Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Klubos sk sütik receptjei

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #31
    Janzsa, köszönöm!
    Zsuzs
    Három lányom és egy fiam van

    Comment


      #32
      Csokis-mogyis muffin (12 darabhoz):

      Egy tálban keverd össze a száraz cuccokat:
      3 dl liszt
      1,5 dl cukor
      3-5 ek. kakaópor
      1 kk. sütőpor
      1 kk. szódabikarbóna
      1 csipet só
      1 csipet szerecsendió
      apróra tört törökmogyoró és étcsokoládé ízlés szerint

      Egy tálban keverd össze a nedves cuccokat:
      2 dl tej
      0,75 dl olaj
      1 tojás

      Öntsd össze a száraz és nedves részt, keverd el, majd kivajazott, kilisztezett sütőformában (vagy papírkapszliban) süsd 180 fokon kb. 25 percig.

      Naggggggyon fincsa!
      Zita, Csenge (2008.02.15.), Marci (2011.09.16.) és VBA2C Hajna (2014.11.29.) mamája
      Zita mama oldala
      Támogasd a Közép-budai Waldorf Iskolát!
      Ölbebaba - Ölelés Babahordozó Egyesület
      Babahordozási tanácsadó, tanfolyamvezető vagyok. Kérdezz bátran, segítek!
      Eltűnések idején emailben elérhető vagyok (szhzita és gémélpontkom).

      Comment


        #33
        A pizzás- és a kakaós csiga receptet kérném
        A gyerekek: Nagyfiú(2008), egy lány (2011), egy fiú (2013) és kislány(2016)

        Comment


          #34
          Én muffin receptem:
          Sajnos nem tudom teljesen pontosan, mert reggel, ami a szemem elé került azt tettem bele
          A mérce egy kb. 1,5 dl-es babapohár, olyasmi, mint a klubban a színesek voltak.

          1 pohár tej,
          3/4 pohár olaj,
          3 egész tojás,
          2 és fél pohár liszt,
          1/2 pohár puffasztott amarántmag,
          1/3 cs. sütőpor, (Tescos nagycsomag)
          1 és fél pohár cukor,
          egy kis marék szeletelt mandula,
          2 evőkanál étcsoki lapocskák (amivel tortát szoktak díszíteni)

          Nekem ebből pont 24 db lett.
          Ancsa
          Van: 3 fiam 3 lányom

          Comment


            #35
            Diétás muffin receptje:

            2 bögre tk.tönkölybúzaliszt
            fél bögre cukor
            kb. 2 dl almalé
            1 bögre reszelt répa
            4 ek. karobpor
            kb. 1 dl olaj
            1 tkanál szódabikarbóna
            1 ek.almaecet

            Ez 12 db lett nekem.
            Nóri - csillagszemű Nándor (8), holdvilág mosolyú Hajnal Virág (majd'6) és a huncut kisvirág Lili Róza (3) hippianyuja

            Comment


              #36
              pizza tekercs

              hozzavalok

              a tesztahoz: 2,5 dl tej, 2 dkg eleszto, 1 kaveskanal cukor, 40 dkg liszt, 5 evokanal oliva(vagy et)olaj, csipetnyi so

              a toltelekhez: 40 dkg pizzas melegszendvicskrem (vagy barmilyen melegszendvicskrem, amit szerettek), ketchup (lehet paradicsomsuritmeny is akár), 1 fej kozepes hagyma, so, bors, oregano, sajt

              az elesztot felfuttatni egy kis langyos tejben, majd ezt a liszttel, az olajjal, a cukorral es a csipetnyi soval osszegyurni es kb. fel orara meleg helyre felretenni kelni (en konyharuhaval letakartam a talat, amiben a teszta volt, majd olyan helyre tettem, ahova oda sut a nap )
              utana olajos deszkan kinyujtani tetszes szerinti vastagsagura, suteskor meg "puffadni" fog kicsit. kb. teglalap alakura, amit konnyebb utana felcsavarni
              a toltelekhez eloszor meg kell parolni az aprora vagott hagymat (en hagymakremet hasznalok) majd osszekeverni a pizzakremmel, lehet beletenni paradicsomsuritmenyt vagy ketchupot izles szerint, fuszerezni (so, bors, oregano)
              a kinyujtott tesztat megkenni a toltelekkel, majd szep ovatosan feltekerni
              1-1,5 centi vastagsagu darabokra szeletelni, tepsibe rakni, megszorni reszelt sajttal a tetejet es megsutni (en kb 25 percig sutottem a legnagyobb fokozaton hagyomanyos gazsutoben, de ez a sutesi ido gondolom fugg a sutotol. nezelodni kell, az a biztos )

