Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Ki mennyit szoptat éjjel?

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Szimmel eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szegényke, miért kell a gipsz? Ez tényleg nagy szívás, én is csak akkor ébredek fel teljesen, ha valamiért fel is kell kelni.
    Dongalábú. De csak az egyik lába. Még 8 hét korrekciós gipsz vár ránk...
    Andi - Ricsi, és a kis dumaláda sajtkukac, Véda (2013.05.) és Alíz, (2015. 09.23.)

    Comment


      Csillandi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Dongalábú. De csak az egyik lába. Még 8 hét korrekciós gipsz vár ránk...
      Ó, kitartást!

      Comment


        Csillandi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Dongalábú. De csak az egyik lába. Még 8 hét korrekciós gipsz vár ránk...
        Szegénykém
        Edy és a fiúk: Férj ,csokiszemű Kornél (2011.02.), szöszke Zétény (2012.07.), vigyorgombóc Nándor (2014.12.) és meglepi Simon (2017.03.)

        Comment


          Most 6 hónapos a kisfiam, 5 hónaposan bújt ki az első és rögtön a második foga.
          Épp ma csodálkoztam rá, hogy még mindig többnyire 2 óránként ébreszt és enni is akar egyben...

          Comment


            zsuzsmuzs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Jaj... ez pont nekem valo kerdes... Beninek is epp jon az egyik foga. Kb orankent (!!!) kel Mar tökk hulla vagyok. Volt azert olyanis, hogy csak 1-2szer kelt, de szamomra mar a 3-4szer keles is gyönyör lenne...
            Vicces modon par hetesen többször is volt, hogy 8 orat aldut egy huzamban.
            Áron születése után "fiziológiás sárgasága" volt. szóval csak úgy mértékkel, nem kellett semmi, akkor volt nála 3 óránál hosszabb alvás egyhuzamban

            Comment


              kisvirag76 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Áron születése után "fiziológiás sárgasága" volt. szóval csak úgy mértékkel, nem kellett semmi, akkor volt nála 3 óránál hosszabb alvás egyhuzamban
              Jé, szia Kriszti!
              Lesz ez még így se hidd el...
              Linda mama és Lizi hercegnő ('13.06.09) és Petykó herceg ('15.12.24)

              Comment


                Sziasztok,
                Nálunk változó a helyzet.Tündérke ezen a téren.
                Többnyire éjjel alszunk , ha nem akkor is max 3-4 óránként szopizunk.
                Csak a nappali alvásokat kellene úgy időzíteni, hogy a nagyobbal egyszerre legyen az ebéd utáni szundi...Ezen még dolgozni kell

                Comment

                Mamami portál footer

                Összecsuk

                Friss bejegyzések

                Összecsuk

                Cikk a mamami portálról

                Összecsuk

                szivárvány
                Betöltés...
                X