Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

MAMAMI KLUBOS KÖLCSÖNÖZHETŐ HORDOZÓK JÚLIUS

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    MAMAMI KLUBOS KÖLCSÖNÖZHETŐ HORDOZÓK JÚLIUS

    Akció
    A MAMAMI KLUBOS HORDOZÓK KÖLCSÖNZÉSI FELTÉTELEI, SZABÁLYAI:

    1. Legalább egyszeri megjelenés a klubban - ez azért szükséges, hogy személyesen is megismerjünk. Már az első megjelenés alkalmával kölcsönözhetsz.
    2. 2-4 hétre kölcsönözhettek hordozót, indokolt esetben, és ha senki más nem pályázik rá a kívánt időpontban, akár hosszabb időre is.
    3. A kölcsönzés díja 1.000 Ft/hónap, az összeget az adott hónap elején a Klubban személyesen lehet kifizetni. Ha valakinek a megbízásából más viszi el a hordozót, a kkor a megbízott fizeti a kölcösnzési díjat és az ő adatait is felírjuk.
    4. A kölcsönzéskor elérhetőségeket kérünk.
    5. A hordozók átadása-átvétele a mindenkori Klubban történik, kivéve, ha másképp beszéljük meg (Pl. át lehet venni6adni a Mamami Boltban is.). Ezért a hordozóknak ott kell lenni a klubban a klub ideje alatt, hogy mindenki megnézhesse! Lista a recepciónál lesz a foglalási adatokkal.
    6. Egyszerre csak 1 hordozó lehet Nálad, kivéve, ha a klub időpontjáig egy adott hordozót nem foglalt le más, akkor lehet akár több is.
    7. Kezdők és hordozótlanok előnyben! Vagyis, ha kb. egyszerre jelentkezik 2 ember 1 hordozóra, akkor a zöldfülű van előnyben. Lehet 2. helyen is jelentkezni. Nem én fogok dönteni, kérem, hogy ezt beszéljük meg adott esetben a topikban...
    8. A hordozókat ugyanolyan állapotban kell visszahozni, mint ahogy átvettétek. Ha történik vele valami, értesítsetek időben róla. Ha javítani kell, a javítás költségeit ki kell fizetni. Ha ki akarjátok mosni, 30 fokon, kímélő mosószerrel sé öblítő nélkül tegyétek.
    9. Ebben a topikban kell jelentkezni, hogy lássa mindenki, ki mikor csapna le az adott hordozóra. Ne írjatok nekem privit ebben a témában, mert nagyon nehéz így követnem.
    10. A kikölcsönzött hordozókról akció-képet és rövid írásos beszámolót kérünk a "Klubos hordozókról képes beszámolók" topikba!!!!
    11. A kikölcsönzött hordozót kereskedelmi céllal másolni TILOS, vagyis ha varrnál hasonlót, csak rajta, de lemásolni a hordozó arányait és eladásra felkínálni nem etikus. Ezért harapunk.
    12. Egy személy csak maximum 2 hordozót kölcsönözhet! Nem tudom ezt nyilvántartani, kérem, mindenki beszélje ezt meg a lelkiismeretével
    13. Ha valaki nem hozza vissza a kikölcsönzött hordozót időben és nem is értesít róla engem, hogy mi az oka, akkor "feketelistára" kerül, vagyis nem kölcsönözhet több hordozót,
    14. Ha az adott Klubban nem veszi át a hordozót az, aki feliratkozott rá, más is elviheti a helyszínről (hacsak másképp nem beszéltük meg előtte).


    És az alapelv: A klubos hordozók kölcsönzésének elsődleges célja, hogy a hordozással még csak barátkozó anyukáknak/apukáknak segítséget nyújtsunk a választásban. A jelentkezésnél vegyétek figyelembe, hogy van, akinek még egyetlen egy hordozója sincsen, és szeretne legalább egyet kipróbálni, hogy megfelelően hordozhassa a babáját. Folyamatos gyűjtéssel igyekszem bővíteni a "stash"-t, vagyis a klubos hordozók számát, hogy minél többen tesztelhessenek!

