Megújult a mamamibolt webshop! Teszteljétek velünk!
Karácsonyi ajándékötletek mamáknak és babáknak!
SZEMÉLYES ÁTVÉTEL Budapesten és Debrecenben dec. 24-ig!

Vissza   Mamami Fórum > Happeningek > Mamami Klub - a babahordozás és a kötődő nevelés népszerűsítéséért

Mamami Klub - a babahordozás és a kötődő nevelés népszerűsítéséért A 3 éve működő Budaörsi Babahordozó Klub új helyszínen, a Fővárosi Művelődési Házban, minden hónap első szombatján

Hirdetés a mamamin

Válaszol

Topik eszközök Keresés ebben a topikban
Régi 2011-06-06, 15:04   #1
kamcsatka
Mamilla

kamcsatka avatarja

Hely: Budaörs
Összes hozzászólás: 8.607
Alapbeállítás MAMAMI KLUBOS KÖLCSÖNÖZHETŐ HORDOZÓK JÚLIUS

A MAMAMI KLUBOS HORDOZÓK KÖLCSÖNZÉSI FELTÉTELEI, SZABÁLYAI:

1. Legalább egyszeri megjelenés a klubban - ez azért szükséges, hogy személyesen is megismerjünk. Már az első megjelenés alkalmával kölcsönözhetsz.
2. 2-4 hétre kölcsönözhettek hordozót, indokolt esetben, és ha senki más nem pályázik rá a kívánt időpontban, akár hosszabb időre is.
3. A kölcsönzés díja 1.000 Ft/hónap, az összeget az adott hónap elején a Klubban személyesen lehet kifizetni. Ha valakinek a megbízásából más viszi el a hordozót, a kkor a megbízott fizeti a kölcösnzési díjat és az ő adatait is felírjuk.
4. A kölcsönzéskor elérhetőségeket kérünk.
5. A hordozók átadása-átvétele a mindenkori Klubban történik, kivéve, ha másképp beszéljük meg (Pl. át lehet venni6adni a Mamami Boltban is.). Ezért a hordozóknak ott kell lenni a klubban a klub ideje alatt, hogy mindenki megnézhesse! Lista a recepciónál lesz a foglalási adatokkal.
6. Egyszerre csak 1 hordozó lehet Nálad, kivéve, ha a klub időpontjáig egy adott hordozót nem foglalt le más, akkor lehet akár több is.
7. Kezdők és hordozótlanok előnyben! Vagyis, ha kb. egyszerre jelentkezik 2 ember 1 hordozóra, akkor a zöldfülű van előnyben. Lehet 2. helyen is jelentkezni. Nem én fogok dönteni, kérem, hogy ezt beszéljük meg adott esetben a topikban...
8. A hordozókat ugyanolyan állapotban kell visszahozni, mint ahogy átvettétek. Ha történik vele valami, értesítsetek időben róla. Ha javítani kell, a javítás költségeit ki kell fizetni. Ha ki akarjátok mosni, 30 fokon, kímélő mosószerrel sé öblítő nélkül tegyétek.
9. Ebben a topikban kell jelentkezni, hogy lássa mindenki, ki mikor csapna le az adott hordozóra. Ne írjatok nekem privit ebben a témában, mert nagyon nehéz így követnem.
10. A kikölcsönzött hordozókról akció-képet és rövid írásos beszámolót kérünk a "Klubos hordozókról képes beszámolók" topikba!!!!
11. A kikölcsönzött hordozót kereskedelmi céllal másolni TILOS, vagyis ha varrnál hasonlót, csak rajta, de lemásolni a hordozó arányait és eladásra felkínálni nem etikus. Ezért harapunk.
12. Egy személy csak maximum 2 hordozót kölcsönözhet! Nem tudom ezt nyilvántartani, kérem, mindenki beszélje ezt meg a lelkiismeretével
13. Ha valaki nem hozza vissza a kikölcsönzött hordozót időben és nem is értesít róla engem, hogy mi az oka, akkor "feketelistára" kerül, vagyis nem kölcsönözhet több hordozót,
14. Ha az adott Klubban nem veszi át a hordozót az, aki feliratkozott rá, más is elviheti a helyszínről (hacsak másképp nem beszéltük meg előtte).

