Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Biciklin hordozni

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Felhozom a topikot.

    Használ-e közületek valaki tükröt? Én azon gondolkodom mostanában, hogy nagyon jól jönne. Alsórendű úton közlekedünk, a fiaim a járdán, én a kicsivel az úttesten. Elég sok parkoló autót kell kerülgetnem, azaz folyamatosan hátra tekintgetek - de egyszerűen nem látok eleget. Jó lenne egy tükör, hogy plusz információm legyen. Használtok ti valamilyen tükröt?
    Krisztina
    4, 6, 8 és egy csecsemő
    Privi helyett: anyatigris pont mamami kukac gmail.com

    Comment


      Használtam amíg le nem tört, aztán pótolta a férjem olyanra, ami semmit nem ér...
      E kicsinyke tapasztalat alapján az jött be, hogy homorú legyen, hogy sok férjen bele. És hogy eléggé kilógjon oldalra, hogy ne magamat lássam benne (ez nyilván felszerelés kérdése is).
      Judit, Máté (2009), Zsófia (2012) és Dorottya (2014) mamája
      Dunakanyar Klub

      Comment


        Nekem volt sok biciklis tükröm, de egyikben sem láttam semmi fontosat. Ha találtok olyat, ami jól működik, mutassátok nekem is plz.
        Piros, akinek a kisfiának az arca is piros Patrik 2010

        Comment


          Sziasztok! Szeretnék gyerekekkel túrázni menni... Pici még háton, de a két nagyobbat biciklis futóba tenném. Milyet ajánlotok? Ha esetleg enyhe terepen is mennénk? Rugós legyen? Ja,? S kb 50-60 ezer...
          Klári, Enikő - 2003.04.07., Ákos - 2004.09.30. Levente - 2010.09.05. Zalán - 2012.08.09. Botond - 2014.09.22. Anyukája
          - csak döglött hal úszik az árral -

          Comment


            Tükör: nekem C@tEye van, nem fixen rögzítős, hanem egy gömbcsukló van benne, így menet közben tudom változtatni, mit lássak benne. Szeretem. (Bár amúgy ez a hátránya is: göröngyös úton elmászik, mindig újra kell igazítani.)

            Utánfutó: mindenképp venni akarsz? Tök jó áron lehet kölcsönözni is. (Igaz, Bp-en...)
            - korábban steinc -

            Comment


              Igen, venni szeretnék... Igazából napi szinten tudnám, szeretném használni...
              Klári, Enikő - 2003.04.07., Ákos - 2004.09.30. Levente - 2010.09.05. Zalán - 2012.08.09. Botond - 2014.09.22. Anyukája
              - csak döglött hal úszik az árral -

              Comment


                hasznos:

                http://index.hu/kerekagy/2015/08/26/...bringabaleset/
                Coffie

                Comment


                  Jönnék kérdezni, hátha jön valaki válaszolni
                  Vettünk egy gyerekulest a biciklimre, ez nekem új műfaj, a fiúknál kimaradt.
                  Lenne pár kérdésem. A biciklimen nincs támasztó, habár nem tudom nélküle könnyebb lenne-e. Ha megallok, minimum egy, de inkább kettő kézzel fogni kell h ne dőljön el gyerekestul. Nektek is?
                  Hogy lehet így közben inni, orrot fújni, stb?
                  Persze ha van éppen ott egy fal vagy kerítés, annak neki tudom dönteni, ha van.

                  Másik h szerintetek van biztonsági szerepe a láb bekotesenek? A mienrol hiányzik egy pöcök, így bekötni nem tudom. Filozunk h pótoljuk vagy maradjon így, netán levagjuk......
                  Emese, egy elsős fiú, egy ovis fiú és egy kicsi leány anyukája

                  Comment


                    Az én biciklimen van kitámasztó, de nem merném úgy hagyni. Elég, ha a gyerek egy hirtelen mozdulatot tesz, vagy kihajlik valamerre oldalra, és dől a bicikli. Igen, fogni kell közben, nekem is. De mivel a nyerget egyébként is érdemes olyan magasságba tenni, hogy ráülve leérjen a lábad a földre, iváshoz meg orrfújáshoz elméletileg nem kell leszállni a bicikliről, csak megállni, tehát marad akár két szabad kezed is.

                    A láb bekötésének az a biztonsági szerepe, hogy ne tegye a küllők közé. Ha van, ami a hátsó kereket védje a gyereklábtól és viszont, akkor nem baj, ha nem tudod bekötni a lábát.
                    Krisztina
                    4, 6, 8 és egy csecsemő
                    Privi helyett: anyatigris pont mamami kukac gmail.com

                    Comment


                      Meskó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Jönnék kérdezni, hátha jön valaki válaszolni
                      Vettünk egy gyerekulest a biciklimre, ez nekem új műfaj, a fiúknál kimaradt.
                      Lenne pár kérdésem. A biciklimen nincs támasztó, habár nem tudom nélküle könnyebb lenne-e. Ha megallok, minimum egy, de inkább kettő kézzel fogni kell h ne dőljön el gyerekestul. Nektek is?
                      Hogy lehet így közben inni, orrot fújni, stb?
                      Persze ha van éppen ott egy fal vagy kerítés, annak neki tudom dönteni, ha van.

                      Másik h szerintetek van biztonsági szerepe a láb bekotesenek? A mienrol hiányzik egy pöcök, így bekötni nem tudom. Filozunk h pótoljuk vagy maradjon így, netán levagjuk......

                      Ha nem èr le a kerèkig a làba, akkor nem tudja becsípni.

                      Ha elesnètek ès be van kötve a làba, akkor nem tud a föld ès a bicikli közè kerülni, vèdve van.

                      Tàmasztóval, söt falnak tàmasztva se hagynàm gyerekkel.
                      Viszont gyerek nèlkül hasznos.

                      Comment


                        Köszönöm a válaszokat

                        Eddig leszalltam orrot fújni, logikus h csak megallok és úgy.
                        Mentsegemre legyen mondva, eddig csak kétszer mentünk így egy keveset, szóval még tanuló vagyok
                        Emese, egy elsős fiú, egy ovis fiú és egy kicsi leány anyukája

                        Comment


                          Szívesen. Èn mindkettöt kb 4 èves koràig hosszabb tàvokra (4-5 km fölött) vittem. A vègèn màr baromi nehezek voltak. Viszont rövid idö alatt làtvànyos combformàsodàst lehet elèrni. Napi 1/2-1 òra tekerès gyerekkel. A gyerekek meg àlt. èlvezik, mert màs perspektìvàbòl làtjàk a vilàgot.

                          (A legdurvàbb 7 hòs terhesen +egy 2,5 èves hàtul )

                          Comment


                            Jaj a bicikli és a bicikliules tolva/allva katasztrófa csak hajra!
                            En a lábát becsatolni úgy erzkelem, hogy arra jó, hogy ne rugjon oda tekerés közben, nehogy osszeakadjon a labatok. Lehet más oka is van, mondjuk ha le van lába is kötve inkább egy helyben marad és nem billenti ki az egyensulyabol a bringát, de őszintén mi sem kötjük be a lábát, mert én mikor becsatoltam, mindig kivetelkor elfelejtettem kicsatolni és rángatta szegény lányt
                            Hajni és akicsisári (2012/12), apiciboris (2016/3)
                            van soproni klub!

                            Comment

                            Mamami portál footer

                            Összecsuk

                            Friss bejegyzések

                            Összecsuk

                            Cikk a mamami portálról

                            Összecsuk

                            szivárvány
                            Betöltés...
                            X