Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

MAMAMI KLUBOS KÖLCSÖNÖZHETŐ HORDOZÓK MÁJUS

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    MAMAMI KLUBOS KÖLCSÖNÖZHETŐ HORDOZÓK MÁJUS

    Akció
    A MAMAMI KLUBOS HORDOZÓK KÖLCSÖNZÉSI FELTÉTELEI, SZABÁLYAI:

    1. Legalább egyszeri megjelenés a klubban - ez azért szükséges, hogy személyesen is megismerjünk. Már az első megjelenés alkalmával kölcsönözhetsz.
    2. 2-4 hétre kölcsönözhettek hordozót, indokolt esetben, és ha senki más nem pályázik rá a kívánt időpontban, akár hosszabb időre is.
    3. A kölcsönzés díja 1.000 Ft/hónap, az összeget az adott hónap elején a Klubban személyesen lehet kifizetni. Ha valakinek a megbízásából más viszi el a hordozót, a kkor a megbízott fizeti a kölcösnzési díjat és az ő adatait is felírjuk.
    4. A kölcsönzéskor elérhetőségeket kérünk.
    5. A hordozók átadása-átvétele a mindenkori Klubban történik, kivéve, ha másképp beszéljük meg (Pl. át lehet venni6adni a Mamami Boltban is.). Ezért a hordozóknak ott kell lenni a klubban a klub ideje alatt, hogy mindenki megnézhesse! Lista a recepciónál lesz a foglalási adatokkal.
    6. Egyszerre csak 1 hordozó lehet Nálad, kivéve, ha a klub időpontjáig egy adott hordozót nem foglalt le más, akkor lehet akár több is.
    7. Kezdők és hordozótlanok előnyben! Vagyis, ha kb. egyszerre jelentkezik 2 ember 1 hordozóra, akkor a zöldfülű van előnyben. Lehet 2. helyen is jelentkezni. Nem én fogok dönteni, kérem, hogy ezt beszéljük meg adott esetben a topikban...
    8. A hordozókat ugyanolyan állapotban kell visszahozni, mint ahogy átvettétek. Ha történik vele valami, értesítsetek időben róla. Ha javítani kell, a javítás költségeit ki kell fizetni. Ha ki akarjátok mosni, 30 fokon, kímélő mosószerrel sé öblítő nélkül tegyétek.
    9. Ebben a topikban kell jelentkezni, hogy lássa mindenki, ki mikor csapna le az adott hordozóra. Ne írjatok nekem privit ebben a témában, mert nagyon nehéz így követnem.
    10. A kikölcsönzött hordozókról akció-képet és rövid írásos beszámolót kérünk a "Klubos hordozókról képes beszámolók" topikba!!!!
    11. A kikölcsönzött hordozót kereskedelmi céllal másolni TILOS, vagyis ha varrnál hasonlót, csak rajta, de lemásolni a hordozó arányait és eladásra felkínálni nem etikus. Ezért harapunk.
    12. Egy személy csak maximum 2 hordozót kölcsönözhet! Nem tudom ezt nyilvántartani, kérem, mindenki beszélje ezt meg a lelkiismeretével
    13. Ha valaki nem hozza vissza a kikölcsönzött hordozót időben és nem is értesít róla engem, hogy mi az oka, akkor "feketelistára" kerül, vagyis nem kölcsönözhet több hordozót,
    14. Ha az adott Klubban nem veszi át a hordozót az, aki feliratkozott rá, más is elviheti a helyszínről (hacsak másképp nem beszéltük meg előtte).


    És az alapelv: A klubos hordozók kölcsönzésének elsődleges célja, hogy a hordozással még csak barátkozó anyukáknak/apukáknak segítséget nyújtsunk a választásban. A jelentkezésnél vegyétek figyelembe, hogy van, akinek még egyetlen egy hordozója sincsen, és szeretne legalább egyet kipróbálni, hogy megfelelően hordozhassa a babáját. Folyamatos gyűjtéssel igyekszem bővíteni a "stash"-t, vagyis a klubos hordozók számát, hogy minél többen tesztelhessenek!

