Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Nagyklub decemberben, tombolával, 15-én

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #31
    őszintén? előre utalni tuti nem fogok, és már az ezer is fáj a havi költségvetésemnek... (1-2 jó hónapot kivéve az évben... de ilyen rég volt.)
    Bonyolult (Bence 04.10.24.)
    HipnoSzülés a tévében

    Comment


      #32
      Nekem az utalással is kb. ugyanannyira jön ki, mintha ha a helyszínen venném Olyan is van, aki bankból utal, mert nincs netbankja, őket miért "kényszerítjük" drágább jegy vételére? Építő jellegű ötletem nincs a témában, bocsánat
      Nem tudok jönni, ha nagyon fontos és halaszthatatlan, akkor batyuklan kukac gémél pont kom

      Comment


        #33
        én meg azon gondolkodtam, hogy az egy dolog, hogy nem visszaváltható, de átvihető miért nem? Kisgyerekesek vagyunk, bármi közbejöhet, ha még átvinni sem lehet, nem tudom, mennyire lehet sikeres az elővételi akció
        Ritkábban vagyok már, de a privi megtalál. Gyerekem még mindig három, de már egyre kevesebbet háton.

        Comment


          #34
          Pont az lenne az elővétel lényege, hogy biztos alapot teremtsen a klubnak... szerintem az lenne igazságos, ha pl a fele átvihető lenne a köv. hónapra (két hónap múlva már ne...) így a kecske is, meg a káposzta is...
          Petra vagyok Hargita(2011.01.30) és Nimród(2013.06.10.) anyukája
          ClauWi hordozási tanácsadó tej- és tojásmentes
          Vándor gyapi Zara Eladó batyu, karikás

          Comment


            #35
            Tudnivalók

            Most ide kerül, kérlek, olvassátok el

            Tudnivalók
            Időpont: 11-13 óráig
            Program:
            11:30-tól fzzplz Flóra férje tart egy zenélős-éneklős félórát a gyerekeknek
            12:00 órától tombolahúzás (tombolanyereményeket az 1. hsz-ben gyűjtöm)
            13:00 klubzárás


            Helyszín: Budapest, XIII. kerület Dagály utca 15/a, Angyalföldi Gyermek- és Ifjúsági Ház, földszinti színházterem.
            Mindenki figyeljen mindenekelőtt a SAJÁT gyerekére, de kérlek benneteket, hogy egymás gyerekeire is figyeljünk! Inkább sértődjön meg az anyja ha rászólsz, mint hogy baleset történjen. (szerintem)

            (BKV-val: 3-as metró Árpád híd vagy Forgách utcai megálló, 133 busz Dagály utcai megálló vagy a könyvtári megálló, 1-es villamos Népfürdő utcai megálló)

            Parkoló: a környéken lehet itt-ott parkolóhelyet találni, DE MUNKANAP LESZ, FIZETNI KELL!!! A művháztól nem messze több placc is van, ahol lehet parkolni.

            Étel-ital: Étel: batyus-alapon mindenki hoz valami olyat, amit szeret, vagy amit szívesen süt-főz-kínál a többieknek. Természetesen nem hangyányi mennyiségben
            Italt is hozzatok, ásványvíz, lefőzött tea, házi szörp. Kérlek benneteket, hogy adalékanyagos szörpöket lehetőleg ne hozzatok, kólát és társait se. Csak olyat, amit a gyerekeink is megihatnak.

            KÉRLEK BENNETEKET, HOGY A LEESETT SÜTIKET, SZÉTNYULNYÁZOTT KAJÁT MINDENKI SZEDJE FEL MAGA UTÁN! A szétszórt szemetet is szedjétek fel... Sajnos ez nem egyértelmű, és NEKEM nagyon kellemetlen, ha rá kell szólni valakire...

