Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

klubos képek elérhetősége

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Kata! Olyan jó, hogy később tetted fel a képeket, így két klub között, félidőben is lehet örülni!!!
    Lexi picasa

    blog

    Comment


      fotók -nem a legjobbak és nincs is sok, de majd jönnek és raknak felmások jobbakat
      Viki
      Lányaim L(9), J(7) és D(4)

      Comment


        Viki köszi a képeket, úgy sem szokott rólunk készülni!
        Orsi

        Comment


          szépek voltatok megint, sajnálom, hogy nem sikerült jobban a fotó
          Viki
          Lányaim L(9), J(7) és D(4)

          Comment


            a mi fotoink... persze Fruzskarol van a legtobb
            az anyuka szerepben: Jusztina; a rendezo: Fruzsina Nilla "kuss! én így szállok le!'"

            Comment


              Viki Juszti, de jó képek

              Viki külön köszönet
              Ronimami 4 tündérfiú Namája, és örök horgolós.

              Comment


                Nem lett sok képem, mert hamar lemerült a masina, már megint nem töltöttük fel olyan 60db, de amik vannak azok cukik ha nem is mind tökéletes, majd mindjárt felrakom őket
                Utoljára szerkesztette TBrigi; 2009.10.31., 21:03.
                "De erre egy csillag táncra perdült, s az alatt születtem én." W.S.
                Árven Anasztázia már 8 éves Véda Teodóra majd'7Merse Krisztián 5 évesDéva Glória 3 és fél Fáta Viktória másfél éves és tavaszipocak

                Comment


                  Itt van az a néhány mai. Az első néhány a friss kedvenc
                  "De erre egy csillag táncra perdült, s az alatt születtem én." W.S.
                  Árven Anasztázia már 8 éves Véda Teodóra majd'7Merse Krisztián 5 évesDéva Glória 3 és fél Fáta Viktória másfél éves és tavaszipocak

                  Comment


                    Köszi Brigi, nagyon édesek a babák, és végre Marciról is vannak klubbos képek, nekem tetszenek
                    Eladó 2 db kerepesi telek egymás mellett a HÉV-hez közel, nagyon szép helyen (korábban saját részre vettük) és 1 db kerepesi panorámás telek nagyon olcsón. Érdeklődj priviben!

                    Comment


                      nagyon szép képek, és azok a morzsák......
                      Ronimami 4 tündérfiú Namája, és örök horgolós.

                      Comment


                        Brigi, ismét taps a képeidért!

                        Én már csak holnap teszem fel őket...lusta hulla vagyok.
                        Kata
                        Tamás Krisztián (1996.11.18.) Mira Zoé & Gergő Bence (2008.04.19.)
                        Drukkokat kérek, autóbaleset utáni vizsgálatokhoz és regenerálódáshoz! Köszönöm

                        Comment


                          jajj, Brigi, köszi a Majaképeket, zseniálisak! (Vicces, hogy ma kb 10 percre ugrottunk csak be, és megtaláltál minket, ill Maját, eddig mindig legalább 1 órát voltunk, és még nem készítettél róla portrét)
                          Zsófi, Léna (2006.08.29), Maja (2008.09.26) és Hédi (2012.09.15.) mamája

                          Comment


                            Zsófi, Maja van a 4.en?
                            "De erre egy csillag táncra perdült, s az alatt születtem én." W.S.
                            Árven Anasztázia már 8 éves Véda Teodóra majd'7Merse Krisztián 5 évesDéva Glória 3 és fél Fáta Viktória másfél éves és tavaszipocak

                            Comment


                              köszi a képeket!
                              Ábel (2005 tél), Áron (2009 nyár), Jakab (2013 tavasz)


                              ÁLOMJÁRÓ CD
                              születésnaptár
                              babahordozási tanácsadó vagyok

                              Comment


                                Brigi! Igen! Meg még utána két későbbin is, de azt gondolom már be lehet azonosítani!
                                Zsófi, Léna (2006.08.29), Maja (2008.09.26) és Hédi (2012.09.15.) mamája

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X