Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Encsi Mei Tai , Onbu és karikás

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #31
    gondoltam,hogy nem volt több anyag, végülis a táskán is meglepődtem, hogy csináltál más anyagból,de nagyon jól mutat így a csíkokkal.
    na de ez részletkérdés,mivel most pólót hordunk,azért sikerült próbálni,és tényleg a legjobb mt,amit idáig próbáltam(már elég sokat próbáltam)

    Comment


      #32
      Kóc, láttam egyet firefish-ből, hát az valami csoda, vártam, hogy elmenjen a Lanám, utána le akartalak támadni Ha érdekel, szívesen teszek képet arról.
      Mese: Panna (2003. 12.10), Áron (2006.10.13.), Zsombor (2009.07.09.)
      I promise I will carry you until you are ready to face the world and then you will always be carried in my heart.

      Comment


        #33
        Akkor azt mondjátok 440 tuti elég?Ha mesinek jó, nekem is tuti, nagyon hasonlók a paramétereink
        Szóval gyönyörű a kép Mesi.
        Ez jól látom hogy DD kék leveles????Sima pamut anyag?
        Timi, aki Liliána (2007/11) Zsombor (2010/01)és Emília (2014/03) anyucija
        Witches'Wraps-új magyar hordozókendő márka Fb oldala
        Elérhetősége: witcheswraps@gmail.com

        Comment


          #34
          Kendős onbu

          Hú, Encsi, csodaszépek ezek a MT-ok

          Ha már tapasztalatok, akkor én is beteszem az Encsi-féle Nanduból varrt kendős onbumat.
          Imádjuk, nagyon szuper ölelős, és állati fix kötéseket lehet vele csinálni.
          Az agyonhasznált Nandum úgy átlényegült Encsinek köszönhetően, hogy újra napi használatban van.
          Mellékletek
          Csicsi, Gergő (10 , Rebus (8) és Misi (3 éves ) anyukája

          Comment


            #35
            Encsi, mindenféle kendőből tudsz varrni? Nekem van egy wellenem (nahyon-nagyon vékony) abból is megy a dolog, vagy csak a vastagabbakból?
            TAMI Bori (2003 október), aki gimis a Toldy Ferenc Gimnáziumban, Andris (2007 december) aki negyedikes a Kincskeresőben Bálint (2009 július) aki másodikos a Kincskeresőben egyetemi oktató-kutató mamája.

            Comment


              #36
              Lányok, arra vigyázzunk, hogy ez maradjon tapasztalatos topik, az üzleti része inkább privátban menjen jó, nem szeretném, ha Kattix bezárná a topikot.
              Mese: Panna (2003. 12.10), Áron (2006.10.13.), Zsombor (2009.07.09.)
              I promise I will carry you until you are ready to face the world and then you will always be carried in my heart.

              Comment


                #37
                úgy látom mintha időben érkeztem volna a topikba.
                befutó varrónő leszel

                Comment


                  #38
                  Az tuti Apa ma levitte benne Zsombit és még ő is azt mondta, hogy tökéletes, a legjobb, amit eddig próbált Nagyon köszönjük még egyszer
                  Mese: Panna (2003. 12.10), Áron (2006.10.13.), Zsombor (2009.07.09.)
                  I promise I will carry you until you are ready to face the world and then you will always be carried in my heart.

                  Comment


                    #39
                    és mindenképpen párnázod fent a bodyt a pántoknál?
                    vagy simán is varrod? vagy ez lesz a az Encsi- féle style, vagy egyéni kérésre is varrsz?

                    Comment


                      #40
                      Nekem Encsi-féle csatosom van bibíí
                      Pedig nem vagyok nagy csatos-rajongó, de ez tényleg nagyon kényelmes és még szépséges hímzés is van rajta. Holnap fotózok...
                      "Itt a cici szopjá szépen, Néked adom lelki mézem, Bele öntöm boldogságom, Magzatomat úgy táplálom " (palóc altató)

                      Comment


                        #41
                        Oksa Mese, igazad van de szerintem ha ilyen jó kritikákat kap Encsi, akkor hamarosan úgyis lesz saját wahm topicja
                        És fantasztikusak a képek!
                        TAMI Bori (2003 október), aki gimis a Toldy Ferenc Gimnáziumban, Andris (2007 december) aki negyedikes a Kincskeresőben Bálint (2009 július) aki másodikos a Kincskeresőben egyetemi oktató-kutató mamája.

                        Comment


                          #42
                          Encsi, gratulálok! Nagyon-nagyon gyönyörűek a munkáid! Csanyának igaza van, jó lenne tudni, hogy mennyi az annyi, mert nekem is van egy feláldozható nandum. Encsi-féle Mt-ként biztos többet használnám!

                          Comment


                            #43
                            Köszi,Csajok,irtó rendesek vagytok!
                            Timi,Neked külön ! lassan kész a Tőled vett Nanduból a saját gyönyörűségem,majd meglátod,micsoda újjászületésen ment át!
                            sajnos,ma és holnap egésznapos áramszünet lesz nálunk,hanem jelentkezem,ne haragudjatok,nem lesz mivel..... kétnap Mamami és varrógép nélkül,horror tuti elvonási tüneteim lesznek....de legalább végre takarítok egy kicsit,mert a disznóól ehhez képest...
                            1 boszorka van, 3 fia van

                            Comment


                              #44
                              mivel a kendős vállpánt csapott,és azért a csapott véggel már nem érzem biztonságosan kötni,szerintem legalább a 200/215 kell hossznak,de az enyém,ami 185/200 az is elég lehet bőven annak aki vékony.
                              de én úgy érzem,még ennél is lehetne picit hossszabb,ha a kendő engedi. hogy tutira apakompatibilis is legyen.

                              Comment


                                #45
                                oké!
                                1 boszorka van, 3 fia van

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X