Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Mozgó kendőalagutak - a III. Nemzetközi Babahordozó Hét beharangozója

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Mozgó kendőalagutak - a III. Nemzetközi Babahordozó Hét beharangozója

    Akció
    2010. október 2-án 10.00-tól mozgó kendőalagutak fognak feltűnni az Üllői úton és a Nagykörúton. Ha van kedved velünk együtt beharangozni a III. Nemzetközi Babahordozó Hét központi programját és népszerűsíteni a hordozást, valamint van egy párod és egy hosszabb kendőd (vagy a párodnak van egy hosszabb kendője), akkor csatlakozz Te is valamelyikhez! (De az sem akadály, ha se párod, se kendőd, majd találunk Neked.)

    A kendőalagutak kiindulópontjai:
    Klinikák
    Boráros tér
    Rákóczi tér
    Kálvin tér
    Találkozó minden helyszínen 9.45-kor, indulás 10.00-kor.

    A mozgó alagutak egyszerre fognak elindulni a négy állomásról a Corvin Mozi irányába, menet közben pedig a gyerekek és az arra járok szabadon átsétálhatnak alatta. A szembe jövő érdeklődőknek szórólapot is osztunk, egyben meghívjuk őket a Hétre.

    Kb. 10.45-kor fogunk megérkezni a Corvin Budapest Filmpalota elé, ahol némi egymásnak örvendés után bárki csatlakozhat az idei “Szoptass szabadon!” kampányhoz, melyet a szervezők a Corvin Mozi előterében tartanak 11.00-kor. Ha szoptatsz, és szíveden viseled a szoptatás ügyét, térj be Te is a moziba egy szopizás erejéig! (A “Szoptass szabadon!” kampány részleteiről itt olvashatsz.)

    A megmozdulásokat rossz idő esetén is megtartjuk! Hozzatok esernyőt, öltözzetek fel jó melegen, vértezzétek fel magatokat jókedvvel, és irány a Nagykörút és az Üllői út!

    Ebben a topikban megbeszélhetitek, melyik csapathoz csatlakoztok. Minden kiindulási ponton fog várni rátok valaki.

    Az eseményhez csatlakozhattok a FaceBookon is!
    Zita, Csenge (2008.02.15.), Marci (2011.09.16.) és VBA2C Hajna (2014.11.29.) mamája
    Zita mama oldala
    Támogasd a Közép-budai Waldorf Iskolát!
    Ölbebaba - Ölelés Babahordozó Egyesület
    Babahordozási tanácsadó, tanfolyamvezető vagyok. Kérdezz bátran, segítek!
    Eltűnések idején emailben elérhető vagyok (szhzita és gémélpontkom).

    #2

    kálvin tér,
    viszont nincs kendőnk...
    I. + S. (2009)

    Comment


      #3
      Hehe, halmozók előnyben...egyik kendőben (minimum egy) gyerek, egy másik meg alagútnak. Asszem Klinikák rulez (ha át nem alussza a manó a reggelt).
      Réka - aki Fruzsina (A Fékezhetetlen Agyvelejű , 2009. dec. 7.)
      és Csanád (Finommotorikus Bandita, 2012. febr. 12.) anyukája

      Comment


        #4
        Itt is jelzem, hogy megyünk Még nálunk lesz a klubos kölcsönkendő is, így háton is és kézben is lehet egy.
        Zs, J (2010. február) anyukája és Zsombi is megérkezett (2013. február)

        Comment


          #5
          Mi is szívesen, kendőt tudok vinni Szerintem Klinikák lesz nekünk is jó.
          Mese: Panna (2003. 12.10), Áron (2006.10.13.), Zsombor (2009.07.09.)
          I promise I will carry you until you are ready to face the world and then you will always be carried in my heart.

          Comment


            #6
            Mi is mennénk, Klinikák jó nekünk is, de a Boráros is.

            Comment


              #7
              mi megyünk, Borárosról indulunk, több kendőt is tudunk vinni

              Comment


                #8
                szintén boráros. találka a körút kezdődésénél a jobb oldalon, valami matracbolt van ott (vagy motorbolt?)

