Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

II. Mamami Piknik

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Timi jobbulást Csabinak!!!
    Megkérdezhetem hány kg? Mert Benő sokszor fárad el nagyon, lehet, hogy apa még tudná vinni, vagy én...Ő is 4 éves múlt
    alapozó terapeuta vagyok
    TSMT tanonc
    3 a gyerek

    Comment


      Csabi tegnap lázas volt, ma reggel csak hőemelkedés, úgyhogy itthon maradtam vele, délután rendel a doki, azért beviszem hozzá. (Kíváncsi vagyok, hogy ha beállítok egy egészséges gyerekkel, akkor mit fog szólni hozzá, hogy kérek táppénzes papírt a mai napra...)
      14,5 kiló. Hosszútávon már nehéz lenne, pláne hogy rossz a hátam, de szombaton azt a negyed órát kibírtam vele.
      Timi Csabi(2007.08.) Hangi(2012.08.) Kincső(2017.04.)
      Költözés előtti kiárusítás, mindenfélék, keresd a topikjaimat https://mamami.hu/forum/images/smilies/smile.png

      Comment


        ahh, Benő több mint 17 kg...
        Azért jó , hogy jobban van
        alapozó terapeuta vagyok
        TSMT tanonc
        3 a gyerek

        Comment


          Ja, hát Csabi nem egy zsírtömeg Persze, csak meg kell nézni az apját, nagyapját - én nem is várok el tőle többet.
          Timi Csabi(2007.08.) Hangi(2012.08.) Kincső(2017.04.)
          Költözés előtti kiárusítás, mindenfélék, keresd a topikjaimat https://mamami.hu/forum/images/smilies/smile.png

          Comment


            Sziasztok, mi végül sajnos nem tudtunk menni, pedig egészen fellelkesedtem, mert a kisfiam betegecske lett. Teljesen bepánikoltam, mert még sosem volt beteg. Aztán így utólag már látom, hogy semmiség volt, de az elején még ugye nem lehetett tudni, mennyire fordul komolyra a helyzet.
            Egyébként idióta pánikolós vagyok. Csak hőemelkedése volt meg nyűgösködött, köhécselt és tüsszögött néhányat. Ami egy-két kiadós alvás után szépen el is múlt.
            Zsombor (2011.02.) és Janka (2013.02.)

            Comment


              Ja, és egy következő alkalomnak mi is örülnénk, különösképp, ha kötést lehet lesni, vagy próbálgatni, mert egyelőre még mindig a lelkesen bénázunk kategóriában toporgunk.

              Amikor nagyritkán félórás leizzadós gimnasztikázás után viszonylag sikerül egy kötés, nyugtázom, hogy "na, ez egész jó lett", a kisfiam akkor is 10 perc alatt szétficergi.
              Kilóg az egyik oldalra, átteszi mindkét kezét és kalimpál, vetődne rá mindenre, még jó, hogy szorosan odakötöm, a lábait teljesen kinyújtja...
              Zsombor (2011.02.) és Janka (2013.02.)

              Comment

              Mamami portál footer

              Összecsuk

              Friss bejegyzések

              Összecsuk

              Cikk a mamami portálról

              Összecsuk

              szivárvány
              Betöltés...
              X