Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Újra indul a MAMAMI Nagyklub! FEBRUÁR

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Mi mégis megyünk!Nem bírok magammal MAjd ülök sokat...
    Ha lesz beteg gyerekem lepasszolom valahova,de,hogy én megyek az tuti!Meg a férjem is,úgyhogy remélem sok fincsiség lesz,mert az én uram igen nagy étkű

    Pynky!
    Szerintem bőven elég lenne a szalvéta is.Olcsóbb is meg több is van belőle,biztos jut mindenkinek
    Olga: Zita 08', Huba '09, Koppány '12,
    Villő '16 és Ötöske várható '18

    Comment


      a mi részvételünk sajnos némileg kétségessé vált, mert nem bírunk kikeveredni a betegségből de még van valami halvány remény.

      valerka, ha mégse tudnék menni, meg fogok kérni valakit, hogy hozza el nekem a karikákat, csak majd beszéljük meg, hogy végül melyiket!
      Hanna és Ármin Vilmos (2010.07.23.) aki Árminból van (szerinte. szerintem meg tejből).

      baba- és gyermekhordozási tanácsadó is vagyok, kérdezz bátran!
      nézzetek texpeles videót ITT!
      ha betelt a privim: hanemhanna gmail

      Comment


        Mi megyünk, mind a négyen!
        Eszter és négy kétlábú meg két négylábú

        Comment


          pampuska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Én szeretnék menni ha végre nem leszek beteg. (Pynky ez esetben viszem a cuccaidat)
          Fényképezőt vigyek?
          Jaj, nagyon jó lenne, szegény cuccaim
          Igen, hozzál


          sprite eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Mi mégis megyünk!Nem bírok magammal MAjd ülök sokat...
          Ha lesz beteg gyerekem lepasszolom valahova,de,hogy én megyek az tuti!Meg a férjem is,úgyhogy remélem sok fincsiség lesz,mert az én uram igen nagy étkű

          Pynky!
          Szerintem bőven elég lenne a szalvéta is.Olcsóbb is meg több is van belőle,biztos jut mindenkinek
          A szalvéta jó ötlet, tényleg. de nem lehet rá krémet tenni
          Figyelj: babzsák párnát viszek le neked, hogy tudjál feküdni. A gyerekek meg az evészet miatt nem viszem le mndet (nincs kedvem mosni), de egy pár simán belefér.
          Meg polifoamok lesznek, arra is lehet heverni.


          A betegek gyógyuljanak meg, de rögtön!

          Hozzatok benti papucsot vagy vastag zoknit Nincs hideg, de mégiscsak.
          pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
          Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
          hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
          a XIII. kerklub ÚJ topikja

          Comment


            Akkor itt is jelzem (bár azt hiszem már írtam az elején is), hogy én is jövök, gyarapítom az újoncok számát már megvettem a gesztenyegolyó hozzávalókat is remélem nem lesz nagyon hideg kinn.
            Kell még vmi segítség pynky? venni, szervezni? szívesen segítek.
            Andi és Bende - 2011/06/02 már ovis

            Comment


              Mi is jövünk... az egész család
              Dani és Marci anyukája

              Comment


                Tandi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                remélem nem lesz nagyon hideg kinn.
                Ígérem, nem zavarlak ki a kertbe

                Nem kell segítség, köszi A klubos lányok, meg a gyerekmunkásaim segítenek
                Fényképezni, enni-inni-beszélgetni-hordozókat tapogatni kell
                pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                a XIII. kerklub ÚJ topikja

                Comment


                  bárányhimlőtámadás miatt sajnos mi le kell, hogy mondjuk a részvételt
                  gyerekek: Máté, Levi(2004-10) & Lili(2007-06) & Csongor (2011-11)

                  Comment


                    Pynky csinálhatok én Görhönyt is ? ( krumplilángos..stb) mivel az édességsütés nem nagyon megy..
                    Rita az anyatigris
                    Bernadett1996, Atesz1999,Zsolti2007,András2010,

                    Comment


                      Hajaj...
                      pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                      Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                      hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                      a XIII. kerklub ÚJ topikja

                      Comment


                        Negyela eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Pynky csinálhatok én Görhönyt is ? ( krumplilángos..stb) mivel az édességsütés nem nagyon megy..
                        Hogyne csinálhatnál?? Mindent megszünk!!
                        pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                        Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                        hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                        a XIII. kerklub ÚJ topikja

                        Comment


                          Nagyon valószínű, hogy mégsem tudunk menni, a mandulagyuszis nagy mellé most lázasodott be a kicsi és én is náthás vagyok.
                          Szolgálati közlemény: mivel csak ma vámkezelték a karikákat, valószínűtlen, hogy holnap megkapnám, tehát nagggyon valószínű, hogy nem fogom tudni vinni őket. Mindenkitől elnézést kérek, amint megkapom őket, igyekszem majd mindenkinek megfelelő átvételi helyszínt találni.
                          Gabriella NAK (Nursing at the keyboard) 1978/04/19, Eszti 2008/06/15, Norbus 2011/04/18, Nándi 2015/03/30
                          privi helyett valerkanak kukac freemail pont hu

                          Comment


                            Lehet, hogy mi sem tudunk menni... a két gyerek különböző módon, de egyszerre lebetegedett
                            Még meglátom, de valószínűleg, ha el is tudunk menni sütni nem tudok..., majd viszünk gyümit vagy ilyesmit, jóí,
                            Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
                            Kelleni fog még egy macska

                            Comment


                              Én 99%, hogy megyek. Az még kérdéses, hogy jön-e vélem más. Sütni nem lesz időm, úgyhogy inkább piával (6x1,5l ásványvíz) készülök, meg ha jó előre csomagolt keksz (pl.: pilóta?), akkor viszek olyat is.
                              Réka, AndrisMisi (2012.05.), LaciPeti (2013.07.), AnnaEnikő (2014.11.) és még egy kis herceg (2016.06.) boldog anyukája

                              Comment


                                Nem kell elnézést kérni annak, aki nem süt, jó?

                                Nálam kész a fokhagymás sütőtökkrém, a répakrémet holnap este csinálom.
                                pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                                Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                                hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                                a XIII. kerklub ÚJ topikja

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X