            Belépő: a terembérletre és a takarításra szeretnék 1000 forintot kérni családonként.
            A bejáratnál mindenki kap etikett-cédulát, amire kiírhatja a nevét, illetve a gyerekére is az ő ill. a saját nevét (ha elkóborolna, tudjuk kihez kell visszavinni).
            WC, pelenkázó, mosdók: a földszinten van mosdó, fent az emeleten pedig van gyerekvécé is, az előterében pedig pelenkázó. A teremben van szőnyeg és babzsákfotelek, ott is lehet pelenkázni.
            Van ruhatár is.

            Cipő: belépés cipő nélkül, aki fázós, hozzon pótzoknit vagy papucsot!
            A gyerekeink a földön csúsznak-másznak, ezért vesszük le a cipőt az ajtóban.
            __________________
            Utoljára szerkesztette pynky; 2012.12.01., 10:08.
            pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
            Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
            hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
            a XIII. kerklub ÚJ topikja

            Comment


              #36
              JAVASLAT fizetésre: a helyszíni fizetés 1000, előreutalás 800
              szerintetek veszteséges lenne?

              JAVASLAT parolásra: aki nem átall 10 percet villamosozni, a mi házunk előtt az Egressy Hungária sarkán nagy ingyenes salakparkoló van.
              BloomyLoom ::: facebook ::: csoport

              Comment


                #37
                Lehet, hogy nem jó ötlet, de mi lenne, ha volna egy átlagár: 1000 Ft, ennél többet is lehet fizetni annak, akinek belefér, és picit kevesebbet annak, akinek tényleg nagyon nagy gond kifizetni még 1000 Ft-ot is.
                Aki nem ingyen utal, az meg inkább a helyszínen vegyen és az átutalás díját ne a bankok kapják, hanem a klub.
                Eszter és négy kétlábú meg két négylábú

                Comment


                  #38
                  Petrazselyem eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Pont az lenne az elővétel lényege, hogy biztos alapot teremtsen a klubnak...
                  Köszi, Petra, igen, épp ezért vetődött fel! Mert az egy valós dolog, hogy egy családnak sok 200 vagy akár 1000 ft. De pynkynek 19ezer, na AZ baromi sok...

                  Másik: bankfiókban ingyen be lehet fizetni, nincs költség.

                  És miért "szankcionáljuk" a helyszínen vásárlókat? Nem szankció, csak egyébként semmi értelme... pynkynek meg pénz kell a terembérletre. Inkább ösztönzés az elővételre.

                  Miért nem visszaváltható vagy átvihető? Lányok, én is ugyanolyan cipőben járok, mint ti, mi is mondtuk le fél órával klub előtt... de ezzel megint pynky szív, mert akkor a köv. klubra marad kevesebb... (már írtam, szinte nincs jegy, a BKV bérlettől kezdve a színházjegyig, ami visszaváltható lenne...)

                  sajnos nekem nincs más ötletem, hogy miként tudnánk előre megalapozni a klub költségvetését, hacsak
                  1. nem utólag finanszírozza vagy az egészet pynky, vagy mamamik egy csoportja, akik utóbb hajlandóak befizetni
                  2. nem találunk ingyen termet. Na, ez lenne a legideálisabb megoldás, tud valaki ilyenről? (Én sajnos nem...)
                  Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
                  Kelleni fog még egy macska

                  Comment


                    #39
                    Álom, álom, de ha ez megvalósulna: http://www.mamami.hu/forum/showthread.php?t=39606
                    Eszter és négy kétlábú meg két négylábú

                    Comment


                      #40
                      igen, Eszter, ez tényleg nagyon jó lenne! bárcsak
                      nincs esetleg valahol valami közhasznú szerveződés, akik minimális áron, pl. költségtérítés ellenében tudnának helyet biztosítani?
                      Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
                      Kelleni fog még egy macska

                      Comment


                        #41
                        Valoszinuleg nem talalunk olyan megoldast, ami mindenkinek jo lenne. Ha a jotekonysagi alap mukodne, lehet egy-egy honapban siman kijonne belole a teremberlet. Kicsit elnezest kerek, de sokminden osszejott, igy nem aktivizaltam magam elegge.
                        Ez valoszinuleg csak jovore lesz mar mukodokepes, a decemberi klubban meg nem.
                        BloomyLoom ::: facebook ::: csoport