    NEM ÍROK BE ELŐRE FOGLALÁST, CSAK HA MEGNYITOTTAM AZ AKTUÁLIS TOPIKJÁT, KÖSZÖNÖM A MEGÉRTÉST

    EDDIG AZ ALAPOK, MOST PEDIG A KIVÉTEL: JÚLIUSRA CSAK ÚGY FOGLALJATOK, HA VÁLLALJÁTOK, HOGY AZ ÁTVÉTEL JÚLIUS 2-án 10-13-ig A MAMAMI BOLTBAN TÖRTÉNIK (FADRUSZ U. 12.), ÉS VISSZAHOZNI LEGKÉSŐBB JÚLIUS 30-ÁN 13 ÓRIÁIG LEHET AZ ÚJ BOLTBA (TÁTRA U. 12/b-BE). SZÓVAL: MINDEN ÁTADÁS-ÁTVÉTELT MEG KELL BESZÉLNÜNK ITT A TOPIKBAN ELŐRE! HA MÁSKÉPPEN NEM BESZÉLTÜK MEG, A FENTIEK ÉRVÉNYESEK. AKINEK NEM SIKERÜL ELVINNI, KÉSŐBB MÁR NEM TUDJA! AKI MEG NEM HOZZA VISSZA IDŐBEN, ARRA MEGHARAGSZUNK A JÚLIUSI KÖLCSÖNZÖTT HORDOZÓKHOZ SAJNOS NEM TUDUNK MOST INSTRUKCIÓKAT ADNI!!!
    Utoljára szerkesztette kamcsatka; 2011.06.23., 13:33.
    Rebaba blog

    email: hellorebaba@gmail.com

    #2
    KLUBOS kölcsönözhető hordozók nyilvántartása JÚLIUS:
    (a foglalási név mellett vezetem, hogy megkaptuk-e a díjat)

    KENDŐK
    Moby rugalmas kendő kendő lila-selymes 3-10 kg-ig (Mamami Bolt adománya): VIKIV
    Gypsymama kék géz (GM adománya): ERISED
    Gypsymama zöld géz : VILLA
    Gypsamama zöld rugalmas ( GM adománya) : -
    Gypsymama fekete fürdős (GM adománya): BABBER ,KISCSIKÓ KÖZVETLENÜL JUTTATJA EL NEKI
    Didymos Till hosszú (Klubos beszerzés): -
    Close rugalmas kétvállas karikás kendő (Babamosoly.hu Marica adománya) : HANNÓ
    Didymos KAtja 5-ös (Zsuzsmuzs adománya adománya): -
    MEI TAI-OK:
    Bamberoo Mei Tai türkizkék kapucnis (Eduso adománya): -
    Bamberoo Mei Tai piros virágos kord kapucnis formázott (Eduso adománya): -
    Bamberoo MT "Balaton" bélelt derekú kapucnis (Eduso adománya) : -
    Bamberoo OC (Neszka Ági adománya): -
    Hajtka Mei Tai ívelt, kapucnis (Zoka7 Zsófi adománya): -
    Kozy rich pach normál pántos (Klubos beszerzés, mamamis tagok adománya): -
    (Kozy adománya): -
    Liliputi virágos MT (Liliputi adománya): -
    Belin MT ( Belin Judit adománya) : -
    Savitri MT( Savitri Lili adománya): -
    Bora - Pavlikata MT (Pavlikata adománya): -
    Gremese Mei Tai (Gremese adománya): MATIRA

    SSC-k:
    Beco Carnival (Mamami Bolt adománya): Clockspring Tátrában veszi át, oda viszi vissza
    Manduca (Mamami Bolt adománya): HARGITA
    Bamberoo OC SSC : Klubos beszerzés): -
    Liliputi új piros (Liliputi adománya): -
    Scootababy csípőhordozó "San Francisco"(Jázmini Móni adománya ): -

    SLINGEK:
    Babasling, sötétkék (www.babaslings.hu adománya): -
    Fidini állítható nagyságú erszény (- adománya): -
    Utoljára szerkesztette kamcsatka; 2011.06.27., 14:09.
    Rebaba blog

    email: hellorebaba@gmail.com

    Comment


      #3
      Jaj de szerencsém van, hogy ilyen hamar idetaláltam! Akkor a kék géz kendőre le tudnék csapni?

      Az átvétel nekem bármikor jó. Megbeszélhetünk egy 'tömeges' átvételt is pl a szokásos klubos időpontban, hogy ne kelljen minden emberért külön odajönnöd.