                Dzsuz ti melyik csapathoz csatlakoztok?
                Utoljára szerkesztette orsko; 2010.09.25., 09:06.
                Orsi

                Ölbebaba

                Comment


                  #9
                  Szilu, ti összcsaládilag?
                  Orsi

                  Ölbebaba

                  Comment


                    #10
                    Természetesen mi is megyünk. Kálvin. Mindjárt ideírom az egészen pontos találkozási helyet.
                    Zita, Csenge (2008.02.15.), Marci (2011.09.16.) és VBA2C Hajna (2014.11.29.) mamája
                    Zita mama oldala
                    Támogasd a Közép-budai Waldorf Iskolát!
                    Ölbebaba - Ölelés Babahordozó Egyesület
                    Babahordozási tanácsadó, tanfolyamvezető vagyok. Kérdezz bátran, segítek!
                    Eltűnések idején emailben elérhető vagyok (szhzita és gémélpontkom).

                    Comment


                      #11
                      Szóval a Kálvin téri csapat pontos találkozási helye:
                      Van az a kis tér a református templommal, étteremmel, miegymással, ahova kifut a Ráday utca is. Ott van elég hely gyülekezni. Feltéve, hogy most nincs feltúrva... Jaj, remélem, nincs... Szóval ha minden jól megy, innen fogunk indulni az Üllői út felé, majd végig az Üllőin a Corvinig.

                      Gyertek, mert jóóó lesz!
                      Zita, Csenge (2008.02.15.), Marci (2011.09.16.) és VBA2C Hajna (2014.11.29.) mamája
                      Zita mama oldala
                      Támogasd a Közép-budai Waldorf Iskolát!
                      Ölbebaba - Ölelés Babahordozó Egyesület
                      Babahordozási tanácsadó, tanfolyamvezető vagyok. Kérdezz bátran, segítek!
                      Eltűnések idején emailben elérhető vagyok (szhzita és gémélpontkom).

                      Comment


                        #12
                        Mi is megyünk. Férj és gyerek + kendő is van, de csak nandu, mert a dd-vel kötök. A szopis befejezés töléletes lesz, 11 körül szokott egy rövidet aludni a pötty cicin
                        Juj de jó ez a megmozdulás
                        Éva vagyok, Zsófi lányom (2009. december) és Vili fiam (2013 február )
                        textilmózes eladó

                        Comment


                          #13
                          Mi is megyünk
                          párom is van, gyerekem is, kettő is, meg kendő is

                          Zita: nem tudsz feltenni egy "szavazást", amin be lehet jelölni, hogy ki honnan indul? Mert én pl. bárhonnan szívesen, szóval akkor oda mennék, ahol látom, hogy kevesebben vannak.
                          Lívi és Bogi (2006.nov.) és Lenke (2009.jún.) és Vilma (2013.ápr.)

                          Comment


                            #14
                            Zituci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Szóval a Kálvin téri csapat pontos találkozási helye:
                            Van az a kis tér a református templommal, étteremmel, miegymással, ahova kifut a Ráday utca is. Ott van elég hely gyülekezni. Feltéve, hogy most nincs feltúrva... Jaj, remélem, nincs... Szóval ha minden jól megy, innen fogunk indulni az Üllői út felé, majd végig az Üllőin a Corvinig.

                            Gyertek, mert jóóó lesz!
                            a ráday utca elejére gondolsz?
                            ott van egy kis hely,
                            mert azért rendesen megy a túrás-fúrás....
                            I. + S. (2009)

                            Comment


                              #15
                              szerintem nem vészes a kálvin, tegnap jártam ott. tízperces gyülekezőt kell kibírni
                              én még gondolkodok, hová csatlakozzak

                              Comment

                              Mamami portál footer

                              Összecsuk

                              Friss bejegyzések

                              Összecsuk

                              Cikk a mamami portálról

                              Összecsuk

                              szivárvány
                              Betöltés...
                              X