                        Comment


                          #42
                          bodzaboris eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Álom, álom, de ha ez megvalósulna: http://www.mamami.hu/forum/showthread.php?t=39606
                          Ez nagyklubnak kics, mondta már Kati

                          Az a vicces egyébként, hogy így se piaci áron kapjuk a termet, hanem sokkal olcsóbban.
                          Jövőre a kisebb termet (ahol jún-ban voltunk)+ kert kapjuk, az olcsóbb.

                          Az nem olyan rossz amúgy, amit Flóra írt, hogy elővételben olcsóbb... Mert ha sok elővételes 800 forint lenne, az jobb mint ha kevés 1000.
                          Az biztos, hogy átvihető ne legyen, mert akkor megint ugyanott vagyunk, ahogy Janka írta is.

                          Flóra: nem írd hogy nem tettél semmit, utaltál is és pénteken is hoztál nekem pénzt.

                          Jelentem, hogy pénteken megkaptam majdnem a teljes összeget! Köszönöm szépen!
                          (a másik topikot nem találtam hirtelen... )
                          pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                          Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                          hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                          a XIII. kerklub ÚJ topikja

                          Comment


                            #43
                            De jo Pynky-rem összejön az egész!!!
                            Böbe vagyok Nóri 2009 Lili 2011 a két kis törpe mosok,hordozok
                            Most már ne adjatok el pelust nekem

                            Comment


                              #44
                              rutland eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Köszi, Petra, igen, épp ezért vetődött fel! Mert az egy valós dolog, hogy egy családnak sok 200 vagy akár 1000 ft. De pynkynek 19ezer, na AZ baromi sok...

                              Másik: bankfiókban ingyen be lehet fizetni, nincs költség.

                              Janka, bocsánat, valószínűleg fővárosi fejjel gondolkozol. Nekem bankfiókban utaláshoz a városba kell utaznom, akár kocsival, akár tömegközlekedve teszem ezt, kb. 1000 ft az útiköltség. Plusz húzom magammal a gyereke(i)met. És a mamami klubba nem csak (fő)városiak járnak

                              És miért "szankcionáljuk" a helyszínen vásárlókat? Nem szankció, csak egyébként semmi értelme... pynkynek meg pénz kell a terembérletre. Inkább ösztönzés az elővételre.

                              "kényszerítést" írtam.

                              Miért nem visszaváltható vagy átvihető? Lányok, én is ugyanolyan cipőben járok, mint ti, mi is mondtuk le fél órával klub előtt... de ezzel megint pynky szív, mert akkor a köv. klubra marad kevesebb... (már írtam, szinte nincs jegy, a BKV bérlettől kezdve a színházjegyig, ami visszaváltható lenne...)

                              sajnos nekem nincs más ötletem, hogy miként tudnánk előre megalapozni a klub költségvetését, hacsak
                              1. nem utólag finanszírozza vagy az egészet pynky, vagy mamamik egy csoportja, akik utóbb hajlandóak befizetni
                              2. nem találunk ingyen termet. Na, ez lenne a legideálisabb megoldás, tud valaki ilyenről? (Én sajnos nem...)
                              5karakter
                              Utoljára szerkesztette Batyuklán; 2012.12.02., 15:47.
                              Nem tudok jönni, ha nagyon fontos és halaszthatatlan, akkor batyuklan kukac gémél pont kom

                              Comment


                                #45
                                Az jutott egyébként eszembe, ennek az egésznek a feloldására, hogy az elővételt nem azzal kellene sztem ösztönözni, h olcsóbb a jegy, hanem hogy ugyanannyi, de vmi plusz jár érte, mittomén nem "kell" hozzájárulni a büféasztalhoz. és ezt csak félig gondolom viccből
                                Nem tudok jönni, ha nagyon fontos és halaszthatatlan, akkor batyuklan kukac gémél pont kom

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X