Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Nagyklub szeptemberben, 15-én szombaton

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #46
    Jajjj nemakarom elkiabálni csak érik neki a meló No-ban...
    Vicus és E. + Z klubunk
    privi helyett: vicababaprivi kukac gemel
    totális szisztemdán itt elérsz hetven-héthetvenkilencnegyvennyolcvannégy

    Comment


      #47
      Vica, megyek csütörtökön.

      off vége
      Hanna és Ármin Vilmos (2010.07.23.) aki Árminból van (szerinte. szerintem meg tejből).

      baba- és gyermekhordozási tanácsadó is vagyok, kérdezz bátran!
      nézzetek texpeles videót ITT!
      ha betelt a privim: hanemhanna gmail

      Comment


        #48
        November-decembert akartam irni...
        BloomyLoom ::: facebook ::: csoport

        Comment


          #49
          Most úgy néz ki, hogy megyek én is. Mármint megyünk kismanóval. Férjuram hobbizik aznap, én meg nem akarok egyedül itthon ülni, a klub meg jó. Legalábbis pocakosan voltam, akkor jó volt!

          Vica! Aji betéteket jó, ha akkor kapom meg?

          Megyek, toborzok még embereket
          Réka, AndrisMisi (2012.05.), LaciPeti (2013.07.), AnnaEnikő (2014.11.) és még egy kis herceg (2016.06.) boldog anyukája

          Comment


            #50
            Bocsi, lehet buta kérdés, de szoktak hordozóeszközök lenni a nagyklubban? Barátnőm lehet kipróbálna egy Bondolinot, esetleg akkor lehet el tudnám csábítani.
            Eszter, az ovis Bence Bogyó (2011.05.29.), és Balázs Bogyó (2016.01.06.) mamija.
            Ha betelik a privi. Értékelj

            Comment


              #51
              Réka: okés ott találkozunk
              Vicus és E. + Z klubunk
              privi helyett: vicababaprivi kukac gemel
              totális szisztemdán itt elérsz hetven-héthetvenkilencnegyvennyolcvannégy

              Comment


                #52
                Moter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Bocsi, lehet buta kérdés, de szoktak hordozóeszközök lenni a nagyklubban? Barátnőm lehet kipróbálna egy Bondolinot, esetleg akkor lehet el tudnám csábítani.
                én csak márciusban voltam eddig, de akkor nem voltak... illetve csak akkor, ha valakivel megbeszéled, hogy hozzon neked
                javítsatok ki, ha tévednék
                Réka, AndrisMisi (2012.05.), LaciPeti (2013.07.), AnnaEnikő (2014.11.) és még egy kis herceg (2016.06.) boldog anyukája

                Comment


                  #53
                  Moter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Bocsi, lehet buta kérdés, de szoktak hordozóeszközök lenni a nagyklubban? Barátnőm lehet kipróbálna egy Bondolinot, esetleg akkor lehet el tudnám csábítani.
                  Akkor vannak, ha előre megbeszéled valakivel, hogy vigyen. Én szoktam vinni amúgy is (bár elóvenni nincs időm), de Bondolinom pont nincs.
                  Írj a bondis topikba, hogy hozzon neked valaki a klubba.
                  pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                  Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                  hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                  a XIII. kerklub ÚJ topikja

                  Comment


                    #54
                    Pynky, mennénk mi is, viszem a kendőt
                    rakosi.dora@gmail.comD, aki L, S, B, R mamája

                    Comment


                      #55
                      Cserebere-börze

                      Nézzétek meg, és nyilatkozzatok, hogy van-e igény ilyesmire, ill. hogy tudnánk megvalósítani.
                      Levente, Sára és Noel anyukája civilben konduktor-gyógytornász, Pfaffenrot manuálterapeuta 70/5818004-ha kellenék, inkább hívjatok, most gyorsabb
                      Clauwi hordozási tanácsadó

                      Comment


                        #56
                        Na, de ügyes vagyok! Elküldtem a gyerekeket MA, és most hívtak, hogy nincs ott senki...
                        Meg voltam győződve róla, hogy ma lesz...
                        szilvi gyerekei: Alex 95, Olivér 97, Abigél 2001, Timothy 2006, Milla 2009
                        Waldorf babáim (régi) albuma, újabbak a facebook-on

                        Comment


                          #57
                          malyvacsiga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Na, de ügyes vagyok! Elküldtem a gyerekeket MA, és most hívtak, hogy nincs ott senki...
                          Meg voltam győződve róla, hogy ma lesz...
                          Hajaj, szegények Tegnap találkoztunk Abigéllel, tuti mondtam volna neki ha jönni kell
                          pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                          Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                          hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                          a XIII. kerklub ÚJ topikja

                          Comment


                            #58
                            Hát ja.
                            Túlélték. Jöhettek velünk ikeába és kaptak rántott sajtot.
                            szilvi gyerekei: Alex 95, Olivér 97, Abigél 2001, Timothy 2006, Milla 2009
                            Waldorf babáim (régi) albuma, újabbak a facebook-on

                            Comment


                              #59
                              Rékica eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              én csak márciusban voltam eddig, de akkor nem voltak... illetve csak akkor, ha valakivel megbeszéled, hogy hozzon neked
                              javítsatok ki, ha tévednék
                              pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Akkor vannak, ha előre megbeszéled valakivel, hogy vigyen. Én szoktam vinni amúgy is (bár elóvenni nincs időm), de Bondolinom pont nincs.
                              Írj a bondis topikba, hogy hozzon neked valaki a klubba.

                              Köszönöm az infókat. Még átgondolom és utánajárok a dolognak, köszi.
                              Eszter, az ovis Bence Bogyó (2011.05.29.), és Balázs Bogyó (2016.01.06.) mamija.
                              Ha betelik a privi. Értékelj

                              Comment


                                #60
                                Brühü, erre a szombatra tette az ovi az eső miatt elsején elmaradt kirándulás pótlását (és az is csak akkor játszik, ha meggyógyul mindkettő, mert Samu bravúrosan első ovinap előtti éjjelre dőlt ki a szolidáris húgával együtt...)
                                Anya az összeomlás szélén és az állatkert: dilipók, hisztibéka-királynő és sipító kissárkány
                                Ha úgy érzed, személyemnek, véleményemnek túl nagy jelentőséget tulajdonítasz, gondolkozz el, a hiba vajon melyikünk készülékében lehet.

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X