Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

VÉGRE INDULHAT!!!!!!!KENDŐS PODEGI

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    En tovabbra is allok megvetelre, sot
    Hosszupuska priviben irta, hogy o kapott mashonnan is probalni podot, ezert Breginatol akar hozzam is johet egybol. De nekem nem surgos, szoval jol gondold meg, ha akarod, meg mehet feled egy kiterot.

    Comment


      Sziasztok!

      Eddig azt gondoltam,hogy holnap dél körül a program után feladom. Nóri, ha nem kell Monához küldeni,akkor elküldöm Neked, vagy odaadom a rokonaidnak is szívesen. Írd meg, hogy hová küldjem,vagy kinek vigyem. ))
      És gratulálok hozzá,mert gyönyörű és nagyon kényelmes. Használjátok egészséggel!
      Nellicuki {2010.02.02.}
      Gabinyuszi {2012.08.06.}
      Gábor apa és Regina anya

      Comment


        Menjen Norihoz, a holnapi programjuk miatt ugy is elkuldtem mar Monanak a sajatomat, maradhat az tovabb nala.

        Comment


          szuper,Lányok,örök hálám!!!!!
          lesz még Vándor
          1 boszorka van, 3 fia van

          Comment


            Sziasztok! Most tudok egy kicsit részletesebben írni a podról! Először is, nekünk csatosként vált be igazán! Mi most egy G.mese mei tait használunk, és szó, ami szó nem vagyok vele megelégedve. Ezzel szemben a te munkád Encsi, szuperkényelmes. Sokkal jobban párnázott, a kiegészítésként használt anyag is puhább, kellemesebb viselni. Nagyon tetszett a pod rész miatt lelógó anyag, mert olyan jól melegítette a derekam. Mikor megkaptuk, azonnal bontottam ki és tettem a hátamra a kiscsajt. Neki is tetszett és el is aludt benne hamar. Mi nagyon sokat megyünk gyalog, mert egy szőlőhegyen lakunk (tehát jól megtúráztattam a hurcit) és fontos lenne, hogy a hordozó ne vágjon hosszútávon sem. Nagyon jó volt, hogy csatosként főleg derékra terhelt, mert mióta a mei tait használom, fáj a hátam sokat. A varrása, egész kinézete minőséget sugároz, nagyon tetszik a made in Hungary címke. Ha tehettem volna és nem lettek volna előttem rá, tutira megvettem volna. Ügyes vagy!
            Blogom

            Új blogunk

            Comment


              köszi szépen!!!!
              1 boszorka van, 3 fia van

              Comment


                Megerkezett!!! Egy tisztasagi mosas rafer , de igy is gyonyoru!

                Comment


                  jaj,de jó!!! örülök,köszönöm szépen mindenkinek,Ti pedig használjátok egészséggel!
                  1 boszorka van, 3 fia van

                  Comment


                    én is jövök. bocsánat, hogy ilyen sokára, de nagyon zűrös lett az évkezdés.

                    hát a legjobban az mutatja, hogy mennyire tetszett, hogy azóta már én is egy Encsi pod büszke tulajdonosa lettem. én nem próbáltam ki csatosként, csak podegiként, és maximálisan beváltotta a hozzá fűzött reményeket. nekem kicsit jobban tetszett volna, ha rövidebb a body, de a rojtok kompenzálták, azok nagyon tetszettek.
                    amikor hazaértünk vele, rögtön a ház előtt felvettem vele Emmát és elmentünk a boltba. na az a kötés szörnyen béna lett, siettünk, mert zárás előtt voltunk pár perccel, ráadásul a szomszédok néztek is közben. akkor kicsit elbizonytalanodtam, mert nekem sem volt kényelmes és a gyereket is állandóan igazítani kellett, neki sem volt jó. aztán másnap a tükör előtt nyugodt körülmények között próbálkoztunk ismét és össze sem hasonlítható lett a végeredmény. masszívan tartott, hosszú távon is mindkettőnknek nagyon kényelmes volt és szuper gyönyörű. egész héten azzal jöttünk mentünk az ovi-iskola túrára reggel és vissza délután. mindenki megcsodálta, aki látta.
                    tényleg nagyon szép a dekorja és a kivitelezés is minőségi. a rojtok mellett az is a nagyon tetszett, hogy nem egyenes téglalap volt a body, hanem ívelt, "karcsúsított" forma. biztos vagyok benne, hogy ez is hozzájárult ahhoz, hogy jól lehetett benne hordozni. kicsit tartottam a párnázott pántoktól, de nem volt miért, mert semmi gondom nem volt vele. kicsit sajnálom, hogy nem próbáltam ki a derékpánttal, de annyira tökéletes élmény volt így is, hogy nem hiányzott.
                    gratulálok az új tulajdonosnak, nagyon jól választott.

                    és köszönöm Encsi, hogy kipróbálhattam.

                    a férjem valahová lementette közben a gépről a képeket, megyek előásom és felrakom hamarosan.
                    Ritkán jövök

                    Comment


                      Encsi, a következő vándorra beállnék, ha lesz, mert ilyet tervezek kérni Tőled majd.
                      Privi helyett: mammi.mamami@gmail.com!
                      Beszippantott a valós élet, a virtuálisra nem sok időm marad.

                      Comment


                        Sziasztok!

                        Én is tartoztam még a babahordozóhetes élményekkel! Encsi,mindenkinek nagyon tetszett, volt,aki felpróbálta,a kisfia el is aludt benne, így mindenki láthatta,hogy mennyire kényelmes anyának,babának. Egyszóval, nagy sikere volt.
                        Mégegyszer nagyon köszönöm a próbát, egy élmény volt.
                        Nellicuki {2010.02.02.}
                        Gabinyuszi {2012.08.06.}
                        Gábor apa és Regina anya

                        Comment


                          Lányok, olyan nagyon jókat írtatok a csodaszép podról, hogy már én is szeretnék! Ha lesz megint vándor és véletlenül megfelelek, mennék. Azt hittem, fotók is lesznek. Vagy voltak, esetleg vannak, csak annyira vak vagyok, hogy nem találtam?
                          Lilla
                          Benedek (2013. július), Barnabás (2015. május) és Zsolna (2017. március)

                          Comment


                            Barbinak.

                            Comment

                            Mamami portál footer

                            Összecsuk

                            Friss bejegyzések

                            Összecsuk

                            Cikk a mamami portálról

                            Összecsuk

                            szivárvány
                            Betöltés...
                            X