      Off: Az MT nagyon beválik, majd jövök a beszámolóval és a képekkel! Köszönöm!
      Ági és Sára (2011) + Luca (2014)

      Comment


        #4
        beírlak
        Rebaba blog

        email: hellorebaba@gmail.com

        Comment


          #5
          Én szeretném a Close-t júliusra (addigra remélhetőleg lesz is bele vki )
          Ritkábban vagyok már, de a privi megtalál. Gyerekem még mindig három, de már egyre kevesebbet háton.

          Comment


            #6
            jaj Orsi köszi)))))))))))))))
            " dolgozz keményen, légy tisztában az értékeiddel, és bízz magadban annyira, hogy ez tovább segítsen attól függetlenül, hogy szeretnek-e mások vagy sem"

            Comment


              #7
              Szia Orsi!
              A zöld gézkendőt szeretném júliusra kölcsönözni! Köszönöm!
              Judit
              Boti (2009. július 18.), Benedek (2012. augusztus 29.) és Zétény Bendegúz (2015. január 14.) anyukája

              Comment


                #8
                Szia Orsi!

                Új vagyok itt, és nem próbáltam még hordozókendőt, de kipróbálnám szívesen, tudsz valamit ajánlani?
                Nekem így elsőre a "Moby rugalmas kendő kendő lila-selymes 3-10 kg-ig" tetszett, ne kérdezd, miért :-)
                Sajnos most nem akar rendesen működni a honlap, remélem, a részletekkel együtt is menni fog (mikor van Klub???)

                Köszi
                Viki

                Comment


                  #9
                  Sziasztok!

                  Ha van rá lehetőség, akkor én szeretném júliusban kipróbálni a Gremese mei tai-t. A Close pedig viszem vissza. A boltban kell leadni még ebben a hónapban?

                  Köszönöm a lehetőséget!
                  matira
                  Márti, Bendi (2011/02/07) anyukája

                  Comment


                    #10
                    sziasztok, mindenkit beírtam! kérem, hogy arra számítsatok, hogy július végén kell visszahozni a hordozókat, de előtte írjatok nekem privit!!!

                    Viki, mekkora a babád?
                    Rebaba blog

                    email: hellorebaba@gmail.com

                    Comment


                      #11
                      Orsi, akkor ezek szerint lemaradtam a zöld géz hosszabbításáról. Mikorra vigyem vissza majd?
                      Viszont kipróbálnánk a Manducát, ha még szabad.
                      Petra vagyok Hargita(2011.01.30) és Nimród(2013.06.10.) anyukája
                      ClauWi hordozási tanácsadó tej- és tojásmentes
                      Vándor gyapi Zara Eladó batyu, karikás

                      Comment


                        #12
                        Én lennék a következő a zöld gézkendő-sorban.

                        Orsi, ha Hargita közelebb lakik hozzánk, mint ahogy tőlünk a bolt van, tőle is átvehetném a kendőt?
                        A pénzt beadhatnám a Tátra utcai boltba esetleg? Köszi!
                        Judit
                        Boti (2009. július 18.), Benedek (2012. augusztus 29.) és Zétény Bendegúz (2015. január 14.) anyukája

                        Comment


                          #13
                          Hargita és Villa, légyszi beszéljétek meg, ki hogy mikor kölcsönzi a zöld gézt, és egymástól is átveheteitek! A pénzt beadhatod a Tátrába, persze!
                          Rebaba blog

                          email: hellorebaba@gmail.com

                          Comment


                            #14
                            Villa, írok privit
                            Petra vagyok Hargita(2011.01.30) és Nimród(2013.06.10.) anyukája
                            ClauWi hordozási tanácsadó tej- és tojásmentes
                            Vándor gyapi Zara Eladó batyu, karikás

                            Comment


                              #15
                              A zöld géz Hargitánál marad július első felében, utána átveszem, és majd én viszem vissza a boltba.
                              Judit
                              Boti (2009. július 18.), Benedek (2012. augusztus 29.) és Zétény Bendegúz (2015. január 14.) anyukája

                              Comment

                              Mamami portál footer

                              Összecsuk

                              Friss bejegyzések

                              Összecsuk

                              Cikk a mamami portálról

                              Összecsuk

                              szivárvány
                              Betöltés...
                              X