Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Nagyklub áprilisban, 14-én szombaton

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Nagyklub áprilisban, 14-én szombaton

    Akció
    Az előző havi feltételekkel: 10-14 óráig.

    Tudnivalók részletesebben:
    Helyszín: Budapest, XIII. kerület Dagály utca 15/a, Angyalföldi Gyermek- és Ifjúsági Ház, földszinti színházterem és a kert.
    A kertben van hinta, meg egy kisebb mászóka. Mindenki figyeljen mindenekelőtt a SAJÁT gyerekére, de kérlek benneteket, hogy egymás gyerekeire is figyeljünk! Inkább sértődjön meg az anyja hogy rászólsz, mint hogy baleset történjen. (szerintem)

    TÉRKÉP
    (BKV-val: 3-as metró Árpád híd vagy Forgách utcai megálló, 133 busz Dagály utcai megálló vagy a könyvtári megálló, 1-es villamos Népfürdő utcai megálló)

    A színpadra felmászni balesetveszélyes és nem béreljük ki, ezért kérlek benneteket, hogy ne engedjétek fel a gyerekeket. Próbáljuk majd elbarrikádozni is.

    Parkoló: a környéken lehet itt-ott parkolóhelyet találni, hétvégén ingyenes. A művháztól nem messze több placc is van, ahol lehet parkolni, ennek még utána fogok nézni.

    Étel-ital: Batyus-alapon mindenki hoz valami olyat, amit szeret, vagy amit szívesen süt-főz-kínál a többieknek. Természetesen nem hangyányi mennyiségben
    Italt is hozzatok, ásványvíz, lefőzött tea, házi szörp. Kérlek benneteket, hogy adalékanyagos szörpöket lehetőleg ne hozzatok, kólát és társait se. Csak olyat, amit a gyerekeink is megihatnak.
    KÉRLEK BENNETEKET, HOGY A LEESETT SÜTIKET, SZÉTNYULNYÁZOTT KAJÁT MINDENKI SZEDJE FEL MAGA UTÁN!

    Belépő: a terembérletre és a takarításra szeretnék 1000 forintot kérni családonként, ebben benne van a biztonsági tartalék, és a félelmem, hogy kevesen jönnek és nekem kell kifizetni a terembérlet maradék részét.

    WC, pelenkázó, mosdók: a földszinten van mosdó, fent az emeleten pedig van gyerekvécé is, az előterében pedig pelenkázó. A teremben van szőnyeg és babzsákfotelek, ott is lehet pelenkázni.
    Van ruhatár is.

    Cipő: belépés cipő nélkül, aki fázós, hozzon pótzoknit vagy papucsot! Parkettaburkolat van. A gyerekeink a földön csúsznak-másznak, ezért vesszük le a cipőt az ajtóban.
    A kertbe természetesen vegyetek cipőt

    Egyelőre ennyi fontos tudnivaló van, később még kiegészítem. Lehet jelentkezni, bizniszelni!!! Várom az ötleteket, észrevételeket.

    (És továbbra is köszönöm kamcsatkának, hogy olyan sokáig csinálta a Klubot! )
    pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
    Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
    hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
    a XIII. kerklub ÚJ topikja

    #2
    Ne haragudjatok, csak most sikerült megnyitnom De innentől kezdve szabad a vásár
    pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
    Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
    hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
    a XIII. kerklub ÚJ topikja

    Comment


      #3
      Mi megyünkHogy mit viszünk még nem tudom, de addig kiötlömLehet megint olyan sajtkrémes kis sütit
      Ancsa - Lilkó ( 2010.11.12.) és Lecsó ( 2013.12.30.) anyukája

      Comment


        #4
        gyancsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Mi megyünkHogy mit viszünk még nem tudom, de addig kiötlömLehet megint olyan sajtkrémes kis sütit
        Ti komolyan mindig Ausztriából jöttök? De mostmár beszéljünk is
        pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
        Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
        hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
        a XIII. kerklub ÚJ topikja

