Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Közös rendelések megbeszélése

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Zoknicsipesz rendelés.
    Ide írom, mert most csak erre van energiám. Egészségügyi okokból csúszik a rendelés 1hete vagyok kórházban, de még tutira bent tartanak jó pár napot.
    Még a férjemmel nem beszéltem meg, de lehet, hogy vele intéztetem.
    Bocsánat, hogy csak most írok, de eddig nagyon ramaty voltam. Most, hogy jobban vagyok, mamamizok
    Jobbulást!
    Zs & T &​​L

    Comment


      Nóri! Jobbulást kívánok! Ez a kórház dolog nem hangzik jól. .Mindkettőtökkel minden rendben? Mi történt?
      Egy legényke és egy leányka édesanyja

      Eladó autósülés, játéktartó pad, játékvarrógép, könyvek, népitánccipő iskolatáska és egyéb szeretett tárgyaink

      Hiszek benne, hogy a Háborítatlan Szülés helyszíntől függetlenül mindenütt megvalósul, mert egyre többen szeretnénk és mert áldás kíséri. Csak ahhoz a tökéletességhez kell visszatalálni, ahogyan a Teremtő megalkotta és azt csak valóban indokolt esetben kiegészíteni a tudomány életmentő eszközeivel.

      Comment


        Én elvesztettem a fonalat Mi a helyzet a közös zoknicsipesz rendeléssel? (ha belecsúszunk a negyedik babuci érkezésébe, se elhozni, se szétosztani nem fogjuk tudni az óbudai adagot)
        Ildikó, na meg B, N, Z és a negyedik
        privi helyett:
        hihiprivi.mamami(kukac)gmail(pont)com

        Comment


          Tegnap leadtam a rendelést, de még nem kaptam visszajelzést tőlük. telefonáltam is, hogy jelezzenek vissza a szállítással kapcsoltban, de eddig még semmi. Nagyon remélem, hogy a héten leszállítják!
          Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

          Comment


            hihi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Én elvesztettem a fonalat Mi a helyzet a közös zoknicsipesz rendeléssel? (ha belecsúszunk a negyedik babuci érkezésébe, se elhozni, se szétosztani nem fogjuk tudni az óbudai adagot)
            Írtam, hogy 1 hétig kórházban voltam. Hétfőn délután engedtek haza. A kórházból nem nagyon tudtam intézkedni, férjem meg nem vállalta be, mert nem volt képben
            Most már folyamatban a rendelés/szállítás.
            Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

            Comment


              Lányok, én már használom úgy 2-3 hete és tényleg hatalmas segítség. Olyan "hogy tudtam ezt eddig másképp csinálni???!!!" érzés
              A és egy kosárlabdacsapatnyi gyerek

              Comment


                Elvileg mindenkinek írtam adatokat, de nem hagytam ki senkit sem? Jött a feladásról értesítést, szerintem péntekre lesz itt a csomag.
                Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                Comment


                  Nóri!
                  Nagyon szépen köszönjük a közbenjárást. És remélem, az egészséged most már rendben lesz.
                  Egy legényke és egy leányka édesanyja

                  Eladó autósülés, játéktartó pad, játékvarrógép, könyvek, népitánccipő iskolatáska és egyéb szeretett tárgyaink

                  Hiszek benne, hogy a Háborítatlan Szülés helyszíntől függetlenül mindenütt megvalósul, mert egyre többen szeretnénk és mert áldás kíséri. Csak ahhoz a tökéletességhez kell visszatalálni, ahogyan a Teremtő megalkotta és azt csak valóban indokolt esetben kiegészíteni a tudomány életmentő eszközeivel.

                  Comment


                    Nekem is megjött (nem rendeltem közösbe mert totál más irányba kellett volna postázni ) A színük nem tetszik, de a formájuk, erősségük igen. Még nem volt időm tesztelni mert ebben a kánikulában mi nem használtunk az elmúlt hetekben zoknit De már alig várom!
                    Verus és az örökmozgók: S(9,8) & B(6) & B(0,9)
                    hordozási tanácsadó (ClauWi)
                    KreaTúra blog
                    "Akkor jársz jól, ha mind közelebb lépsz ahhoz, amitől félnél"

                    Comment


                      itt is megírom. Az óbudai csomagosok jelentkezzenek nálam is és hihi-nél is. Kedden reggel adom át hihi férjének a csomagokat. Jó lenne majd gyorsan átvenni tőlük
                      Köszönöm mindenkinek!!!!!
                      Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                      Comment


                        Köszönöm a zoknicsipesz rendelés lebonyolítását, szállítást. Ma el is hoztam Hihitől.
                        Zs & T &​​L

                        Comment


                          zsocicmic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Köszönöm a zoknicsipesz rendelés lebonyolítását, szállítást. Ma el is hoztam Hihitől.
                          Szuper!!!!!
                          Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                          Comment


                            Nóri! Mikor jártok errefelé? Nem sürgős csak hogy van-e rá esély.
                            Egy legényke és egy leányka édesanyja

                            Eladó autósülés, játéktartó pad, játékvarrógép, könyvek, népitánccipő iskolatáska és egyéb szeretett tárgyaink

                            Hiszek benne, hogy a Háborítatlan Szülés helyszíntől függetlenül mindenütt megvalósul, mert egyre többen szeretnénk és mert áldás kíséri. Csak ahhoz a tökéletességhez kell visszatalálni, ahogyan a Teremtő megalkotta és azt csak valóban indokolt esetben kiegészíteni a tudomány életmentő eszközeivel.

                            Comment


                              elemental-ról lesz közös rendelés valamikor? Vagy van vki, aki rendelne velem? Én még nem rendeltem tőlük, de rémlik, mintha régebben rendszeresen lett volna. Kellene most pár dolog, de nem teszi ki az ingyenpostás limitet (25000 Ft).
                              Ildikó, na meg B, N, Z és a negyedik
                              privi helyett:
                              hihiprivi.mamami(kukac)gmail(pont)com

                              Comment


                                Érdekelne valakit innen valami?
                                https://oldblue.shoprenter.hu/

                                Farmer újrahasznosításával foglalkoznak, mindenféle menő holmijuk van.
                                Privi helyett: mammi.mamami@gmail.com!
                                Beszippantott a valós élet, a virtuálisra nem sok időm marad.

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X