Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Nagyklub júniusban, 9-én szombaton

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #61
    Kb 3 éve próbálok eljutni egy klubba. Nem tudom, mikor sikerül... lehet a karikás is kimegy már a "divatból"
    __________
    Mariann@Míra Jana 09/06/21 és @Csongor 12/02/18 és @Zselyke Liza 15/02/28
    gyerekruhák fiú cipők 20-25

    Comment


      #62
      Valaki készített gyümölcsgolyókat. talán alma, narancs és répa volt benne. Ki volt az "elkövető"? Nagyon finom volt, Mórnak is ízlett, el szeretném kérni a receptet.
      Anyuka, Örömeim: Mom 2011, Zsizsi 2013

      Comment


        #63
        Timka volt, sárgarépa-alma, a többit nem tudom
        Ronimami 4 tündérfiú Namája, és örök horgolós.

        Comment


          #64
          Ronimami eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Timka volt, sárgarépa-alma, a többit nem tudom
          És lila szalvéta
          Noi a gyapis,1 fiú, 3,lány anyája

          Comment


            #65
            Noi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            És lila szalvéta
            bordóóóó
            Timka &Tsai :Sza-Ba-Do-n szárnyalok

            Comment


              #66
              SzófiMomó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Valaki készített gyümölcsgolyókat. talán alma, narancs és répa volt benne. Ki volt az "elkövető"? Nagyon finom volt, Mórnak is ízlett, el szeretném kérni a receptet.
              Pont ez volt benne 4 alma, 4 répa lereszelve (én aprítóban csinálom a répát), egy-két kanál nádcukor (most kókuszcukor) , egy evőkanál fahéj és fél kg háztartási keksz darálva. Ha nincs elég nedvesség benne akkor egy kis gyümilé hozzá (pár kanál barack, vagy narancs). Hűtőben kicsit hagyni kell összeérni.
              Általában kókuszreszelékbe forgatom, de most nem volt otthon () így kókusztej porba forgattuk.

              Timka &Tsai :Sza-Ba-Do-n szárnyalok

              Comment


                #67
                rutland eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Ott hagytunk egy pop-in peluszsákot benne egy pelenkával Pynky, ugye megtaláltad???
                Megvan, Vicababa vitte el azt hiszem, mert én a Gyerekszigetre mentem utána, nagyon sok cuccom volt

                Hú, Negyela Miket hordtam már megint össze?

                Roni: köszi a horgolós továbbképzést, így sokkal jobb lett a kendő

                Szófimomó: jó hogy eljutottatok

                Meg Caffe Eszterék is voltak, most először
                pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                a XIII. kerklub ÚJ topikja

                Comment


                  #68
                  Pynky örülök
                  Ronimami 4 tündérfiú Namája, és örök horgolós.

                  Comment


                    #69
                    Sziasztok!
                    nekem is tetszett jó családias-beszélgetős-barátkozós klub volt olyan mint egy csajos buli, köszönjük Pynky

                    Comment


                      #70
                      Timka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Pont ez volt benne 4 alma, 4 répa lereszelve (én aprítóban csinálom a répát), egy-két kanál nádcukor (most kókuszcukor) , egy evőkanál fahéj és fél kg háztartási keksz darálva. Ha nincs elég nedvesség benne akkor egy kis gyümilé hozzá (pár kanál barack, vagy narancs). Hűtőben kicsit hagyni kell összeérni.
                      Általában kókuszreszelékbe forgatom, de most nem volt otthon () így kókusztej porba forgattuk.

                      és én erről (is) lemaradtam no nem baj, a kex miatt úgysem ehettem volna
                      Ábel (2005 tél), Áron (2009 nyár), Jakab (2013 tavasz)


                      ÁLOMJÁRÓ CD
                      születésnaptár
                      babahordozási tanácsadó vagyok

                      Comment


                        #71
                        SzófiMomó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Ó, pedig végre eljuttattam
                        Ja, olyan béna vagyok

                        Hannó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Benim szerint: Találtam egy barátot, és lányt, csak nem tudom a nevét

                        Nekem is nagyon tetszett a mai klub, olyan közvetlenebb, szabadabb(?), meg kevésbé rohangálós volt így (jó a "tömeges" is, csak most kevésbé kellett non-stop figyelni, jobban tudtam beszélgetni)
                        Örültem Nektek
                        Az lehet, hogy az én Jankám volt, sokat láttam egy kissráccal
                        Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
                        Kelleni fog még egy macska

                        Comment


                          #72
                          dyáálly, erről is lemaradtam. na mindegy, úgyse fért volna bele energiába most…
                          Hé hó, gingalló | Nagykendőben ülni jó!
                          Ha megnövök, leszállok | Bejárom a világot!

                          Comment


                            #73
                            Timka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Pont ez volt benne 4 alma, 4 répa lereszelve (én aprítóban csinálom a répát), egy-két kanál nádcukor (most kókuszcukor) , egy evőkanál fahéj és fél kg háztartási keksz darálva. Ha nincs elég nedvesség benne akkor egy kis gyümilé hozzá (pár kanál barack, vagy narancs). Hűtőben kicsit hagyni kell összeérni.
                            Általában kókuszreszelékbe forgatom, de most nem volt otthon () így kókusztej porba forgattuk.

                            Nagyon köszönöm!
                            Elkészítem Mórnak, isteni volt!
                            Anyuka, Örömeim: Mom 2011, Zsizsi 2013

                            Comment


                              #74
                              Tervezitek már a szeptemberi Nagyklubot? Mikorra? Szükség lesz a "munkatársakra"?
                              szilvi gyerekei: Alex 95, Olivér 97, Abigél 2001, Timothy 2006, Milla 2009
                              Waldorf babáim (régi) albuma, újabbak a facebook-on

                              Comment


                                #75
                                Szia

                                Igen, 15-én lesz, hétvégén terveztem topikot nyitni A segítőket várom
                                pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                                Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                                hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                                a XIII. kerklub ÚJ topikja

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X