Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Nagyklub novemberben, 17-én szombaton

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Nagyklub novemberben, 17-én szombaton

    Akció
    Tudnivalók
    Időpont: 10-14 óráig
    Helyszín: Budapest, XIII. kerület Dagály utca 15/a, Angyalföldi Gyermek- és Ifjúsági Ház, földszinti színházterem.
    Mindenki figyeljen mindenekelőtt a SAJÁT gyerekére, de kérlek benneteket, hogy egymás gyerekeire is figyeljünk! Inkább sértődjön meg az anyja hogy rászólsz, mint hogy baleset történjen. (szerintem)

    (BKV-val: 3-as metró Árpád híd vagy Forgách utcai megálló, 133 busz Dagály utcai megálló vagy a könyvtári megálló, 1-es villamos Népfürdő utcai megálló)

    Parkoló: a környéken lehet itt-ott parkolóhelyet találni, hétvégén ingyenes. A művháztól nem messze több placc is van, ahol lehet parkolni.

    Étel-ital: Étel: batyus-alapon mindenki hoz valami olyat, amit szeret, vagy amit szívesen süt-főz-kínál a többieknek. Természetesen nem hangyányi mennyiségben
    Italt is hozzatok, ásványvíz, lefőzött tea, házi szörp. Kérlek benneteket, hogy adalékanyagos szörpöket lehetőleg ne hozzatok, kólát és társait se. Csak olyat, amit a gyerekeink is megihatnak.
    Én viszek vízforralót kávénak
    KÉRLEK BENNETEKET, HOGY A LEESETT SÜTIKET, SZÉTNYULNYÁZOTT KAJÁT MINDENKI SZEDJE FEL MAGA UTÁN!

    Belépő: a terembérletre és a takarításra szeretnék 1000 forintot kérni családonként.
    A bejáratnál mindenki kap etikett-cédulát, amire kiírhatja a nevét, illetve a gyerekére is az ő ill. a saját nevét (ha elkóborolna, tudjuk kihez kell visszavinni
    ).
    WC, pelenkázó, mosdók: a földszinten van mosdó, fent az emeleten pedig van gyerekvécé is, az előterében pedig pelenkázó. A teremben van szőnyeg és babzsákfotelek, ott is lehet pelenkázni.
    Van ruhatár is.

    Cipő: belépés cipő nélkül, aki fázós, hozzon pótzoknit vagy papucsot!
    A gyerekeink a földön csúsznak-másznak, ezért vesszük le a cipőt az ajtóban.
    pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
    Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
    hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
    a XIII. kerklub ÚJ topikja

    #2
    Elvileg... azaz szeretnék eljutni, igyekszem
    Anya az összeomlás szélén és az állatkert: dilipók, hisztibéka-királynő és sipító kissárkány
    Ha úgy érzed, személyemnek, véleményemnek túl nagy jelentőséget tulajdonítasz, gondolkozz el, a hiba vajon melyikünk készülékében lehet.

    Comment


      #3
      Végre egy időpont, ami jónak tűnik
      Petra vagyok Hargita(2011.01.30) és Nimród(2013.06.10.) anyukája
      ClauWi hordozási tanácsadó tej- és tojásmentes
      Vándor gyapi Zara Eladó batyu, karikás

      Comment


        #4
        Tombola

        Tudjátok: bevéssük az időpontot a naptárba, és max. zárás utánra írunk még hozzá másik programot. Én így csinálom, beválik

        Tombola: hozhattok tombolatárgyakat a karácsony előtti klubra Bármit szívesen fogadunk ami értelmes, jó állapotú, akár szolgáltatást is...
        Minél több a tombolatárgy, annál érdekesebb.
        (Ötleteket is várok, hogy mire használjuk fel a pénzt amit összeszedünk tombolából.)
        pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
        Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
        hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
        a XIII. kerklub ÚJ topikja

        Comment


          #5
          na, sajnos most mi nem fogunk tudni menni...
          akivel amúgy is találkoznék, vagy közel lakik, légyszi hozza el Ármin keleti sapiját!!!
          Hanna és Ármin Vilmos (2010.07.23.) aki Árminból van (szerinte. szerintem meg tejből).

          baba- és gyermekhordozási tanácsadó is vagyok, kérdezz bátran!
          nézzetek texpeles videót ITT!
          ha betelt a privim: hanemhanna gmail

          Comment


            #6
            hááát, az utsó szakdolgozatom leadási határideje nov. 20.
            Ritkábban vagyok már, de a privi megtalál. Gyerekem még mindig három, de már egyre kevesebbet háton.

            Comment


              #7
              hanemhanna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              na, sajnos most mi nem fogunk tudni menni...
              akivel amúgy is találkoznék, vagy közel lakik, légyszi hozza el Ármin keleti sapiját!!!
              Mondj konkrét nevet majd, kinek adjam
              pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
              Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
              hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
              a XIII. kerklub ÚJ topikja

              Comment


                #8
                pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Mondj konkrét nevet majd, kinek adjam
                ok, majd megkérdezem, ki megy közülük: Vicababa, rutland vagy fzzplz
                Hanna és Ármin Vilmos (2010.07.23.) aki Árminból van (szerinte. szerintem meg tejből).

                baba- és gyermekhordozási tanácsadó is vagyok, kérdezz bátran!
                nézzetek texpeles videót ITT!
                ha betelt a privim: hanemhanna gmail

                Comment


                  #9
                  éljen elvileg nincs sulim, ha senki nem lesz beteg és le sem szavaznak még oda is érhetek...
                  alapozó terapeuta vagyok
                  TSMT tanonc
                  3 a gyerek

                  Comment


                    #10
                    makilla eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    éljen elvileg nincs sulim, ha senki nem lesz beteg és le sem szavaznak még oda is érhetek...
                    Ne adj nekik lehetőséget a szavazásra, neked is kell kikapcsolódás, én már ezer éve nem láttalak...
                    pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                    Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                    hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                    a XIII. kerklub ÚJ topikja

                    Comment


                      #11
                      hátha jövök.....
                      Bonyolult (Bence 04.10.24.)
                      HipnoSzülés a tévében

                      Comment


                        #12
                        én is így vagyok Bonyi.
                        Kata Anna, aki Anna Maja (2009.02), Áron Koppány (2012. 03) és Zádor (2014.09) anyája
                        Érdi babahordozó és mosható pelenka klub

                        Comment


                          #13
                          én már nem írok semmit
                          Csillu (javíthatatlan extrovertált, dumagép) Gyermekeim: Barni (3dikos okoska), Olívia (suliba készülő szépség) és Emília (bölcsis Csirke)
                          Privi helyett: csillacsaplar85@gmail.com

                          Comment


                            #14
                            Na, kezdek félni...
                            pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                            Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                            hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                            a XIII. kerklub ÚJ topikja

                            Comment


                              #15
                              én jövök, és minden cuccot szétosztok, amit találunk. tombolát is viszek a nemreklámozomacégem helyről, mint a múltkor, olyant
                              BloomyLoom ::: facebook ::: csoport

                              Comment

                              Mamami portál footer

                              Összecsuk

                              Friss bejegyzések

                              Összecsuk

                              Cikk a mamami portálról

                              Összecsuk

                              szivárvány
                              Betöltés...
                              X