Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Pomázi baba-mama/babahordozó klub

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    apple eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Breaking news: a nagy játszótér (a lakópark és a Műv ház mellett) be van zárva, ha vki oda készülne ne tegye, mi megjártuk...
    Ó, bakker, szólhattunk volna, pont erről beszélgettünk szerdán a klubban, senki sem tudja miért zárták be. Kedden mi is megjártuk, beh.lyítettem a gyereket, hogy megyünk homokozni, erre zárva van, szegény kis mókus olyan szomorú volt, nekem meg tök lelkiismeret furdalásom volt, de hát honnan tudhattam volna.

    merozsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gyerekek, tudom, hogy nem könnyű gyerek-gyerekek mellől kiszabadulni, de nincs kedve valakinek zumbára járni? Ma sikerült elmennem a művházba, isteni volt, szombat de. van 11-12-ig.
    Ó, nekem nagyon lenne kedvem, még nagy pocakosan láttam a hirdetést, hogy lesz tanfolyam, de nem tudom, hogy az ilyen intenzív tréning mennyire van hatással a tejcsire. Egy órára elméletileg el tudnék szabadulni, mondjuk csak minden második héten, mert Apa szombaton is dolgozik.

    OFF: Jaj, már nagy ég a pofám a táska miatt.
    Hajni, aki már jógaoktató.
    Gyerkőceim: Zs.(2008) és B.(2011)

    Comment


      apple eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Breaking news: a nagy játszótér (a lakópark és a Műv ház mellett) be van zárva, ha vki oda készülne ne tegye, mi megjártuk...
      Ez meg hogy lehet?

      merozsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Gyerekek, tudom, hogy nem könnyű gyerek-gyerekek mellől kiszabadulni, de nincs kedve valakinek zumbára járni? Ma sikerült elmennem a művházba, isteni volt, szombat de. van 11-12-ig.
      Jaj, ne csábíts! Olyan jó lenne mozogni, de nekem is a szoptatás a problémám. (Hogy lehet ekkora mellekkel ugrálni? ) Na meg az, hogy csak hétvégén tudunk együtt lenni mind a négyen.
      Privi helyett: mammi.mamami@gmail.com!
      Beszippantott a valós élet, a virtuálisra nem sok időm marad.

      Comment


        apple eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Breaking news: a nagy játszótér (a lakópark és a Műv ház mellett) be van zárva, ha vki oda készülne ne tegye, mi megjártuk...
        Mi voltunk még vmikor a múlt héten, és a nagy mászóka(? vagy mi, amiről a csúszdák is vannak) volt akkor még csak lezárva, mert elkorhadtak a járódeszkák. Persze ezt csak a kisebb (és így anyócával) levő gyerekek tartották be, a nagyobbak nem. Szóval sztem ezért van lezárva. De jó, hogy írtátok, mert akkor nem is próbálok arra kerülni a fiúkkal
        Ritkábban vagyok már, de a privi megtalál. Gyerekem még mindig három, de már egyre kevesebbet háton.

        Comment


          Hannó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Mi voltunk még vmikor a múlt héten, és a nagy mászóka(? vagy mi, amiről a csúszdák is vannak) volt akkor még csak lezárva, mert elkorhadtak a járódeszkák. Persze ezt csak a kisebb (és így anyócával) levő gyerekek tartották be, a nagyobbak nem. Szóval sztem ezért van lezárva. De jó, hogy írtátok, mert akkor nem is próbálok arra kerülni a fiúkkal
          Vajon meg is javítják?
          Privi helyett: mammi.mamami@gmail.com!
          Beszippantott a valós élet, a virtuálisra nem sok időm marad.

          Comment


            mammi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Vajon meg is javítják?
            Hát, én nem nagyon látok ott napközben mozgást, kíváncsi vagyok mikor fogják újra megnyitni.
            Hajni, aki már jógaoktató.
            Gyerkőceim: Zs.(2008) és B.(2011)

            Comment


              mi ott lakunk a játszótér mellett és eddig még nem láttam semmiféle szerelést, ujitást. bosszantó nagyon, mert a következő játszótér tőlünk kb 20-25 percre van, vagy még több.

              Comment


                zorica85 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Hát, én nem nagyon látok ott napközben mozgást, kíváncsi vagyok mikor fogják újra megnyitni.
                vargaborosmari eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                mi ott lakunk a játszótér mellett és eddig még nem láttam semmiféle szerelést, ujitást. bosszantó nagyon, mert a következő játszótér tőlünk kb 20-25 percre van, vagy még több.
                Volt egy ilyen érzésem... szomorú!
                Privi helyett: mammi.mamami@gmail.com!
                Beszippantott a valós élet, a virtuálisra nem sok időm marad.

                Comment


                  Ez tényleg szomorú...Marci nagyon szereti azt a játszóteret, igaz itt is van 1 mini, a közelünkben, de ott alig van vmi, ráadásul nemrég akna volt a homokozóban, most legutóbb pedig épp dögszag terjengett, fordultunk is ki onnan gyorsan.
                  Eladó 2 db kerepesi telek egymás mellett a HÉV-hez közel, nagyon szép helyen (korábban saját részre vettük) és 1 db kerepesi panorámás telek nagyon olcsón. Érdeklődj priviben!

