Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

nyilvánosan szoptató anyukát/szopizó babát láttam :)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #16
    Egy hete szombat délelőtt Veszprémi Állatkertben a kiskilátónál,ahonnan a zebrákra,zsirikre lehet lelátni,nagyobbacska fiú szopizott...
    "Engem ne emeljen a magasba senki,ha nem tud addig tartani,míg tényleg megnövök..." Birtalan Ferenc
    Zsófi-hordozási tanácsadó (hordozo.hu) vagyok Kaposváron és környékén!

    Comment


      #17
      Ma a Zooban a kisjatszon láttam egy szopizo babát. Kb kétéves nagyteso apuval csuszdazott, ha jól remlik LedZeppelin pólóban
      D. 2013.01.15 és A. 2015.07.02.
      A teli kelyhet szépen üríteni ki, ugyan kinek sikerülne ez? (C.G.J.)

      Comment


        #18
        Múlt pénteken fél 4 körül Őrmezőn, a Menyecske utcai háziorvosi rendelő mögötti kis parkban a szomszéd padon karikás kendőben szopizott egy pici.
        Andi--Abigél (12/11/29) anyuja

        Comment


          #19
          Edith eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          A tekintetben hogy másokat láttam-e.... Külföldön, speciel Angliában teljesen elfodadott az éttermekben kisbabát szoptatni az asztalnál, ahol együtt esznek. A baba is éhes, ő is velük eszik. Pár hetes kisbabákkal járnak el ebédelni így.
          Békéscsabán pedig a Csaba Centerben, a padon egy hölgy - Megemlíteném a biztonsági őrnek volt hozzáfűzni valója sajnos
          Itt nálunk Svájcban ugyanígy! csomószor láttam már étteremben szoptató anyukákat - egyszerűen nem téma, hogy illik-e, nem illik, lehet-e...stb. baba is eszik, kész.
          Amúgy múlt héten láttam a vonaton is egy szoptató anyukát 2 év körüli gyerekkel..
          Veronika
          Sára és Emma (2010/11/26) anyukája

          Comment


            #20
            Tegnap délután a Műegyetem (F épület) 1. és 2. emelete közti lépcsőn láttam egy mamát (talán egyetemista) szoptatni. Helyesek voltak, épp egy ilyen "fiús" helyen.
            Tanítok, zenélek, nevetek, mesélek...
            Luca, B (2015) & F (2017)

            Comment


              #21
              Hú, leginkább én is magamat szoktam látni. Suliban, oviban szülői esteken. Bár ahogy nagyobb a lányom egyre inkább nehéz nyüzsiben szoptatni, már otthon is el kell vonulni vele, mert különben minden érdekesebb miután néhány életmentő kortyot magához vett
              Bea 3 fiú és egy kis hercegnő anyukája

              Comment


                #22
                Yettap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Egy baratnom kerdezte hogy hogy csinalom hogy olyan sokat jovunk megyunk es mindig talalok szoptatasra alkalmas helyet. Mosolyogva mondtam hogy a szoptatasra alkalmas hely az ahol le lehet ulni de az ulohely hianya sem kizaro ok szelsosees esetben
                Nem bizony...van példám Coop bolt közepén,Lidlben sorbanállás-kipakolás-fizetés-bepakolás közben,utcán és Tescoban gyalog menet közben,valamint 2x kényszerből...hmmm......menet közben biciklin...
                Krilla,a Katasztrófa sújtotta övezetből.Fűszerpaprika.Heppek:hordvisz,texpel,cicinlógás,együttfex+anyahátánisalsz Ált.tele a privim privik helyett ideiglenesen:illaberek-kukacka-pofa-pöttyöcske-be

                Comment


                  #23
                  Huha!
                  Ilyenkor hordozokendot hasznalsz, vagy 4 kezed van?
                  Bar a biciklit se igy, se ugy nem tudom elkepzelni...
                  E(2003) A(2006) F(2011) V(2015) M(2018)

                  Comment


                    #24
                    esküszöm nem kötözködöm, csak nagyon érdekel. Mi az a halaszthatatlan ami miatt nem lehet megállni biciklivel amíg megeteted a babát?
                    tényleg csak kíváncsi vagyok ám

                    Comment


                      #25
                      Meridiantorna utan (szabadteri,epp lepcsohazak mogott tartottak a varosban)elbeszelhettunk valakivel nagyon-nagyon egyszer.Es kozben megehezett a baba,atkotottem a hatamrol elolzsebes szoptatosba.Aztan tovabb beszelgettunk.A nap kezdett volna lemenni lampam meg nem vt a gyerek meg nem akarta abbahagyni hat megprobaltam...
                      Aztan volt meg egyszer,valahova nagyon oda kellett ernem,idore.Ey akkor ugye vagy leszedem a cicirol es ordit mg az idopontos dolgo.mal nem vegzek,vagy megyek lassan es ha odaertematkotom es teljes a nyugalom meg a beke.
                      De amugy nem javaslom .
                      Krilla,a Katasztrófa sújtotta övezetből.Fűszerpaprika.Heppek:hordvisz,texpel,cicinlógás,együttfex+anyahátánisalsz Ált.tele a privim privik helyett ideiglenesen:illaberek-kukacka-pofa-pöttyöcske-be

                      Comment


                        #26
                        Most mar mndig a konyvtar mellett van a torna ugyhogy ha nem birja ki akkor atkotom befejezem esetleg a tornat ha tudom(szemjoga resz abszolut szopikompatibilis vagy a legzogyakorlat)es fogom a bicajt es attolom a konyvtarhoz a kis cicinlogoval....es benn allunk vagy leulunk.
                        Krilla,a Katasztrófa sújtotta övezetből.Fűszerpaprika.Heppek:hordvisz,texpel,cicinlógás,együttfex+anyahátánisalsz Ált.tele a privim privik helyett ideiglenesen:illaberek-kukacka-pofa-pöttyöcske-be

                        Comment


                          #27
                          ...asszem kierdemeltem at extrem szoptato cimet .
                          Balatonba befele ballagva is megvolt...
                          Krilla,a Katasztrófa sújtotta övezetből.Fűszerpaprika.Heppek:hordvisz,texpel,cicinlógás,együttfex+anyahátánisalsz Ált.tele a privim privik helyett ideiglenesen:illaberek-kukacka-pofa-pöttyöcske-be

                          Comment


                            #28
                            Balatonban én is szoptattam már!
                            A, Momo (2012) és Maci (2014) boldog anyukája

                            Comment


                              #29
                              És esti fürdés közben a nagy kádban, tesók között, az milyen fincsi
                              Bea 3 fiú és egy kis hercegnő anyukája

                              Comment


                                #30
                                Aisa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                És esti fürdés közben a nagy kádban, tesók között, az milyen fincsi
                                Fincsi, de talán kevéssé nyilvános
                                Gy és 50 kiló gyerek

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X