Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

MAMAMI KLUBOS KÖLCSÖNÖZHETŐ HORDOZÓK JÚLIUS

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #46
    Szia Orsi!
    Július első 2 hetére szeretném kölcsönözni a Bambi SSC-t, ha még nem kérte senki.
    A gézkendő csak a hónap második felében lesz nálam, addig Hargitánál marad.

    Ha lehet, a Tátra utcában szeretém átvenni a Bambit.
    Köszönöm!
    Judit
    Boti (2009. július 18.), Benedek (2012. augusztus 29.) és Zétény Bendegúz (2015. január 14.) anyukája

    Comment


      #47
      Andi, de van, csak az custom lenne szerintem!

      Judit, ne haragudj, de nem tudom ígérni, hogy beviszem a Bambit annyit tudok intézni, hogy júli 2-án a Fadruszban legyen 10-13-ig, amíg ott leszünk, utána meg Budaörsön vagy Tóvárosban átvehető! Mármint, akár mostantól, ha megbeszáéljük! beírjalak így?
      Rebaba blog

      email: hellorebaba@gmail.com

      Comment


        #48
        kamcsatka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Andi, de van, csak az custom lenne szerintem!

        Judit, ne haragudj, de nem tudom ígérni, hogy beviszem a Bambit annyit tudok intézni, hogy júli 2-án a Fadruszban legyen 10-13-ig, amíg ott leszünk, utána meg Budaörsön vagy Tóvárosban átvehető! Mármint, akár mostantól, ha megbeszáéljük! beírjalak így?
        Orsi, rendben! Szombaton Győrbe utazunk, ha nem csúszunk meg hazafelé, akkor megpróbálom Budaörsön átvenni (nálatok?írok privit telefonszámért, részletekért). Feltéve, ha jó a szombat is.

        Ha nem, akkor a párom általában hétfőnként Székesfehérvárra jár, megbeszélem vele, hogy jöttében-mentében menjen érte.

        Visszavinni már lehetne a Tátrába?
        Judit
        Boti (2009. július 18.), Benedek (2012. augusztus 29.) és Zétény Bendegúz (2015. január 14.) anyukája

        Comment


          #49
          igen, vissza már mehet oda akkor megbeszéljük!
          Rebaba blog

          email: hellorebaba@gmail.com

          Comment


            #50
            Na bocs, csak most kevertem ide. Azt értem, hogy holnap délelőtt kéne mennem érte, de ez: "A JÚLIUSI KÖLCSÖNZÖTT HORDOZÓKHOZ SAJNOS NEM TUDUNK MOST INSTRUKCIÓKAT ADNI!!!" azt jelenti, hogy nem tudjátok megmutatni, hogy kell használni? Mert akkor nem megyek. Én magamtól biztos nem tudom kiokoskodni...

            Comment


              #51
              egye fene
              gyere nyugodtan megmutatjuk, csak ez most buliklub lesz
              Rebaba blog

              email: hellorebaba@gmail.com

              Comment


                #52
                Á, reménytelen, a gyermek sokáig aludt, és nagyiékhoz megyünk ebédre... Budaörsre v Tóvárosba mikor lehet menni? Ill. Tátra utcába mikortól? Köszi!!!!

                Comment


                  #53
                  Hannó férje eljött csütörtökön a Close-ért, és megtörtént az átadás.
                  Köszönöm, hogy kipróbálhattuk.
                  Márti, Bendi (2011/02/07) anyukája

                  Comment


                    #54
                    Viki írok privit
                    Rebaba blog

                    email: hellorebaba@gmail.com

                    Comment


                      #55
                      Orsi, csak jelzem, hogy mától már nálam van a zöld gézkendő, és a hónap elejétől pedig a Bambi SSC is (mert erre nem vagyok beírva)
                      Még egyiknek a kölcsönzési díját sem rendeztem, mindent pótlok a visszavitelnél.
                      Judit
                      Boti (2009. július 18.), Benedek (2012. augusztus 29.) és Zétény Bendegúz (2015. január 14.) anyukája

                      Comment


                        #56
                        Szia Orsi. Én meg jelzem, hogy a piros kord Bambi még mindig nálam van, épségben , továbbá hogy erősen szégyellem magam amiért eddig nem jelentkeztem, hogy mikor, hova tudom visszajuttatni. Szóval várom az instrukciót.
                        Melinda
                        Ádám 2005.04. Márk 2006.11. és Anna Lotti 2009.01. mamamija

                        Comment


                          #57
                          Judit, Melinda, köszi, hogy szóltatok
                          A BAmbi SSC-t a Mamami Boltba kéne visszavinni!

                          A kord Bambi majd nekem kellene, Budaörsre vagy Tóvárosba hozd vissza, írj, ha majd tudod hozni
                          Rebaba blog

                          email: hellorebaba@gmail.com

                          Comment


                            #58
                            kamcsatka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Judit, Melinda, köszi, hogy szóltatok
                            A BAmbi SSC-t a Mamami Boltba kéne visszavinni!

                            A kord Bambi majd nekem kellene, Budaörsre vagy Tóvárosba hozd vissza, írj, ha majd tudod hozni
                            Köszi! És a zöld géz hova kerüljön majd vissza?
                            Vagy van esetleg jelentkező rá augusztusra?
                            Judit
                            Boti (2009. július 18.), Benedek (2012. augusztus 29.) és Zétény Bendegúz (2015. január 14.) anyukája

                            Comment


                              #59
                              Augusztusi topik nincs még?
                              Petra vagyok Hargita(2011.01.30) és Nimród(2013.06.10.) anyukája
                              ClauWi hordozási tanácsadó tej- és tojásmentes
                              Vándor gyapi Zara Eladó batyu, karikás

                              Comment


                                #60
                                zöld géznek is hozzám kéne visszajönnie... nincs rá jelentkező, mert nincs augusztusi topik, és úgy gondolom, nem is lesz... nem tudom vállalni az adminisztrációját, bocsi...
                                De Judit, szóval maradhat augusztusra, ha gondolod, csak akkor beszéljük meg
                                Rebaba blog

                                email: hellorebaba@gmail.com

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X