Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Nagyklub áprilisban, 14-én szombaton

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    nagyon jó volt a klub Zsani
    köszönjük a szervezést
    Ronimami 4 tündérfiú Namája, és örök horgolós.

    Comment


      Roni te ma megint valami nagyon elegáns voltál a horgolt kendödben!!! Újabb húazannya de csini kategória
      Hena
      Arthur 9 éves Ruben 7,5 éves Nalani 5,5 éves és Henry 3 éves
      ClauWi hordozási tanácsadó

      Comment


        Igen, jó volt! Szuper volt ennyi mindenkivel találkozni, még ha többekkel csak egy sziára vagy egy összemosolygásra jutott idő, akkor is!
        Anya az összeomlás szélén és az állatkert: dilipók, hisztibéka-királynő és sipító kissárkány
        Ha úgy érzed, személyemnek, véleményemnek túl nagy jelentőséget tulajdonítasz, gondolkozz el, a hiba vajon melyikünk készülékében lehet.

        Comment


          ... és hol maradnak a fotók kérem szépen? Eddig csak Zsuzs tett fel párat!
          Hena
          Arthur 9 éves Ruben 7,5 éves Nalani 5,5 éves és Henry 3 éves
          ClauWi hordozási tanácsadó

          Comment


            Régiek is voltak Juliabel meg banana (őt meg sem ismertem ) Meg Lexiék is
            Utoljára szerkesztette pynky; 2012.04.14., 21:32.
            pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
            Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
            hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
            a XIII. kerklub ÚJ topikja

            Comment


              paprika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              ... és hol maradnak a fotók kérem szépen? Eddig csak Zsuzs tett fel párat!
              és hova tette őket? legalább a képeket hadd nézzem meg
              baresz és Igi
              BLWiki - azaz az igény szerinti táplálás (BLW) lexikon
              TAMINA

              Comment


                Csak jelzem, hogy juliabelt részben nekem köszönhetitek....khm...
                Nem tudok jönni, ha nagyon fontos és halaszthatatlan, akkor batyuklan kukac gémél pont kom

                Comment


                  és nagyon örültem neki(mármint Julinak)
                  Ronimami 4 tündérfiú Namája, és örök horgolós.

                  Comment


                    Nagyon jó volt végre élőben is arcokat kapcsolnia nicknevekhez Roninak igaza volt, elsőre rettentő fárasztó volt, nagyon sok az új infó, de örülök, hogy elmentünk.

                    Timka karkötőjére pedig most azonnal beállok a lányomnak Pötyi imádta.
                    Kinga+1 nagy+1 pici+1 mini+1 morgós

                    Comment


                      mi is nagyon köszönjük a mai napot! igazán jól éreztük magunkat!!!
                      " dolgozz keményen, légy tisztában az értékeiddel, és bízz magadban annyira, hogy ez tovább segítsen attól függetlenül, hogy szeretnek-e mások vagy sem"

                      Comment


                        Sikerült vkorsinak odaadni a cuccokat, és lejuttatni Spritenak?
                        András, valójában papapi, az AC/DC-re ugráló Kendének (2010.07.14) és csupa mosoly Lucának (2012.04.16.) a zapája

                        Comment


                          Fater eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Sikerült vkorsinak odaadni a cuccokat, és lejuttatni Spritenak?
                          kaptam 2 pakkot, azok eljutottak
                          gyerekek: Máté, Levi(2004-10) & Lili(2007-06) & Csongor (2011-11)

                          Comment


                            Szuper volt a klub, mi most voltunk először,de tuti, hogy megyünk még

                            köszi Pynky
                            Petra vagyok Hargita(2011.01.30) és Nimród(2013.06.10.) anyukája
                            ClauWi hordozási tanácsadó tej- és tojásmentes
                            Vándor gyapi Zara Eladó batyu, karikás

                            Comment


                              Engem S.O.S behívtak próbálni, úgyhogy az egész család a próbán töltötte a délelőttöt (még a kutya is, mert sétált volna amíg én klubbozok...)
                              Szóval nagyon sajnálom, legközelebbit becélozzuk!!!
                              Márton (5)
                              vegán blogom ECklopédia , ICAN könyvtár

                              Comment


                                Nekem volt egy időpillanat, mikor ütős volt a tömeg...

                                De májusban már remélem tényleg kimehetünk a kertbe is

                                Köszi itt is a segítséget Mályvacsiga gyerekeinek (Olivér és Abigél) meg az én Julimnak (ők egy idő múlva a hangzavar elől az asztal alatt kerestek menedéket )
                                pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                                Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                                hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                                a XIII. kerklub ÚJ topikja

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X