És az alapelv: A klubos hordozók kölcsönzésének elsődleges célja, hogy a hordozással még csak barátkozó anyukáknak/apukáknak segítséget nyújtsunk a választásban. A jelentkezésnél vegyétek figyelembe, hogy van, akinek még egyetlen egy hordozója sincsen, és szeretne legalább egyet kipróbálni, hogy megfelelően hordozhassa a babáját. Folyamatos gyűjtéssel igyekszem bővíteni a "stash"-t, vagyis a klubos hordozók számát, hogy minél többen tesztelhessenek!

NEM ÍROK BE ELŐRE FOGLALÁST, CSAK HA MEGNYITOTTAM AZ AKTUÁLIS TOPIKJÁT, KÖSZÖNÖM A MEGÉRTÉST

EDDIG AZ ALAPOK, MOST PEDIG A KIVÉTEL: JÚLIUSRA CSAK ÚGY FOGLALJATOK, HA VÁLLALJÁTOK, HOGY AZ ÁTVÉTEL JÚLIUS 2-án 10-13-ig A MAMAMI BOLTBAN TÖRTÉNIK (FADRUSZ U. 12.), ÉS VISSZAHOZNI LEGKÉSŐBB JÚLIUS 30-ÁN 13 ÓRIÁIG LEHET AZ ÚJ BOLTBA (TÁTRA U. 12/b-BE). SZÓVAL: MINDEN ÁTADÁS-ÁTVÉTELT MEG KELL BESZÉLNÜNK ITT A TOPIKBAN ELŐRE! HA MÁSKÉPPEN NEM BESZÉLTÜK MEG, A FENTIEK ÉRVÉNYESEK. AKINEK NEM SIKERÜL ELVINNI, KÉSŐBB MÁR NEM TUDJA! AKI MEG NEM HOZZA VISSZA IDŐBEN, ARRA MEGHARAGSZUNK A JÚLIUSI KÖLCSÖNZÖTT HORDOZÓKHOZ SAJNOS NEM TUDUNK MOST INSTRUKCIÓKAT ADNI!!!

email: hellorebaba@gmail.com

Utoljára módosítva: kamcsatka által : 2011-06-23 13:33
kamcsatka nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-06-06, 15:06   #2
kamcsatka
Mamilla

kamcsatka avatarja

Alapbeállítás

KLUBOS kölcsönözhető hordozók nyilvántartása JÚLIUS:
(a foglalási név mellett vezetem, hogy megkaptuk-e a díjat)

KENDŐK
Moby rugalmas kendő kendő lila-selymes 3-10 kg-ig (Mamami Bolt adománya): VIKIV
Gypsymama kék géz (GM adománya): ERISED
Gypsymama zöld géz : VILLA
Gypsamama zöld rugalmas ( GM adománya) : -
Gypsymama fekete fürdős (GM adománya): BABBER ,KISCSIKÓ KÖZVETLENÜL JUTTATJA EL NEKI
Didymos Till hosszú (Klubos beszerzés): -
Close rugalmas kétvállas karikás kendő (Babamosoly.hu Marica adománya) : HANNÓ
Didymos KAtja 5-ös (Zsuzsmuzs adománya adománya): -
MEI TAI-OK:
Bamberoo Mei Tai türkizkék kapucnis (Eduso adománya): -
Bamberoo Mei Tai piros virágos kord kapucnis formázott (Eduso adománya): -
Bamberoo MT "Balaton" bélelt derekú kapucnis (Eduso adománya) : -
Bamberoo OC (Neszka Ági adománya): -
Hajtka Mei Tai ívelt, kapucnis (Zoka7 Zsófi adománya): -
Kozy rich pach normál pántos (Klubos beszerzés, mamamis tagok adománya): -
(Kozy adománya): -
Liliputi virágos MT (Liliputi adománya): -
Belin MT ( Belin Judit adománya) : -
Savitri MT( Savitri Lili adománya): -
Bora - Pavlikata MT (Pavlikata adománya): -
Gremese Mei Tai (Gremese adománya): MATIRA

