Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

gdiapers

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    szia, én nem vettem plusz csónakokat, de csak ünneplős-villantós pelusoknak használtam a g-ket, nem üzemszerűen. és inkább az L-est venném, de van, aki jobban szereti a kicsi csomagot.
    Coffie

    Comment


      L-est vennek. EN rendszeres hasznalathoz vettem plusz csónakokat s csak azokat mostam. En sokat hasznaltan g-t viszont.
      Anna - Lilla (2012/08) és Laurenz (2014/05)

      Babahordozási tanácsadó

      Comment


        Köszönöm szépen a segítséget! Mi is főként elmenősnek használjuk majd, így inkább úgy döntöttem, hogy a plusz csónakok helyett még egy pelust veszek, ugyanannyiba kerül. Kár, hogy csak 6-os csomagban van a csónak, annyira biztos nem lenne szükségünk.
        Még máj.3-ig van előrendeléses gDiapers akció, ha valakit érdekel.

        Comment


          Hol van az előrendelés akció? Engem érdekel Eze külföldi közös rendelés?
          Kinga, Emma (2009) , Boldizsár (2011) , Aliz (2013) és Ágoston (2016) anyukája

          Comment


            A totymorgon van 10% előrendelési kedvezmény. Én úgy látom, külföldről sem lehet olcsóbban beszerezni.

            Comment


              Köszönöm!
              Régebben volt Angliából közös rendelés Imádtam ezt a pelust, a 2. és 3. gyerekkel szinte csak ezt használtuk, de eladtam őket, mivel akkor még nem tudtuk lesz-e és ha igen, mikor kistesó. És hogy ne legyek nagyon off, én is az L-est ajánlanám egy 10 kilósra.
              Kinga, Emma (2009) , Boldizsár (2011) , Aliz (2013) és Ágoston (2016) anyukája

              Comment


                Köszönöm, megnyugtattál, hogy kell az L-es. Saját betéttel használtátok? Olyan vékonykának tűnik. Honnan rendeltetek?

                Comment


                  Én L-esbe két saját betétet tettem, jól működött úgy.
                  Anna - Lilla (2012/08) és Laurenz (2014/05)

                  Babahordozási tanácsadó

                  Comment


                    Köszi!

                    Comment


                      Sajnos nagy lett nekünk az L-es. Ha esetleg valaki szeretné őket, a piactérre feltettem.

                      Comment


                        Van ket elado M-esem, ha erdekel esetleg.
                        Anna - Lilla (2012/08) és Laurenz (2014/05)

                        Babahordozási tanácsadó

                        Comment


                          Használt gDiapers csónakot keresek, vagy ha valaki esetleg rendelne 6-os csomagban csónakot és felezne, írjon nekem privit. Most 10%-kal olcsóbb 06.10-ig!

                          Comment


                            Sziasztok!
                            Meretezéssel kapcsolatban lenne kérdésem. Most vettem használtan egy pelust, L-es. 12 kilótól írja, ez oké.
                            Ha megnézem a honlapon a méretezést, ott 10kilotol írja.valtozott ez valamikor? Reális, hogy valamikor régebben 12 kilótól ajánlottak az L-est, es változtattak? Illetve az igazi kérdésem, van valakinek tapasztalata azzal, hogy, ténylegesen nagyobb -e a régebbi L-es, mint a mostani?
                            (Csak m akkor a régebbieket érdemes hajkurasznom... ) köszönöm!

                            Comment


                              gkop eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Sziasztok!
                              Meretezéssel kapcsolatban lenne kérdésem. Most vettem használtan egy pelust, L-es. 12 kilótól írja, ez oké.
                              Ha megnézem a honlapon a méretezést, ott 10kilotol írja.valtozott ez valamikor? Reális, hogy valamikor régebben 12 kilótól ajánlottak az L-est, es változtattak? Illetve az igazi kérdésem, van valakinek tapasztalata azzal, hogy, ténylegesen nagyobb -e a régebbi L-es, mint a mostani?
                              (Csak m akkor a régebbieket érdemes hajkurasznom... ) köszönöm!
                              Megnéztem, és tényleg. Furi. De azt bizton állíthatom neked, hogy szerintem az M-est az életben nem húzod rá egy 13 kilós gyerekre. Árulok egy olyan kockás mintásat, ami most van a webshopban más színben, azt 10 kilót felett nem tudtam ráadni a gyerekre. Viszont az egyszínűt igen, szóval adott méreten belül nekem az jött ki, hogy a mintásak pl kisebbre vannak szabva (volt másik mintás is, az is kisebb volt)
                              Anna - Lilla (2012/08) és Laurenz (2014/05)

                              Babahordozási tanácsadó

                              Comment


                                Aha, értem köszi!
                                Érdekes , hogy a mintas eltérő...
                                Na M-es mérettel nem is probalkoznék, tegnap megmértem ,12 kiló a fiam, csak azért érdekel, mert akkor, ha én most újat rendelek, kicsi lesz, hiába L-es.(es akkor veszek még tőled ,amíg lehet)

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X