Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

8/6 osztályos gimnázium

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #76
    Nyílt napok általában már voltak (ahol tanítok, meg ahova a fiammal mentünk, ott is). Dec 9-ig kellett jelentkezni a kp-i felvételire (van, ahol nem kérik, az adott suli honlapján általában fent van).
    Ritkábban vagyok már, de a privi megtalál. Gyerekem még mindig három, de már egyre kevesebbet háton.

    Comment


      #77
      valami új infó? milyenek a felvételik?
      Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

      Comment


        #78
        Az idei negyedikeseknek konnyu volt az irasbeli. Nalunk eleve 70 pont felett hivtak be szobelizni. Tavaly annyival nehezebb volt, hogy 69 ponttal bekerult. A hatodikosoke is konnyebb volt, de ott nem voltak 10-12 ponttal jobb pontok, ott nem volt ekkora differencia a ket irasbeli nehezsege kozott. Az tendencia, hogyha besikerul egy nagyon nehez felveteli sor, egy ev mulva konnyu sor jon, utana meg normalis. Es a konnyu nem kedvez, mert a szobelin kell szorni, es nem ugranak ki a tenyleg jok a szorgosak kozul. De ezt meg nem lehet befolyasolni, nem rendelesre megy. Jovore szvsz kulturalt sor lesz, se nem tul konnyu, se nem tul nehez.
        Juca
        http://kovacs-telekes.org/hu Netes turi, két lány után jött a Gyuri :-)

        Comment


          #79
          köszi
          nem tudom, hogy mennyire szeretné(nk)m a 8 osztályost, közelben nem nagyon van...
          de azt hiszem próbaképpen megnézzük, meglátjuk.

          illetve van 2 8 osztályos viszonylag elérhető távolságban, de azokról nem nagyon találok infót. itt a topikban az egyik mamami fia oda járt, próbáltam felvenni a kapcsolatot, egyet még válaszolt aztán nem

          lónyai és szent györgyi albert...valaki hallott róluk?


          nem tudom F hogy muzsikálna amúgy, mert szerintem neki a szóbeli lenne a nagyon gyengéje...ugyanis nem szeret idegenekkel beszélni :S

          lehet később már jobban össze tudja majd szedni magát...
          Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

          Comment

          Mamami portál footer

          Összecsuk

          Friss bejegyzések

          Összecsuk

          Cikk a mamami portálról

          Összecsuk

          szivárvány
          Betöltés...
          X