Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Mit ehetünk szoptatás alatt?!

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Én meg chipseket kívántam folyton...nem gondolom, hogy erre annyira nagy szüksége lett volna a szervezetemnek...

    Comment


      Ti nem kaptatok agybajt, hogy szinte semmilyen zöldség nem fér bele, ugyanakkor meg táplálkozzunk egészségesen? El nem hittem volna korábban, hogy ennyire örülni fogok a leveszöldségeknek, krumplinak, tökféléknek...

      Comment


        VPViki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Ti nem kaptatok agybajt, hogy szinte semmilyen zöldség nem fér bele, ugyanakkor meg táplálkozzunk egészségesen? El nem hittem volna korábban, hogy ennyire örülni fogok a leveszöldségeknek, krumplinak, tökféléknek...
        Hello. Azért nem fér bele, mert valami gondot okoz nektek, vagy csak mert javasolták, hogy ne egyed? Nekünk diétázni kellett, mert tej- és laktóz érzékeny, de az egyéb "hagyományosan" puffasztó dolgoktól meg semmi baja, tehát azokat eszünk nyugodtan. Szóval szerintem minden gyereknél tök egyedi, hogy mit "szabad" enni és mit nem. (Én egyébként egy évig voltam leveszöldség, krumpli, tökfélék, alma menün a diéta miatt... szóval megértem egyébként.)
        Judit, T (2013), L (2016), R (2019)

        Comment

        Mamami portál footer

        Összecsuk

        Friss bejegyzések

        Összecsuk

        Cikk a mamami portálról

        Összecsuk

        szivárvány
        Betöltés...
        X