Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Mivel vár Téged is a III. Nemzetközi Babahordozó Hét?

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Mivel vár Téged is a III. Nemzetközi Babahordozó Hét?

    Akció
    Már csak néhány nap van a III. Nemzetközi Babahordozó Hét kesztyűgyári programjáig! Ebben a topikban szeretnénk megosztani Veletek, hogy mi mindennel várunk Titeket a Héten/Hétig, mi az, amiben Ti is aktívan részt tudtok venni.

    Utoljára szerkesztette Zituci; 2010.09.24., 16:22.
    Zita, Csenge (2008.02.15.), Marci (2011.09.16.) és VBA2C Hajna (2014.11.29.) mamája
    Zita mama oldala
    Támogasd a Közép-budai Waldorf Iskolát!
    Ölbebaba - Ölelés Babahordozó Egyesület
    Babahordozási tanácsadó, tanfolyamvezető vagyok. Kérdezz bátran, segítek!
    Eltűnések idején emailben elérhető vagyok (szhzita és gémélpontkom).

    #2
    Logófotó - árverés

    A tavalyi rendezvényre készült egy élő logófotó a Nemzetközi Babahordozó Hét logója alapján. A mű annyira közkedveltté vált, hogy úgy döntöttünk, elárverezzük, és a bevételt az egyesület céljaira fordítjuk.

    Ha szeretnéd, hogy a Te birtokodba kerüljön Dezső T. Tamás alkotása, a 2009-es Nemzetközi Babahordozó Héten kiállított fotó, akkor ne habozz, licitálj!

    Mindezt az egyik online aukciós oldalon teheted meg!

    Az árverést 2010. október 3-án zárjuk, a végeredményt pedig a III. Nemzetközi Babahordozó Hét zárónapján, 2010. október 9-én 16.00-kor fogjuk kihirdetni a Kesztyűgyár Közösségi Házban. A képet szeretnénk ugyanitt átadni új tulajdonosának.

    Forrás: http://www.babahordozohet.hu/licitalas/
    Mellékletek
    Utoljára szerkesztette Zituci; 2010.09.24., 16:22.
    Zita, Csenge (2008.02.15.), Marci (2011.09.16.) és VBA2C Hajna (2014.11.29.) mamája
    Zita mama oldala
    Támogasd a Közép-budai Waldorf Iskolát!
    Ölbebaba - Ölelés Babahordozó Egyesület
    Babahordozási tanácsadó, tanfolyamvezető vagyok. Kérdezz bátran, segítek!
    Eltűnések idején emailben elérhető vagyok (szhzita és gémélpontkom).

    Comment


      #3
      Így hordozunk mi 2010

      Idén is megrendezzük a tavaly oly nagy sikerű interaktív kiállítást a Kesztyűgyárban. Hozzatok magatokkal egy kinyomtatott, 10×15 cm-es képet, és mi kiállítjuk!

      Azok, akik nem tudják kinyomtat(tat)ni a fotójukat, elküldhetik a babahordozohet@gmail.com email címre 2010. október 2-ig.

      Mutassátok meg magatokat a Héten!

      Forrás: http://www.babahordozohet.hu/nbh/igy-hordozunk-mi-2010/
      Utoljára szerkesztette Zituci; 2010.09.24., 16:21.
      Zita, Csenge (2008.02.15.), Marci (2011.09.16.) és VBA2C Hajna (2014.11.29.) mamája
      Zita mama oldala
      Támogasd a Közép-budai Waldorf Iskolát!
      Ölbebaba - Ölelés Babahordozó Egyesület
      Babahordozási tanácsadó, tanfolyamvezető vagyok. Kérdezz bátran, segítek!
      Eltűnések idején emailben elérhető vagyok (szhzita és gémélpontkom).

      Comment


        #4
        Gyermekrajz-pályázat (levél a gyerekekhez)

        Szia!

        Az Ölelés Babahordozó Szakmai és Érdekvédelmi Egyesület szeretne Téged az idei Nemzetközi Babahordozó Hét keretén belül rajzversenyre hívni!

        Ha még nem vagy 14 éves, és szeretsz alkotni, akkor ezt ne hagyd ki! Rajzold vagy fesd le, Te hogyan látod a babahordozást! Mi jut eszedbe a babahordozásról? Milyen, mikor téged vagy tesódat Anya, Apa, Nagyi vagy más hordozza a hátán, elöl, avagy csípőn?

        Rajzold le, és küldd el nekünk postán!

        Művedet A/4-es papírra készítsd! Használhatsz bármit: ceruzát, filctollat, festéket, zsírkrétát, stb. Arra kérünk, hogy csak egy alkotást küldj be!

        A legjobban sikerült pályaműveket apró ajándékkal értékeljük, melyet III. Nemzetközi Babahordozó Héten lehet majd átvenni a budapesti Kesztyűgyár Közösségi Házban. (A díjakat kizárólag személyesen, a fent megadott helyen és időben lehet átvenni. A díjat nem áll módunkban postázni! Megértéseteket köszönjük.)

        Az alkotásokat ugyanitt fogjuk kiállítani.

        A képed mellett küldj egy olyan papírt, amin szerepel teljes neved, életkorod és szüleid aláírása.

        A beküldési határidő:
        2010. szeptember 30.

        Beküldési cím:
        Ölelés Babahordozó Szakmai és Érdekvédelmi Egyesület
        2094 Nagykovácsi, Gyertyán u. 6.

        A pályamunkák kiállításának és a díjak átvételének ideje és helye:
        2010. október 4-9.
        Kesztyűgyár Közösségi Ház (Budapest, 1084, Mátyás tér 15.)

        A beküldéssel és a pályázattal kapcsolatosan egyéb információkért keresd Chikánné Fényes Viktóriát az alábbi e-mail címen:
        fenyes.viki@olbebaba.hu

        Rajzold le, és küldd el nekünk Te is, hogyan látod a babahordozást!

        Kedves szülők! Figyelem! A pályázat részletes szabályzata itt található!

        Forrás: http://www.babahordozohet.hu/gyermekrajz-palyazat/
        Utoljára szerkesztette Zituci; 2010.09.24., 16:21.
        Zita, Csenge (2008.02.15.), Marci (2011.09.16.) és VBA2C Hajna (2014.11.29.) mamája
        Zita mama oldala
        Támogasd a Közép-budai Waldorf Iskolát!
        Ölbebaba - Ölelés Babahordozó Egyesület
        Babahordozási tanácsadó, tanfolyamvezető vagyok. Kérdezz bátran, segítek!
        Eltűnések idején emailben elérhető vagyok (szhzita és gémélpontkom).

        Comment

        Mamami portál footer

        Összecsuk

        Friss bejegyzések

        Összecsuk

        Cikk a mamami portálról

        Összecsuk

        szivárvány
        Betöltés...
        X