SSC-k:
Beco Carnival (Mamami Bolt adománya): Clockspring Tátrában veszi át, oda viszi vissza
Manduca (Mamami Bolt adománya): HARGITA
Bamberoo OC SSC : Klubos beszerzés): -
Liliputi új piros (Liliputi adománya): -
Scootababy csípőhordozó "San Francisco"(Jázmini Móni adománya ): -

SLINGEK:
Babasling, sötétkék (www.babaslings.hu adománya): -
Fidini állítható nagyságú erszény (- adománya): -

Utoljára módosítva: kamcsatka által : 2011-06-27 14:09
Régi 2011-06-06, 16:25   #3
erised
Mamille

erised avatarja

Összes hozzászólás: 1.442
Alapbeállítás

Jaj de szerencsém van, hogy ilyen hamar idetaláltam! Akkor a kék géz kendőre le tudnék csapni?

Az átvétel nekem bármikor jó. Megbeszélhetünk egy 'tömeges' átvételt is pl a szokásos klubos időpontban, hogy ne kelljen minden emberért külön odajönnöd.

Off: Az MT nagyon beválik, majd jövök a beszámolóval és a képekkel! Köszönöm!
Régi 2011-06-07, 09:40   #4
kamcsatka
Mamilla

kamcsatka avatarja

Alapbeállítás

beírlak

Régi 2011-06-07, 16:21   #5
Onnah
Mamille

Onnah avatarja

Hely: Pomáz
Összes hozzászólás: 3.045
Alapbeállítás

Én szeretném a Close-t júliusra (addigra remélhetőleg lesz is bele vki )
Régi 2011-06-07, 16:29   #6
Babber
Mamille

Babber avatarja

Hely: Budapest VIII.
Összes hozzászólás: 13.609
Alapbeállítás

jaj Orsi köszi)))))))))))))))
Régi 2011-06-08, 11:07   #7
Villa
Mamille

Villa avatarja

Hely: Üröm
Összes hozzászólás: 1.088
Alapbeállítás

Szia Orsi!
A zöld gézkendőt szeretném júliusra kölcsönözni! Köszönöm!
Régi 2011-06-10, 22:15   #8
VikiV
Mamami újonc

Összes hozzászólás: 5
Alapbeállítás

Szia Orsi!

Új vagyok itt, és nem próbáltam még hordozókendőt, de kipróbálnám szívesen, tudsz valamit ajánlani?
Nekem így elsőre a "Moby rugalmas kendő kendő lila-selymes 3-10 kg-ig" tetszett, ne kérdezd, miért :-)
Sajnos most nem akar rendesen működni a honlap, remélem, a részletekkel együtt is menni fog (mikor van Klub???)

Köszi
Viki
VikiV nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-06-11, 23:55   #9
matira
Mamami újonc

Hely: Budapest, XIV. kerület
Összes hozzászólás: 10
Alapbeállítás

Sziasztok!

Ha van rá lehetőség, akkor én szeretném júliusban kipróbálni a Gremese mei tai-t. A Close pedig viszem vissza. A boltban kell leadni még ebben a hónapban?

Köszönöm a lehetőséget!
matira
matira nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-06-14, 09:49   #10
kamcsatka
Mamilla

kamcsatka avatarja

Alapbeállítás

sziasztok, mindenkit beírtam! kérem, hogy arra számítsatok, hogy július végén kell visszahozni a hordozókat, de előtte írjatok nekem privit!!!

Viki, mekkora a babád?

Válaszol

Topik eszközök Keresés ebben a topikban
Keresés ebben a topikban:

Részletes keresés

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz topikot
nem írhatsz hozzászólást
csatolhatsz
hozzászólást nem javíthatsz

A BB code = bekapcsolva
Smileyk bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva

Fórum ugrás

A pontos idő 11:55 , a GMT +2 időzóna szerint.