Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Hajtka Mei Tai és takaró

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    zoka7 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha nem kell anyagot rendelni az övtáskához, akkor a jövő hét végén tudnám megvarrni. Mikor lenne neked ideális a fizetés?
    A zarás megvan még, de nagy lenne rád. Beírtam a képekhez a méreteket.
    Anyagrendeléssel nagyjából 3-4 hét, az album második felében látható készleten lévő anyagokból 1,5-2 hét az elkészülési idő.
    Köszönöm!
    Sajnálom a zarátGondolom zarás dekorod már nincs ha van,akkor olyat,ha nincs, sebaj, akkor, övtatyóból ugyanolyan virágosat rendelnék,amit már megvettek előttem ( http://www.hajtkabolt.zoka7.fotoalbu...ureid/11547440) . Ebből az anyagból készen lenne a jövő hét végén/utána lévő hét elején? Mert akkor szeretném megrendelni!Nekem annál jobb,minél hamarabb megvan,fizetés és használat szempontjából is Most módosítom, akkor szerintem a pánt színe is maradhat ez a szürkés, mert szerintem a kék egyáltalán nem illene hozzá, szóval akkor pont olyat szeretnék,amilyenek az eredetiek És akkor a csípőm kb 84-85 cm,mindig másnak mérem.
    Köszönöm!
    Utoljára szerkesztette Sian; 2010.07.13., 13:09.

    Comment


      Dia!
      Ez a zarás MT valami eszméletlenül gyönyörűűűű És valóban reklámfotókat készítettetek vele!

      Comment


        Zsófi eldöntöttem, köszi!

        Akkor ebből a csigás anyagból szeretném! Sötétbarna pamuttwill pánttal, és ahogy írtad, abban a méretben. /85-95 cm közt lehessen állítani./

        Off: Totál megszerettem a pamuttwillt! Ma Fővárosunkba ruccantunk fel , és annyira klassz volt a Hajtkánkkal közlekedni!!!! És ami a fő, Abigél annyira szeret hurcolódni, immár háton egy ideje.

        Légyszi írj privibe számlaszámot, összeget pk-val! Lehet, h meg van valahol a multkori befizetésről a papír, de inkább írd meg a számlaszámot is újra!

        Köszönöm!
        Ági

        Comment


          Hú, Zsófi, most láttam a mamami boltban van Van Gogh Hajtka? Tátva maradt a szám. Gyönyörű!Mikor kerestem az ssc-hez az anyagot, erősen hezitáltam egy ilyenen.
          Ági (hordozási tanácsadó, oktató) és az orgonasíp: Anna (2003.08.), Máté (2006.08.), Balázs (2008.09.), Dóra (2012.03.)Hordozós klub havi rendszerességgel Gyulán kluBlog
          Kreálom

          Comment


            jajj-jajj-jajj... túl nagy a választék...

            azt hiszem letettem arról, hogy menjen a tulipános girához... az túl színes.

            Zsófi,

            mit szólsz ehhez az anyaghoz barnával kombinálva (táskához)

            esetleg ez vagy ez?



            az övtáskához végképp nincs lövésem sem. a hajtkánkhoz szeretném, de ahogy látom, azt az anyagot már nem lehet kapni. esetleg neked nincs annyi maradékod, amiből egy övtáska kijönne? ha kell, fényképezek.
            L (07.03), L (10.08), G (13.02) és egy meglepetés (17.0?) anyája

            Comment


              Zsófi, a héten a boltba is be tudok menni a táskáért, ha úgy is benn vagy, gondolom megoldható így is .
              Zsuzs
              Három lányom és egy fiam van

              Comment


                Szia Zsófi!

                Küldetem privit, talán nem is egyet, hanem kettőt :-)
                Kukkants rá kérlek!

                Üdv
                bebe vagyok L.J. mamája

                Comment


                  Zsófi, pár gyors kérdés:
                  onbu átalakítása MT-vé mennyibe kerülne?
                  tudsz olyan kendős onbut készíteni, aminek a dereka nem csak karikás hanem csatos is? mint egy félcsatos és onbu egyben? esetleg levehető csattal vagy valahogy szeritned kivitelezhető?
                  ZSUZSI és a gyerkők: MISI 7, ANNA 5

                  Comment


                    Zsófi, érdeklődnék, hogy végül leadtad az anyagrendelésem? Ha igen, marad az.Ha nem, akkor meddig kell döntenem?
                    Tettek fel új anyagot és kész vagyok. Más is ennyit görcsöl a választással?
                    Ági (hordozási tanácsadó, oktató) és az orgonasíp: Anna (2003.08.), Máté (2006.08.), Balázs (2008.09.), Dóra (2012.03.)Hordozós klub havi rendszerességgel Gyulán kluBlog
                    Kreálom

                    Comment


                      bamaan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Zsófi, érdeklődnék, hogy végül leadtad az anyagrendelésem? Ha igen, marad az.Ha nem, akkor meddig kell döntenem?
                      Tettek fel új anyagot és kész vagyok. Más is ennyit görcsöl a választással?
                      a legborzalmasabb ebben az egész mei tai rendelősdiben az anyagválasztás, iszonyatos kínokat él át az ember amíg nem dönt és még utána sem tud elszakadni, mert akkor jön az, hogy lehet, hogy van még más dekor is, amit nem láttam
                      Gabi

                      Comment


                        koc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Zsófi, pár gyors kérdés:
                        onbu átalakítása MT-vé mennyibe kerülne?
                        tudsz olyan kendős onbut készíteni, aminek a dereka nem csak karikás hanem csatos is? mint egy félcsatos és onbu egyben? esetleg levehető csattal vagy valahogy szeritned kivitelezhető?
                        ez érdekesen hangzik...láttál már ilyesmit? és mit lehet csinálni a derékpánttal, ha onbuként használod?
                        Gabi

                        Comment


                          Zsófi, tettem képet a kendőátalakítósba, mindjárt belinkelem
                          itt is van:http://www.mamami.hu/forum/showpost....postcount=3805
                          Gabi

                          Comment


                            Gabi, a body teste csak két réteg kendő? Vagy van valami közte?
                            Ági (hordozási tanácsadó, oktató) és az orgonasíp: Anna (2003.08.), Máté (2006.08.), Balázs (2008.09.), Dóra (2012.03.)Hordozós klub havi rendszerességgel Gyulán kluBlog
                            Kreálom

                            Comment


                              bagirami eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              a legborzalmasabb ebben az egész mei tai rendelősdiben az anyagválasztás, iszonyatos kínokat él át az ember amíg nem dönt és még utána sem tud elszakadni, mert akkor jön az, hogy lehet, hogy van még más dekor is, amit nem láttam
                              Totál igazad van, nem is birok leállni. Az mt-met még "könnyebb" volt kiválasztanom, mert akkor még csak az albumból lehetett. Ez a mostani anyagdömping viszont
                              Ági (hordozási tanácsadó, oktató) és az orgonasíp: Anna (2003.08.), Máté (2006.08.), Balázs (2008.09.), Dóra (2012.03.)Hordozós klub havi rendszerességgel Gyulán kluBlog
                              Kreálom

                              Comment


                                bamaan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Totál igazad van, nem is birok leállni. Az mt-met még "könnyebb" volt kiválasztanom, mert akkor még csak az albumból lehetett. Ez a mostani anyagdömping viszont
                                bizonyám, gyomorforgató
                                Gabi

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X