Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Mei tai varrás saját kezűleg

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Encsi, tényleg szép darab - nagyon jók a színek és hát a forma se kutya
    Angi: Zita (2009.05.09.)Manóka Anyukája

    Comment


      Nagyon-nagyon köszi annak,aki feltette a hordozótakaró szabásmintáját,most már az is van nekünk!Igaz,elhasználtam rá az anyagot,amivel a picinek akartam áthúzni az etetőszékét....Most van egy szupi takarónk,meg egy szakadt etetőszékünk....
      1 boszorka van, 3 fia van

      Comment


        Encsi, ez annyira gyönyörű!!! legalább más, mint amegszokott (bár én nagyon nem látom mt és mt közt a különbséget) nagyon ügyes vagy
        Ábel (2005 tél), Áron (2009 nyár), Jakab (2013 tavasz)


        ÁLOMJÁRÓ CD
        születésnaptár
        babahordozási tanácsadó vagyok

        Comment


          jaj,olyan jólesik...Köszi,aranyosak vagytok,pedig hát nem volt ám nagy cucc!Most kékfestőből tervezgetem a következőt!Ahhoz már mindent megveszek,ami kell,sávoly,szivacs,de az már csak ünnepek után jön össze....
          1 boszorka van, 3 fia van

          Comment


            Egyébként a formája...hát igenAzért nincs pofám bezsebelni a dícséretet,mert szemérmetlen koppintás....eccerűen körberajzoltam az imádott Gremesénket....Hát igen,nem szép dolog,de nekünk az maga a tökély,formára,méretre,párnázottságra,egyedül a derékrészen változtattam,tettem bele egy kis ívet,egyébként minden más Emese érdeme,nem az enyém....
            1 boszorka van, 3 fia van

            Comment


              Sziasztok!

              Kész az új félig mei-tai-om, amibe beletettem mindent, amit szeretek Így a derékrész csatos lett, rajta egy kis zippzáros zsebbel (mobil-zsepitartó), fordítható, levehető kapucnival.






              Comment


                leonit nagyon szupi lett, erdekes a lepke es a terepminta kevereke.
                karacsonykor varrtal?
                "Higgy, remélj és szeress, hogy boldog ember lehess!"
                Andi és a három tündérke: Andika 09.01.19. Léna 04.11.25. Bogi 02.02.26.
                Köszönöm lányok! markotandi78kukac citromail pont hu

                Comment


                  Koszi Dehogy karacsonykor, tegnap csináltam

                  Comment


                    a kedvenc velem egyidos vagy oregebb berninam szervizbe kerult , en meg raszantam magam hogy veszek egy uj eros gepet. Kerdeztem a szerelot, hogy mit javasol azt mondta hogy "semmit! Vegyek egy regi pfaff 130-at", amit persze 30 eve nem lehet kapni. Kerdeztem, Bernia, Pfaff "nem mind kinai vacak mar" Kicsit vicces ha arra gondolok, hogy az urge toyota szakkereskedest vezet.
                    "vegyek ipari gepet", na de erre se keret, se hely, na meg minek, eszem agaban sincs varrodat nyitni.
                    Na mindegy, kerdesem, kinek van olyan gepe ami jelenleg is kaphato, es siman viszi a mei-tai es taska varrast, a sok reteg meg se kottyan neki?
                    Persze remelem hogy a bernina visszajon hamar, de rugot kell hozza csinaltatni.

                    Comment


                      Zsófi :részvétem a gép miatt!
                      A toyota szerintem japán nem kínai
                      Én épp varrógépkeresésben vagyok ha megtaláltam álmaim varrógépét jelzem mi az!
                      bölcsi, ovi, iskola...

                      Comment


                        Nekem egyszer volt Toyotám,kétszer annyit bírt,mint bármi más...Igaz,az még eredeti Made in Japan volt,nem Koreában gyártott,az újak nem tudom,milyenek!Most Brotherem van,(két egyforma...ja,kérem,halmozó vagyok...)nem vagyok elájulva tőle,mondjuk aki kicsit kevesebbet varr,annak lehet,hogy jó....A Privileget akartam nagyon kipróbálni,de most,hogy már nincs Quelle,lehet,hogy nem jön össze....
                        1 boszorka van, 3 fia van

                        Comment


                          Leonit,ügyi vagy,most én is olyat gyártok,ami derékban csatos,mert Apuci rákapott a cepelésre,de a sok kötözéshez nincs idegzete....
                          1 boszorka van, 3 fia van

                          Comment


                            Leonit nagyon profi munka Nekem is fura volt elsőre a terepminta meg a lepkék de az összhatás jó lett

                            Nekem is Brother gépem van LS-2125ös, alapgépnek tökéletes én szeretem, de azért a sok réteggel kicsit küzdeni kell vele...
                            Amikor vettük szerettem volna én komolyabbat csak azok a francos anyagiak
                            Eszter (újra hajlítgatok) és ovis Matyi
                            Kavalkádunk

                            Comment


                              Winchike, Fvár környékén hol?Én Vértesbogláron meg Csákváron voltam gyerek...
                              1 boszorka van, 3 fia van

                              Comment


                                Koszi a dicseretet A terepminta halalfejes mintahoz lett veve, de az apjuknak nem tetszett az otlet, hogy a kislanyat halalfejes-terepmintas mei tai-ba rakjam , igy csak a hatlap lett olyan, es csak rosszkedvben lesz abban

                                Click image for larger version

Name:	DSCF0565 (450 x 600).jpg
Views:	1
Size:	81,0 KB
ID:	4792200

                                Nekem Toyota gepem van, meg az osidokbol (92-es), most keresek uj gepet, de azert ezt bedobom egy szervizbe, hatha helyre tudjak pofozni. A 18 ev alatt meg nem volt sosem szervizelve es csak mostanaban nem varr tokeletesen, pedig elegge igenybe volt veve. De tenyleg eg es fold ipari es haztartasi geppel a varras, ha lenne eleg helyunk, hogy az iparit el tudjuk szallasolni, csak olyat vennek (hasznaltan mar lehet eleg jo aron kapni).

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X