
                  Használni 4 éves korig ajánlja a használati útmutató, erre én még nem tudom tesztelni, nincsenek ilyen korú gyerekeim.
                  Manduca helyett abszolút tudom ajánlani.
                  Remélem mindenre válaszoltam...ha mégse, kérdezz nyugodtan!
                  Ilka

                  Comment


                    #24
                    Szia Ildi!

                    Köszi a választ. Tegnap kimentem a börzére és vettem egy manducat és a egy close hibridet. A close elég jó, azt már próbáltuk párszor, nálunk van ugyanis a klubos kölcsönzős. A feleségemnek azért tetszett, mert nem kell kötözgetni. Én kíváncsi típus vagyok, ezért tuti kérni fogok a klubból idővel egy mei tai-t is. Aztán meglátom mennyire tetszik a manduca mellett. Amúgy a manducat nem nagyon szereti, vagy csak mindig rossz pillanatban rakom bele. Mondjuk ma is elég éheshisztis volt, amikor próbáltam. Egy ideig tetszett neki, aztán jött az ordítás. A kendőben is szokott néha, ha már közel van a szopi. Szóval most egy ideig a Nandu, Close, Manduca hármassal kell kibírnunk.

                    Ettől függetlenül, mint írtam nem mondtam le a mei tai-ról. Ezért kérdezek is. Jól látom, hogy az általad is említett puha, kendőanyagú body kényelmesebb, kendősebb, mint a többi gyártóé?

                    Ma 2 hónapos és 4.3kg, szóval nem nagy. A 2. kép nekem tanulságos, mert láthatóan elveszik benne a pici. Sajnos ez esélytelen. A manducat is először úgy próbáltam, ahogy a leírás ajánlja, azaz kihúztam a hátrészét hosszabbra és úgy raktam bele, de azt utálta, mert nem látott ki. Amikor összehúztam újra, akkor nyugi volt. Szóval emiatt tuti várni kell. Bár lehet, hogy az alja felhajtásával ezen lehet segíteni. Sok videón láttam a nem M tartásos hordást piciknél. Az mennyire előnyös? Nem utálják a babák? Amúgy miért ér le a vállpánt? a kocsiban mondjuk a derekát meg tudom kötni, a vállpántot meg fel tudom dobni a hátamra, úgy, hogy Ő már benne van. Aztán amikor kiszállok, megkötöm a vállrészt, ez az én elképzelésem.

                    A manducat amúgy azért vettem amúgy, hogy a feleségem is tudja hordozni, ha már a close-t kinövi, addig nekem jó lesz télen, sárban, esőben, hóban. Ebben szerintem verhetetlen...

                    Köszi a segítséget:
                    Péter
                    Péter Szonjaˆ (2009. 08. 18.), Marciˆ (2012. 04. 09.)

                    Comment


                      #25
                      "most egy ideig a Nandu, Close, Manduca hármassal kell kibírnunk"

                      ezt annyira jó illetve mókás olvasni, mármint nem negatív értelemben, hisz általában az anyukákat szokta elkapni a hordozási, hordozó-gyűjtési láz

                      egyébként ügyes, mt-varró anyukák talán tudnának neked egy mt-kendő hibridet varázsolni, kendőből, simuló bodyval, nem túl hosszú kendős szárakkal, bár ezt csak én gondolom, lehet, hogy nem kivitelezhető
                      Ábel (2005 tél), Áron (2009 nyár), Jakab (2013 tavasz)


                      ÁLOMJÁRÓ CD
                      születésnaptár
                      babahordozási tanácsadó vagyok

                      Comment


                        #26
                        Hát igen, már elég sokszor megkaptam, hogy én vagyok a feleség a családban...

                        Azonban nem vagyok gyűjtő, csak mindent ki akarok próbálni és borzalmasan maximalista vagyok. Ez nagy különbség, hiszen nekem nem azért kell, mert tetszik, mert jó a színe, hanem mert technikailag az adott célra a legtökéletesebb, mindamellett a legpraktikusabb is. A cél más, igaz a végeredmény hasonló, egy rakat hordozó a sarokban, amiből bőven elég lenne 10-ed annyi...

                        Hm, én inkább kivárom azt a kort, amikor már jó lesz neki a MT, aztán kipróbálok egy klubos kölcsönzőset.
                        Péter Szonjaˆ (2009. 08. 18.), Marciˆ (2012. 04. 09.)

                        Comment


                          #27
                          Sziasztok!
                          Bocsánat, nem tudok most visszaolvasni: akiknek van Lana MT, szeretitek?
                          Réka, itt is?!
                          Szilvi, Lilla Dóra (2009.02.03.), Flórián (2012.12.18.) és Marcell (2015.09.15.)

                          Comment


                            #28
                            csak vicceltem ám
                            hamar itt lesz az ideje az mt-nek, és tök jó, hogy kendőzöl, az a legölelősebb, használjátok, amíg csak lehet

                            Szilvi
                            igen tobzódok
                            Ábel (2005 tél), Áron (2009 nyár), Jakab (2013 tavasz)


                            ÁLOMJÁRÓ CD
                            születésnaptár
                            babahordozási tanácsadó vagyok

                            Comment


                              #29
                              Én is ám! Igen, most jó ideig a close marad, meg a klubból még megpróbálok egy dydamost is kikölcsönözni, hogy lássam milyen egy csúcs kendő...
                              Péter Szonjaˆ (2009. 08. 18.), Marciˆ (2012. 04. 09.)

                              Comment


                                #30
                                Következőnek pedig ajánlanék egy Lana kölcsönzést, hogy legyen összehasonlítási alap.
                                Off: Imádom a hordozós Apukákat!!!
                                Éva + Tege (2007.07.04) + Ilka (2009.10.30)
                                Beli Buba Hordozókendő tanfolyamokat tartok Egerben és környékén

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X