Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

ÚJ!!!! VÁNDOR RING CARRY

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    a zöld,a lila Virié,azt tőle kell megkérdezni!
    1 boszorka van, 3 fia van

    Comment


      Encsi70 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      a zöld,a lila Virié,azt tőle kell megkérdezni!
      Nekem szuper a zöld, lehet, hogy majd a popópánttal kapcsolatban kérek okítást, mert az nekem valahogy nem akart a helyére kerülni, de ennyi. Oké, akkor megy tovább, aztán, ha végez, akkor nálam landol. A piszkos anyagiakat meg intézzük.

      Comment


        köszönöm
        1 boszorka van, 3 fia van

        Comment


          nálam a zöld,ma tesztelem
          Réka
          Botond '07.dec., Luca Villő '11.márc., és Zselyke a '13.novemberi "babaillat"

          Comment


            Én megkaptam a lilát még kedden,bocsánat,hogy nem jelentkeztem

            Meglepődtem már az első felvételnél,mert jó már nekünk is,vagyis lánykámnak,pedig még csak 9 hós,és nem különösebben magas,most kezd ácsorogni.Nagyon kényelmes volt ebben hordozni,és azt hiszem lánykámnak is kényelmes volt,egyszer el is aludt benne.
            Picit nehéz felvenni,de bele lehet jönni könnyen.Viszont én sem bírtam a popópántot teríteni,és így eléggé megnyomta a lánykám lábát.És a karika nekem is fent volt,viszont nem nyom annyira,csak több óra után éreztem,hogy zavar.

            Összességében viszont tetszik,lehet be is fogok nevezni egyre a későbbiekben

            A képeket kicsavart kézzel készítettem
            Mellékletek
            Évi ,Ferkó (már nem Manó) 2004.03.25,aki zenél.;Botika 2008.04.28,aki táncol.; Beni 2009.07.07,aki énekel; Zorka Abigél,az ajándék(2013.10.26.) anyukája

            Comment


              Na lemaradtam a zöldrôlViszont ma èn is meglepôdtem,mikor jött a postàs,ès hozta a lilàtArra mi nem jelentkeztünk,mert Csajos a színe,ès fiúcskànak a zöldet akartam Azèrt ma abban lófràltunk.2èvesnek kicsi,a fejère a csukjàt nem tudtam teljesen felhúzni,de kènyelmesen ült benne,csak a hàtàn az anyag a hàta közepèig se èrIgen terìteni nem tudtuk a lábànàl a kendôt. Kinek küldjem,megìrod?Az emaileddel együtt?Küldök fotót oda. Zöld utàn gyártàs mikor lesz?
              Zita, Ákos és Lili anyucija(2012.május.31)

              Comment


                NA a beszámolóm:Zselykének egy ici-picit még nagy volt a terpesz,de ezt tudtam amikor jelentkeztem.szuperszép,kényelmes hurci,bár valószínűleg nagyobb gyerekkel még jobb.az,hogy nálam volt nagy segítség volt,mert így körvonalazódott,hogy milyen lesz a saját encsink.köszönöm,remélem a következő már teszteli,2 napja adtam fel,kedden.
                Réka
                Botond '07.dec., Luca Villő '11.márc., és Zselyke a '13.novemberi "babaillat"

                Comment


                  umbreno eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Na lemaradtam a zöldrôlViszont ma èn is meglepôdtem,mikor jött a postàs,ès hozta a lilàtArra mi nem jelentkeztünk,mert Csajos a színe,ès fiúcskànak a zöldet akartam Azèrt ma abban lófràltunk.2èvesnek kicsi,a fejère a csukjàt nem tudtam teljesen felhúzni,de kènyelmesen ült benne,csak a hàtàn az anyag a hàta közepèig se èrIgen terìteni nem tudtuk a lábànàl a kendôt. Kinek küldjem,megìrod?Az emaileddel együtt?Küldök fotót oda. Zöld utàn gyártàs mikor lesz?
                  Umbreno, nem maradtál le a zöldről, csak az sokkal később tudna menni, ez meg szabad volt, így elküldtem neked.

                  Comment


                    Umbrenonál már volt az egyik zöld, én küldtem el neki nyár elején
                    Zsuzsi a három lányú
                    hordozási tanácsadó, IBCLC hallgató (privi helyett emailt írj: somzsuzs frímél)
                    Pécsi Kertvárosi Babahordozó Klub

                    Comment


                      umbreno eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Na lemaradtam a zöldrôlViszont ma èn is meglepôdtem,mikor jött a postàs,ès hozta a lilàtArra mi nem jelentkeztünk,mert Csajos a színe,ès fiúcskànak a zöldet akartam Azèrt ma abban lófràltunk.2èvesnek kicsi,a fejère a csukjàt nem tudtam teljesen felhúzni,de kènyelmesen ült benne,csak a hàtàn az anyag a hàta közepèig se èrIgen terìteni nem tudtuk a lábànàl a kendôt. Kinek küldjem,megìrod?Az emaileddel együtt?Küldök fotót oda. Zöld utàn gyártàs mikor lesz?
                      Umbreno, írtam neked privát üzenetet, kérlek majd nézz rá. Köszi! Barbi

                      Comment


                        Igen a zöld már volt nálam,azért csodálkoztam,hogy jött a lila isA zöldről,hogy lemaradtam úgy értettem a vásárlásáról,de még van remény,még egyszer megpróbáljuk és ha apukának is jó akkor átvesszük
                        Zita, Ákos és Lili anyucija(2012.május.31)

                        Comment


                          A lila nekünk kisebb volt ,a csukja végképp nem ment fel a fejéig. A zöld kicsit kényelmesebb volt. Fényképet hova tudok küldeni,ha ide nem tudom feltölteni?
                          Zita, Ákos és Lili anyucija(2012.május.31)

                          Comment


                            Nyugodtan küldd el nekem, feltöltöm ide.

                            Comment

                            Mamami portál footer

                            Összecsuk

                            Friss bejegyzések

                            Összecsuk

                            Cikk a mamami portálról

                            Összecsuk

                            szivárvány
                            Betöltés...
                            X