Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Ki milyen finomságot hoz a következő klubba?

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Ki milyen finomságot hoz a következő klubba?

    Akció
    Itt gyűjthetnénk a harapnivalók listáját Így mindenből lenne elég és semmiből sem lenne túl sok
    Ha lehet házilag készült, a klub szellemiségének megfelelő finomságot hozz
    "De erre egy csillag táncra perdült, s az alatt születtem én." W.S.
    Árven Anasztázia már 8 éves Véda Teodóra majd'7Merse Krisztián 5 évesDéva Glória 3 és fél Fáta Viktória másfél éves és tavaszipocak

    #2
    Júniusi étlap
    Utoljára szerkesztette TBrigi; 2012.05.19., 23:46.
    "De erre egy csillag táncra perdült, s az alatt születtem én." W.S.
    Árven Anasztázia már 8 éves Véda Teodóra majd'7Merse Krisztián 5 évesDéva Glória 3 és fél Fáta Viktória másfél éves és tavaszipocak

    Comment


      #3
      Jó ötlet ez a topik!!!
      Bár én rendszerint csak előtte pár nappal döntöm el, mit viszek főleg, hogy még a klub időpontját sem tudjuk De követni fogom a topikot.
      Lívi és Bogi (2006.nov.) és Lenke (2009.jún.) és Vilma (2013.ápr.)

      Comment


        #4
        Üdv a topiknak!

        Mi is klub előtt pár nappal döntjük el, hogy mi legyen. Addig majd lesem, hogy alakul az egyensúly a sós és édes között.
        Gabi (Bence, Janka Freya és Luca Sára)
        Születésnaptár Free Geréb Ágnes! A szülés valódi természete

        Privi helyett: dako pont gabriella kukac gmail pont com

        Comment


          #5
          Gabi, ti csak ne döntsétek el, mi majd megmondjuk: fasííírtot!
          Rebaba blog

          email: hellorebaba@gmail.com

          Comment


            #6
            nagyon nagy ötlet ez a topik, ha valakinek van elképzelése leírja, a többieknek már van mihez igazodni.
            a következőre szeretnék menni, egy tálca sós sajtos stanglival, és egy tálca édes aprósüteménnyel
            Ronimami 4 tündérfiú Namája, és örök horgolós.

            Comment


              #7
              Brigi, jó ötlet ez a topik! Én még ne tudom, mit viszek legközelebb, asszem majd csak előtte nem sokkal döntöm el. Javasolhatom, hogy a könnyebbség kedvéért az első hsz-ban legyen gyűjtve, hogy ki mit hoz? Így nem kellene végigolvasni és strigulázni, hogy hány édes, hány sós jelentkező van eddig, hanem ott rögtön látható lenne. Gondolom, ez nem kis meló, de hátha...
              Enikő - Áron 19 éves, Boróka Léda 5 éves

              Comment


                #8
                en tudom mit viszek mar nyaron megigertem. szoval en zserbot viszek
                Utoljára szerkesztette Crear; 2009.11.02., 11:21.
                az anyuka szerepben: Jusztina; a rendezo: Fruzsina Nilla "kuss! én így szállok le!'"

                Comment


                  #9
                  Jajjj, de kár, hogy én valszeg nem fogok menni...

                  (Brigi, nagy ötlet!)
                  szilvi gyerekei: Alex 95, Olivér 97, Abigél 2001, Timothy 2006, Milla 2009
                  Waldorf babáim (régi) albuma, újabbak a facebook-on

                  Comment


                    #10
                    zseeeerbóóóóóóó!!! nyammm....ne már! én ma kezdtem a fogyókúrát

                    ennek megfelelően valami gyümölcsöt fogok vinni, meg zöldséget is. szépen feldarabolva, esetleg salátának elkészitve.
                    hm?

                    javaslom, hogy aki tudja mit visz, emelje ki feketével, hogy könnyű legyen visszaolvasni. és talán a hsz-ek szoritkozzanak CSAK az étel felsorolására, a gratulációkkal nagoyn elvész a lényeg, hogy vissza tudjunk keresni.

                    tehát egyfajta lista-topic lehetne ez.

                    Gyermekeim: Tomi 2005, Dani 2008, Boróka 2012, Keve 2015

                    Comment


                      #11
                      nahát, nekem meg olyan lelkiismeretfurdalásom van e-miatt a kaja miatt, hogy tegnap elkezdtem bújni a szakácskönyvet szóval bepróbálkoznék egy meggyespitével,meg ha az nem sikerűl, akkor csinálok kókuszgolyót (ha van rá kereslett),ahhoz nem kell sütő, nem lehet elrontani. és viszek innivalót is (esetleg bioszörp, szóba jöhet?, azt lehet vízzel hígitani és elég sok kijön belőle)
                      Gyöngyi meg a törpék: Lili (megkezdtük az iskolát ) és Eszti (a kiscsoportos )

                      Comment


                        #12
                        KKRISZTI eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        zseeeerbóóóóóóó!!! nyammm....ne már! én ma kezdtem a fogyókúrát
                        Kriszti,már észrevettem h mindig klub után gondolkozol a fogyókúrán
                        "De erre egy csillag táncra perdült, s az alatt születtem én." W.S.
                        Árven Anasztázia már 8 éves Véda Teodóra majd'7Merse Krisztián 5 évesDéva Glória 3 és fél Fáta Viktória másfél éves és tavaszipocak

                        Comment


                          #13
                          Kriszti,
                          a zöldséghez pl. lehetne hozni valami mártogatós cuccot. Kapros-joghurtos-túró, vagy majonézes tejföl zöldfűszerrel (nem kell bonyolult mártásokra gondolni), és mindjárt iszpoyat gyorsan fogyna majd a zöldség...
                          bocs a belekotyogásért, csak most úgy megkívántam pl. a (nyers) sütőtökcsíkot valami jó kis tejföllel...
                          szilvi gyerekei: Alex 95, Olivér 97, Abigél 2001, Timothy 2006, Milla 2009
                          Waldorf babáim (régi) albuma, újabbak a facebook-on

                          Comment


                            #14
                            huuu kokuszgolyo
                            nekem addigra vege a fogyokuranak, szoval vegre megkostolhatok par klubos finomsagot
                            az anyuka szerepben: Jusztina; a rendezo: Fruzsina Nilla "kuss! én így szállok le!'"

                            Comment


                              #15
                              oké, akkor viszek valami tejfölös cuccot. csak sokan nem esznek tejterméket, emiatt nem akartam.
                              a srépát imádják a gyerekek, a fiam is elrágcsál 2 szálat naponta

                              Gyermekeim: Tomi 2005, Dani 2008, Boróka 2012, Keve 2015

                              Comment

                              Mamami portál footer

                              Összecsuk

                              Friss bejegyzések

                              Összecsuk

                              Cikk a mamami portálról

                              Összecsuk

                              szivárvány
                              Betöltés...
                              X