              a szeletelest en cernaval csinalom, mert kessel ez lehetetlen vallalkozas, mert kinyomodna belole a toltelek. alahuzom a cernat, majd a tetejen keresztezem a ket szarat es aztan elhuzom oket az ellenkezo iranyba, igy a cerna atvagja a tesztat. remelem erthetoen irtam le

              orulok, hogy izlett nektek
              Utoljára szerkesztette Crear; 2009.05.09., 22:05. Oka: kicsit sok volt a tejbol :D
              az anyuka szerepben: Jusztina; a rendezo: Fruzsina Nilla "kuss! én így szállok le!'"

              Comment


                #37
                Jusztina, köszi a receptet!
                üdv, Dóra és a csacsogó - dacoló . (08.06.01.)

                Comment


                  #38
                  Crear,

                  2,5l nem elírás?
                  Kelcsi, Luca (2009.01.17) és Boldizsár (2010. 09.02.) anyukája - www.pocakmano.blogspot.com[B]

                  Comment


                    #39
                    öö bocs, javitom
                    az anyuka szerepben: Jusztina; a rendezo: Fruzsina Nilla "kuss! én így szállok le!'"

                    Comment


                      #40
                      A pizzás tekercs frenetikus volt!!!! A mini kókuszgolyók is csúcsfinomak voltak!
                      Rebaba blog

                      email: hellorebaba@gmail.com

                      Comment


                        #41
                        ígeeeeeeen a pizzás a befutó
                        „Ne zsúfoljátok tele lelketeket haszontalan gondolatokkal. Minek rágódni a múlton, elébe menni a jövönek? Maradjatok a jelen pillanat egyszerüségében.” Buddha

                        Comment


                          #42
                          mini kóóókuszgolyóóó? mit hallok? talán csak nem ugyanaz, amit több hónapja vadászunk kollektíven valamelyik régebbi klubról, de nem leltük meg sem a gyártóját, sem a receptjét? ki vele, csajok, ki követte el? RE-CEP-TET!!!!!!

                          Eszter
                          B1 (2004) és B2 (2007)


                          Új termékek érkeztek! http://dejavuvilag.hu/
                          Facebook, naponta frissül: https://www.facebook.com/dejavuvilag
                          Mamami topik: http://www.mamami.hu/forum/showthrea...t=deja+vil%E1g[/SIZE]

                          Comment


                            #43
                            huu igen a kokuszgolyo. azt hiszem az egesz talcaval meg tudtam volna enni
                            az anyuka szerepben: Jusztina; a rendezo: Fruzsina Nilla "kuss! én így szállok le!'"

                            Comment


                              #44
                              mini kókuszgolyót én követtem el. ugyan kicsit sem reform, de a nagy sikerre való tekintettel, íme a recept:
                              50 dkg háztartási keksz
                              10 dkg vaj
                              2 evőkanál kakaó
                              20 dkg porcukor
                              1 mokkáskanálnyi rumaroma
                              1 csomag kókuszreszelék
                              meggybefőtt leve (ez most éppen cseresznye befőtté volt, mert az volt itthon)

                              A háztartási kekszet ledarálom (vagy már a daráltat veszem), elkeverem a cukorral, kakaóval és a megpuhult vajjal. A meggybefőtt rumaromával ízesített levéből annyit teszek hozzá, hogy formálható legyen. Golyókat gyúrok a masszából és megforgatom a kókuszreszelékben őket. Én szoktam nagyobbakra gyurmázni és meggyet tenni a közepébe, úgy is finom.
                              Ani, Boglárka Blanka (2006.11.05.), Kamilla Kincső (2010.10.26.) és Barbara Bodza (2016.09.16) anyája, hordozási tanácsadó vagyok (hordozo.hu), keress bátran, ha segíthetek Neked

                              Comment


                                #45
                                citromos muffin Batyu Kán légyszíves írd le a receptet! köszönöm
                                „Ne zsúfoljátok tele lelketeket haszontalan gondolatokkal. Minek rágódni a múlton, elébe menni a jövönek? Maradjatok a jelen pillanat egyszerüségében.” Buddha

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X