Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Nagyklub májusban, 19-én szombaton

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Mindenkinek jó szórakozást!És ismeretlenül is nagyon szép időt kivánok a klubozáshoz
    Böbe vagyok Nóri 2009 Lili 2011 a két kis törpe mosok,hordozok
    Most már ne adjatok el pelust nekem

    Comment


      Most kérdésessé vált, hogy tudok-e menni
      Richárd 2010.12.26. , Norbert 2015.04.25. , es egy nem saját gyártmányú tini 1995.09.12.

      Comment


        Pynky, köszönjük a szervezést, nagyon klassz volt a klub!

        lehet röhögni: ott hagytam a cipőmet... vajszínű rieker szandál, hova mehetek érte? Ugye elhozta valaki...?
        Zsuzs
        Három lányom és egy fiam van

        Comment


          pynky nagyon köszi a szervezést, nagyon jó volt
          Andi, öröm volt találkozni
          és mindenkinek nagyon örültem. jó hogy vannak ezek a klubnapok
          tettem pár képet a fotósba.
          Ronimami 4 tündérfiú Namája, és örök horgolós.

          Comment


            köszönjük, megint jó volt és szuper volt, hogy végre ki lehetett menni
            Hanna és Ármin Vilmos (2010.07.23.) aki Árminból van (szerinte. szerintem meg tejből).

            baba- és gyermekhordozási tanácsadó is vagyok, kérdezz bátran!
            nézzetek texpeles videót ITT!
            ha betelt a privim: hanemhanna gmail

            Comment


              Jaj nagyon jó volt Mindenkit jó volt látni

              és Zsuzs...tényleg nem röhögök!! hangosan
              Timka &Tsai :Sza-Ba-Do-n szárnyalok

              Comment


                Még úton haza. Zsu, és miben mentél haza??

                Nagyon szép délelőttőm volt!

                Livi, Zsófi.. mondjátok hogy nem voltatok ott..!
                Ági

                Comment


                  Livi ott volt Zsófi még nem érkezett meg amikor én eljöttem.
                  Ronimami 4 tündérfiú Namája, és örök horgolós.

                  Comment


                    Ronikám úgy sajnálom, hogy elkerültelek.
                    de a gatyó szuper. keresztbetett férj és futóversenyeztünk előtte.
                    Zsófi, Márton Bendegúz, az ovis nagyfiú, a szelíd , Zalán Bonifác, a brutálisan zsivány és a kicsilány Flóra Lelle, a karácsonyi

                    Comment


                      Köszi, pnyky, szuper volt a mai klub. És ez a kertezés meg zseniális.
                      Tényleg ez volt őszig az utolsó klub??? Vagy még lesz júniusban???
                      Zs, J (2010. február) anyukája és Zsombi is megérkezett (2013. február)

                      Comment


                        Képeket felraktam..és pótoltam
                        Timka &Tsai :Sza-Ba-Do-n szárnyalok

                        Comment


                          Ági, én láttalak az elején, meg is jegyeztem, hogy merre vagy, de Linda ki akart menni, és mire lerobbantottam a csúszdáról, addigra elmentetek pedig nekem olyan érzésem volt, mintha még tök korán lenne. Mondjuk akinek 6kor kell elindulnia, hogy 9re pesten legyen, annak megértem, hogy korábban kell vissza is indulnia
                          Mondjuk, hogy legközelebb? de talán láttad a sertepertélő Lindát az ajtó közelében, arról lehetett megismerni, hogy egy rózsaszín pólós kisfiúnak nézett ki (mert én vágtam a haját )
                          Anya az összeomlás szélén és az állatkert: dilipók, hisztibéka-királynő és sipító kissárkány
                          Ha úgy érzed, személyemnek, véleményemnek túl nagy jelentőséget tulajdonítasz, gondolkozz el, a hiba vajon melyikünk készülékében lehet.

                          Comment


                            kolibrike5 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Még úton haza. Zsu, és miben mentél haza??
                            a váltócipőmben
                            Zsuzs
                            Három lányom és egy fiam van

                            Comment


                              Zsuzs csúcs vagy

                              köszönjük a klubot, képeket majd este töltöm fel, mert a gyerekekkel együtt kidőltem:S de ők annyira h most kúsztam ki közülük és meg sem rezzentek
                              "De erre egy csillag táncra perdült, s az alatt születtem én." W.S.
                              Árven Anasztázia már 8 éves Véda Teodóra majd'7Merse Krisztián 5 évesDéva Glória 3 és fél Fáta Viktória másfél éves és tavaszipocak

                              Comment


                                Na, a klub ismét szuper volt, úgy szeretek jönni mindig.

                                Levi totál elfáradt, de ahogy a kocsiból itthon kivettem, megébredt, és már nem is aludt vissza, hát nem mondom... kemény esténk volt.

                                Most aludt el, de sebaj, megérte. Most már játszott több gyerekkel is, ennek külön nagyon örültem.

                                Köszi Pynky még egyszer.
                                Levente, Sára és Noel anyukája civilben konduktor-gyógytornász, Pfaffenrot manuálterapeuta 70/5818004-ha kellenék, inkább hívjatok, most gyorsabb
                                Clauwi hordozási tanácsadó

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X