        Comment


          #5
          Aha, innen jövünk csak a Klub kendvéértNa jó neeem, de mostanában mindig úgy jött ki,hogy ott tudtunk lenni, ami szuper....Most már összehozzuk azt a dumcsit
          Ancsa - Lilkó ( 2010.11.12.) és Lecsó ( 2013.12.30.) anyukája

          Comment


            #6
            Dumcsizzatok! Addig Lilinek udvarol Barnus, én meg elszaladok a stash-eddel Ancsa
            Timka &Tsai :Sza-Ba-Do-n szárnyalok

            Comment


              #7
              Timka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Dumcsizzatok! Addig Lilinek udvarol Barnus, én meg elszaladok a stash-eddel Ancsa
              Vigyázz, mert Lili meg az autóval fog elpucolni amit Barnus önként ad át neki
              Ancsa - Lilkó ( 2010.11.12.) és Lecsó ( 2013.12.30.) anyukája

              Comment


                #8
                Mi megint kihagyjuk, de épp Livi szülinapjára esik a klub
                (ígérem májusban ott leszünk, nincs több hóeleji szülinapos gyerekem)
                Csillu (javíthatatlan extrovertált, dumagép) Gyermekeim: Barni (3dikos okoska), Olívia (suliba készülő szépség) és Emília (bölcsis Csirke)
                Privi helyett: csillacsaplar85@gmail.com

                Comment


                  #9
                  gyancsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Vigyázz, mert Lili meg az autóval fog elpucolni amit Barnus önként ad át neki
                  Egye penész ennyit beáldozok a szajré érdekében (ma kötöttem életem első önálló hátibatyuját)
                  Timka &Tsai :Sza-Ba-Do-n szárnyalok

                  Comment


                    #10
                    debcsillu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Mi megint kihagyjuk, de épp Livi szülinapjára esik a klub
                    (ígérem májusban ott leszünk, nincs több hóeleji szülinapos gyerekem)
                    Ez hó közepe, kérem

                    Timka: nemhisszük, csak ha megmutatod
                    pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                    Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                    hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                    a XIII. kerklub ÚJ topikja

                    Comment


                      #11
                      Timka na várj, nehogy most valami újságpapírral tömjem ki azt a bőröndöt ami viszek
                      Háti batyu engem is nagyon érdekel
                      Ancsa - Lilkó ( 2010.11.12.) és Lecsó ( 2013.12.30.) anyukája

                      Comment


                        #12
                        Én aztán megmutatom De magatokra vessetek (De tényleg,olyan büszke voltam:kicsit laza,kicsit csálé, a kendő is kölcsön...de D. aludt egy órát a hátamon )
                        Timka &Tsai :Sza-Ba-Do-n szárnyalok

                        Comment


                          #13
                          Timka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Én aztán megmutatom De magatokra vessetek (De tényleg,olyan büszke voltam:kicsit laza,kicsit csálé, a kendő is kölcsön...de D. aludt egy órát a hátamon )
                          Ezt most remélem, én is megnézhetem
                          Kinga+1 nagy+1 pici+1 mini+1 morgós

                          Comment


                            #14
                            mi is tervezzük a részvételt!
                            kaja ügyben majd még okoskodok, jó esély van az almás zabos sütire, ami mind egy szálig elfogyott a múltkor.

                            pynky, jelezted, hogy legyenek felnőtt kaják is. pl mire gondoltok? mondjuk valami kence? abban is jó vagyok
                            baresz és Igi
                            BLWiki - azaz az igény szerinti táplálás (BLW) lexikon
                            TAMINA

                            Comment


                              #15
                              Én házi májast hozok, ha sikerül. Meg sajtot. A kókuszos süti fincsi lett, úgyhogy sztem azt is.
                              Kinga+1 nagy+1 pici+1 mini+1 morgós

                              Comment

                              Mamami portál footer

                              Összecsuk

                              Friss bejegyzések

                              Összecsuk

                              Cikk a mamami portálról

                              Összecsuk

                              szivárvány
                              Betöltés...
                              X