    NEM ÍROK BE ELŐRE FOGLALÁST, CSAK HA MEGNYITOTTAM AZ AKTUÁLIS TOPIKJÁT, KÖSZÖNÖM A MEGÉRTÉST

    MÁJUSI KLUB MÁJUS 7-ÉN SZOMBATON AZ FMH-BAN (Fővárosi Művelődési Ház XI. Fehérvári út 47.) 10-13 óráig
    Rebaba blog

    email: hellorebaba@gmail.com

    #2
    KLUBOS kölcsönözhető hordozók nyilvántartása MÁJUS

    KLUBOS kölcsönözhető hordozók nyilvántartása május:
    (a foglalási név mellett vezetem, hogy megkaptuk-e a díjat)

    KENDŐK
    Moby rugalmas kendő kendő lila-selymes 3-10 kg-ig (Mamami Bolt adománya): REKAP díj OK
    Gypsymama kék géz (GM adománya): -
    Gypsymama zöld géz : -
    Gypsamama zöld rugalmas ( GM adománya) : ZZZSCH díj OK
    Gypsymama fekete fürdős (GM adománya): Kiscsikó június is, ha más nem kéri megosztva
    Didymos Till hosszú (Klubos beszerzés): DITTTA (boltba hozza vissza június elején)
    Close rugalmas kétvállas karikás kendő (Babamosoly.hu Marica adománya) : Szabó Márta díj OK
    Didymos KAtja 5-ös (Zsuzsmuzs adománya adománya): GYÜMÖLCSÖSKERT díj oK
    MEI TAI-OK:
    Bamberoo Mei Tai türkizkék kapucnis (Eduso adománya): Hladony Orsolya díj ok
    Bamberoo Mei Tai piros virágos kord kapucnis formázott (Eduso adománya): -
    Bamberoo MT "Balaton" bélelt derekú kapucnis (Eduso adománya) : PTYMEA
    Bamberoo OC (Neszka Ági adománya): -
    Hajtka Mei Tai ívelt, kapucnis (Zoka7 Zsófi adománya): ESZTRO díj ok
    Kozy rich pach normál pántos (Klubos beszerzés, mamamis tagok adománya): -
    (Kozy adománya): -
    Liliputi virágos MT (Liliputi adománya): Tomimama
    Belin MT ( Belin Judit adománya) : Lengyel Szilvia
    Savitri MT( Savitri Lili adománya): -
    Bora - Pavlikata MT (Pavlikata adománya): PKERAKA??? BArnus írta, nem tudom elolvasni... díj ok
    Gremese Mei Tai (Gremese adománya): TOMIMAMA díj OK

    SSC-k:
    Beco Carnival (Mamami Bolt adománya): ANZSIMAMA díj OK
    Manduca olive (Mamami Bolt adománya): GYÜMÖLCSÖSKERT díj OK
    Bamberoo OC SSC : Klubos beszerzés): MIhály Judit
    Liliputi új piros (Liliputi adománya): NYUNYINYÓ
    Scootababy csípőhordozó "San Francisco"(Jázmini Móni adománya ): MONOÉMI díj OK


    SLINGEK:
    Babasling, sötétkék (www.babaslings.hu adománya): -
    Fidini állítható nagyságú erszény (Ilkuchta Ildi adománya): -

    HORDOZÓTAKARÓ:
    Fekete MAM egész-éves megkötős cover (kamcsatka kölcsöncover-je): -
    Hajtka 4 évszakos (minden réteg kivehető) hordozótakaró: -
    Utoljára szerkesztette kamcsatka; 2011.05.12., 21:09.
    Rebaba blog

    email: hellorebaba@gmail.com

    Comment


      #3
      COLOSSEO, ne haragudj, most olvastam vissza múlt hónapi Close-os kérésedet. sajnos még előtted szóban odaígértem másnak (ez a baj azzal, ha előre kérik )
      nem tudnád használni a rugalmas mobyt?
      Rebaba blog

      email: hellorebaba@gmail.com

      Comment


        #4
        Én szeretném kipróbálni a Bambero OC SSC-t
        Dia, csemetéim: Daniella (1998) Marci (2004) Balu (2005) Júlia (2010)
        Vallj színt! rivallják. - Szivárvány… suttogom.
        Fodor Ákos

        hajnaldia kukac gmail pötty com

        Comment


          #5
          Szia Orsi!
          Úgy látom, hogy Nyunyino a Liliputira lett beírva, akkor én kérhetném a Babbinkát? Áprilisra sajnos lemaradtam róla...
          Cili, Zsófia Panna (2008.02.09) és Benedek Botond (2010.05.17.) anyuja

          Comment


            #6
            Szia Orsi!
            Mi a Hajtka Mei tait szeretnénk kikölcsönözni májusra. Köszi.
            Eszter és L (2010)

            Comment


              #7
              Szia Orsi!
              Köszönöm,hogy beírtál a Liliputira.
              Ti ugye tudtok majd nekem segíteni,hogyan tegyem fel a hátamra egyedül a csemetémet?
              Viki a 3 ördögpalánta Gábor, Kristóf és Szabolcs anyukája

              Comment


                #8
                Szia Orsi!