                  Comment


                    Jaj, ne is mond! Nálunk a játszótér a kutyasétáltatók paradicsoma. Este ellepik, mint hangyák a lakásunkat, aztán meg kerülgethetjük a kutyagumit. A csúcs az volt, mikor egy kiskamasz, miután szóltam neki, mert a kajla kutyája majdnem nekirohant a békésen homokozó gyerekemnek, azt mondta, a kutyájának szüksége van a mozgásra, mi lenne, ha a gyerekemnek kötnék nyakörvet! Köpni-nyelni nem tudtam!
                    Privi helyett: mammi.mamami@gmail.com!
                    Beszippantott a valós élet, a virtuálisra nem sok időm marad.

                    Comment


                      mammi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Jaj, ne is mond! Nálunk a játszótér a kutyasétáltatók paradicsoma. Este ellepik, mint hangyák a lakásunkat, aztán meg kerülgethetjük a kutyagumit. A csúcs az volt, mikor egy kiskamasz, miután szóltam neki, mert a kajla kutyája majdnem nekirohant a békésen homokozó gyerekemnek, azt mondta, a kutyájának szüksége van a mozgásra, mi lenne, ha a gyerekemnek kötnék nyakörvet! Köpni-nyelni nem tudtam!
                      Te jó ég, na erre hirtelenjében én sem tudnék mit válaszolni, legalábbis kulturáltan biztosan nem.
                      Hajni, aki már jógaoktató.
                      Gyerkőceim: Zs.(2008) és B.(2011)

                      Comment


                        vargaborosmari eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        mi ott lakunk a játszótér mellett és eddig még nem láttam semmiféle szerelést, ujitást. bosszantó nagyon, mert a következő játszótér tőlünk kb 20-25 percre van, vagy még több.
                        Na, akkor jól láttam, hogy nem láttam, elég szomorú....
                        Hajni, aki már jógaoktató.
                        Gyerkőceim: Zs.(2008) és B.(2011)

                        Comment


                          Sziasztok, holnap ki jon? Mi ott leszunk. Hanno, csatlakozol? (Mostanaban mindig ovielhozos idoben alszik Vince, ezert nem tudtuk arra setalni olyankor.) Szentendrerol? Hajni, vigyem a Close-t?
                          Vince (2010) es Juli (2013) anyája

                          Comment


                            Es esetleg holnap betomorulhetunk a muvhaz egyik irodajaba, hogy mit tudnak a jatszoterbezarasrol. Nylivan semmit, de talan ra lehetne venni vkit, hogy onnan tfonon erdeklodjon a polgi hivatalnal, mondvan, hogy itt ragja az egesz klub a fulet.
                            Vince (2010) es Juli (2013) anyája

                            Comment


                              tiszolcz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Sziasztok, holnap ki jon? Mi ott leszunk. Hanno, csatlakozol? (Mostanaban mindig ovielhozos idoben alszik Vince, ezert nem tudtuk arra setalni olyankor.) Szentendrerol? Hajni, vigyem a Close-t?
                              Én nem ígérem száz százalékra, de valószínűleg legalább beugrunk, mert védőnőhöz kell mennünk, mindjárt hívom is, hogy mikorra pontosan és akkor ettől függ mikor tudnánk lemenni. Amúgy megint kettesben leszünk Boróval, Törpe megy nagyszülőzni.
                              Closet ne cipeld pont emiatt, mert nem tudom egyáltalán odaérünk-e időben, meg aztán már nem is aktuális, lett más helyette azóta, mondjuk egyszer ha úgy adódik szívesen próbálom, de n cipeld ebben a hőségben! De azért köszönöm!

                              tiszolcz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Es esetleg holnap betomorulhetunk a muvhaz egyik irodajaba, hogy mit tudnak a jatszoterbezarasrol. Nylivan semmit, de talan ra lehetne venni vkit, hogy onnan tfonon erdeklodjon a polgi hivatalnal, mondvan, hogy itt ragja az egesz klub a fulet.
                              Szerintem jó ötlet!
                              Hajni, aki már jógaoktató.
                              Gyerkőceim: Zs.(2008) és B.(2011)

                              Comment


                                tiszolcz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Sziasztok, holnap ki jon? Mi ott leszunk. Hanno, csatlakozol? (Mostanaban mindig ovielhozos idoben alszik Vince, ezert nem tudtuk arra setalni olyankor.) Szentendrerol? Hajni, vigyem a Close-t?
                                Hááát... egyre nehézkesebb a kimozdulás nekünk. Johanna már nem újszülött, aki bárhol, bármikor elalszik, kezd kialakulni valami napirend féleség. Meg ez a hőség sem csalogató, főleg délidőben. Nem ígérek semmit.

                                tiszolcz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Es esetleg holnap betomorulhetunk a muvhaz egyik irodajaba, hogy mit tudnak a jatszoterbezarasrol. Nylivan semmit, de talan ra lehetne venni vkit, hogy onnan tfonon erdeklodjon a polgi hivatalnal, mondvan, hogy itt ragja az egesz klub a fulet.
                                Ez nagyon jó ötlet!
                                Privi helyett: mammi.mamami@gmail.com!
                                Beszippantott a valós élet, a virtuálisra nem sok időm marad.

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X