Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Szoptatás különös helyeken

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Ma az 5-ös buszon éhezett meg a másodszülöttem. Jóllakattam. Teljes takarásban, diszkréten.
    Andi - Ricsi, és a kis dumaláda sajtkukac, Véda (2013.05.) és Alíz, (2015. 09.23.)

    Comment


      Pár napja a nagyobbik lányom éppen szoptatás közben éhezett meg (mikor máskor ). Így kivittem a kicsit a karomban, közben el nem engedte a cicit, és úgy melegítettem meg az ebédet, hogy közben a konyhapultra tettem szegényt oldalvást . Szóval a konyhában etettem, ami nem különös hely, na de a konyhapult talán már annak minősül. Éljen az anyai leleményesség.
      Andi - Ricsi, és a kis dumaláda sajtkukac, Véda (2013.05.) és Alíz, (2015. 09.23.)

      Comment


        Igen a szükség nagy úr! A napokban a legkisebb fiamnak akkor kellett kakilni, amikor a kicsit szoptattam. Az istennek sem akarta megpróbálni elintézni egyedül. (6 éves a drága). Na a kicsi lógott a cicin, másik kéz popót töröl. Hát egy 4. gyereknek sokat kell kibírnia. Azért akkor nem volt vicces...
        Bea 3 fiú és egy kis hercegnő anyukája

        Comment


          Étterem, egy pad a Ferenciek terén, iskola folyosója, tanterem. Ez mind múlt szombaton
          Andi - Ricsi, és a kis dumaláda sajtkukac, Véda (2013.05.) és Alíz, (2015. 09.23.)

          Comment


            Néhány hete szalagavatón voltunk, a kislányom meg persze éppen akkor lett éhes, amikor a legnagyobb volt a jövés-menés. Nem volt egy nyugis hely sem, hát bementünk a mosdóba. Szép tisztaság volt, sehol senki, leültem a földre szoptatni. B. épp kezdett nagy kortyokban nyelni, amikor feltűnt nekem, hogy vajon miért vannak itt piszoárok... Meg sem néztem, hogy milyen wc-be megyünk. Felkaptam a gyerket (persze ordított), és kiviharzottunk, szerencsére nem jött senki. Mondanom sem kell, a női mosdóban nem volt ilyen nyugi. Azért ennyi bőven elég volt a ffi wc-ben szoptatásból, nagy mázli, h senki sem nyitott ránk.
            Tanítok, zenélek, nevetek, mesélek...
            Luca, B (2015) & F (2017)

            Comment


              Ez aztán tényleg extrém

              Nemrég volt a gyerek keresztelője, félidőben ki kellett menni szoptatni a sekrestyébe

              Ma sörözőben szoptattam, volt sok kis box, el lehetett fordulni úgy, hogy senki se lássa.

              Comment


                Hát én tegnap a majd 2 évesemet a nagy ovis karácsonyi csoport 'partyján' szoptattam többször. (ovis csoportszobában tömve szülőkkel)
                A, Momo (2012) és Maci (2014) boldog anyukája

                Comment


                  Én is ovis karácsonyon szoptattam, meghitt éneklés közepette, tiszta Mária és a Kisjézus voltunk
                  Bea 3 fiú és egy kis hercegnő anyukája

                  Comment


                    Hátha megéled a topik, vagy csak magamnak jegyzem le... de beírom: kocsiban, babaülésben már rutinból megy, étteremben, kávézóban, árokparton, parkban, padon, földön, állva... mikor épp hol éhezik meg a lánykám.

                    Nekem a legextrémebb mégis az volt, amikor egy baba-mama vécéfülkében kellett álomba etetnem állva, a Manducában, mert ő csak ott volt hajlandó szopizni, az étteremben nem, mert túl érdekes volt neki. Elvből nem szoptatok vécében, de ha ő ezt választotta, nincs mit tenni...

                    Comment


                      Nekem a legextrémebb szoptatás az a veszprémi állatkertben volt nyáron. Baba nem viselte el a kendőt, úgyhogy kiüvöltötte magát és karban vittem és úgy szoptattam. a majommama diszkrétebb volt de ezt is a gyerek választotta
                      "Azé a világ, aki teleszüli"
                      2012, 2014, 2016, 2019, 2022...

                      Comment


                        Hát ez tényleg extrém Ez a lazaság van becélozva nekem is, de még fejlődnöm kell.

                        (A köreinkben sokfelé első baba a kislányunk, és egyrészt érzem a babázásunk példaértékét, másrészt első vagyok, aki szoptat a társaságban, így akarva-akaratlan rácsodálkoznak néha a barátok. Szoktam ezen gondolkozni, hogy hogyan tudnám úgy csinálni, hogy ne extrémnek tűnjön a külső szemlélő számára, akinek ez még távoli szitu. Igyekszem természetesen, nem hajcihőt csapva, a babám igényeihez szabva tenni-venni körülötte, de még gyakoroljuk, hogy ne az elvek, hanem a természetesség érvényesüljön. Na ez jó hosszan kikívánkozott belőlem, talán off is itt, de mivel nem pörög ezerrel a topik, csak elfér...)

                        Comment

                        Mamami portál footer

                        Összecsuk

                        Friss bejegyzések

                        Összecsuk

                        Cikk a mamami portálról

                        Összecsuk

                        szivárvány
                        Betöltés...
                        X