                Nagyon szeretnék egy csatost is kipróbálni, hogy eldönthessük, mi az amit véglegesen szeretnénk.
                Babbinka ami első látásra szerelem, de úgy tűnik erről lemaradtunk
                Esetleg megosztva nem lehet 2 hétre?
                Tirca 1998/06 és eMESE 2010/06

                Comment


                  #9
                  Krizi,
                  részemről felezhetjük a hónapot.
                  Cili, Zsófia Panna (2008.02.09) és Benedek Botond (2010.05.17.) anyuja

                  Comment


                    #10
                    Sziasztok! Bár még nem volt rajtam semmilyen csatos hordozó, ajándékba fogunk kapni valamilyet, csak mi döntjük el, hogy milyet kapjunk. Úgy tűnik, hogy minden csatos hordozóról lemaradtam, de talán még mielőtt az ehavi gazdája elviszi, remélem, fel szabad majd próbálni minél többet!
                    De mivel a kendők is érdekelnek (az saját beruházás lesz ), szeretnék elvinni valamilyet, és szeretnék tanácsot kérni, mi az, amit egy zöldfülűnek érdemes elvinni háti hordozásra egy hatkilós három hónaposhoz. Nagyon köszi! Nyitott vagyok bármire, de első körben, név alapján lefoglalnám a Didymost.
                    Köszi!
                    Utoljára szerkesztette gyümölcsöskert; 2011.04.19., 14:30. Oka: pontosítás
                    Zsuzsi,
                    Samu (2011 tél) és Lázár (2015 ősz) mamája

                    Comment


                      #11
                      Pocakpacni, Esztro, Gyümölcsöskert: oké! Mindenkit megtanítunk mindenre
                      A babbinka jelenleg nem elérhető, nem kaptuk meg az újat! Ki is fehérítettem a listában, de a linket sajnos nem fehérítette ki, azért láttátok
                      ha mégis megkapjuk, a jelentkezési sorrendet veszem figyelembe!
                      Rebaba blog

                      email: hellorebaba@gmail.com

                      Comment


                        #12
                        BRÉKING NYÚZ!!! A MAMAMI BOLT ÁPRILISTÓL FELAJÁNL EGY OILVA SZÍNÛ MANDUCÁT KÖLCSÖNZÉS CÉLJÁRA!

                        KÉREM MEGTENNI A TÉTEKET
                        Rebaba blog

                        email: hellorebaba@gmail.com

                        Comment


                          #13
                          Pont akartam írni, hogy mivel én már nem újonc vagyok, és a szabályokban is benne van, hogy "zöldfülűeké" az elsőbbség , így ha valaki vinné a bambi ssc-t akkor szívesen átadom
                          Dia, csemetéim: Daniella (1998) Marci (2004) Balu (2005) Júlia (2010)
                          Vallj színt! rivallják. - Szivárvány… suttogom.
                          Fodor Ákos

                          hajnaldia kukac gmail pötty com

                          Comment


                            #14
                            kamcsatka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            BRÉKING NYÚZ!!! A MAMAMI BOLT ÁPRILISTÓL FELAJÁNL EGY OILVA SZÍNÛ MANDUCÁT KÖLCSÖNZÉS CÉLJÁRA!

                            KÉREM MEGTENNI A TÉTEKET
                            Írtó rendes ez a mamami bolt
                            majd ha Lilla nagyobb lesz, mi mindenképp szeretnénk kipróbálni a jó kis manducát, de most talán még jobb a Hajtka mei tai, amit kértünk.
                            Eszter és L (2010)

                            Comment


                              #15
                              Hú, mivel igaziból csatosakat keresünk, átiratkozhatnék a Manducára a kendőről? ...És ha esetleg megmarad a kendő, mert senki se iratkozna fel rá, akkor...
                              Zsuzsi,
                              Samu (2011 tél) és Lázár (2015 ősz) mamája

                              Comment

                              Mamami portál footer

                              Összecsuk

                              Friss bejegyzések

                              Összecsuk

                              Cikk a mamami portálról

                              Összecsuk

                              szivárvány
                              Betöltés...
                              X