Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Anyatej adó és kapó mamamik

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    anyatejadót keresek Budapesten!

    örökbefogadott babácskánk szoptatom SNS-el, sajnos nagyon kevés a saját tejem. eddig egy ikres anyukától kaptunk tejet, de a kisfiam igényei nagyobb ütemben növekednek mint a befolyó tejmennyiség.

    nagyon szeretném, hogy kizárólagosan anyatejes lehessen, ezért nagyon hálás lennék, ha tudnánk még kapni máshonnan is anyatejet.
    :e m e s e: és a fiúk Balázs (2010.11.28), Kornél (2016.08.11), Tomi a háttérország
    egy-két napos reakcióidőm van
    __________________________________________________értékeléseim

    Comment


      Ez el meg? Tejteso program?
      Kriszti

      Comment


        facén van valami hír? mert a weboldal se működik
        Kriszti

        Comment


          Szia! Kaptál már valahol választ? Bábákat érdemes esetleg megkérdezni, ha valami konkrét helyzet van. Ha gondolod, megkérdezem a mieinket, hátha van valami ötletük, kihez lehetne fordulni a ti környéketeken.
          Zsuzsi
          Privi helyett, kérlek, írj mailt: akacvirag77kukacgmailpontcom Köszönöm!

          Comment


            kispindur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Szia! Kaptál már valahol választ? Bábákat érdemes esetleg megkérdezni, ha valami konkrét helyzet van. Ha gondolod, megkérdezem a mieinket, hátha van valami ötletük, kihez lehetne fordulni a ti környéketeken.
            Védőnőhöz megyek rá kérdezek, de a hivatalos leadáson kívül nem találtam semmit még
            Kriszti

            Comment


              Szia! A bábánk ezt a helyet javasolta, itt tudsz érdeklődni (Anyatejmisszió, Csomóné Lindmayer Katalin):
              http://csaladvar.shp.hu/hpc/web.php?...dalkod=anyatej
              Plusz nála is van lefagyasztva másfél liter 1-2 hónapos babának való anyatej, ha ez segítséget jelent.
              Zsuzsi
              Privi helyett, kérlek, írj mailt: akacvirag77kukacgmailpontcom Köszönöm!

              Comment


                Voltunk védőnőnél ő is csak a hivatalos leadást tudja. Sok lesz majd a tejem, és tudom, hogy le kell majd fejnem, ha nem akarok tejes pizsit. Ezért akartam keresni valakit aki átveszi az első két hét tejét
                Kriszti

                Comment


                  Hú, a hivatalos leadás elég sok ügyintézéssel jár, de akkor ezt biztos tudod. A honlapon, amit linkeltem, elvileg leadni is lehet, nem tudom, a szállítás hogyan megoldható.
                  Zsuzsi
                  Privi helyett, kérlek, írj mailt: akacvirag77kukacgmailpontcom Köszönöm!

                  Comment


                    Most megnéztem az oldalon belüli linkeket, nekem azok nem jönnek be (az anyatejet adó és kérő anyukákra vonatkozó rész).
                    Zsuzsi
                    Privi helyett, kérlek, írj mailt: akacvirag77kukacgmailpontcom Köszönöm!

                    Comment

                    Mamami portál footer

                    Összecsuk

                    Friss bejegyzések

                    Összecsuk

                    Cikk a mamami portálról

                    Összecsuk

                    szivárvány
                    Betöltés...
                    X