Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Mei Taiban hordoznék-hogyan csináljam...?

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #16
    ez a sima keresztnél van, hogy a popsiján kell keresztezni
    3 a királyfi, majd a 4. lány lesz

    Comment


      #17
      a lexinél inkább a popsi felső részére esik a twist
      3 a királyfi, majd a 4. lány lesz

      Comment


        #18
        Pár hónapja Emmának kivülre tettem a kezét, és veszettül tépte a hajam. Azóta belülre kötöttem, és kb. egy hete próbáltam megint. Mostmár rá se hederit a hajamra.
        Viszont a hosszú lánc jó ötlet Bár szerintem rövid úton megfojtana vele
        pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
        Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
        hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
        a XIII. kerklub ÚJ topikja

        Comment


          #19
          gyuzso eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          nem kell a derékpántot extra szorra húzni, hivatalosan a vállpánt viseli a súly nagyobb részét
          rakjál fel fotót és megnézzük

          fotót a hurkáimról? ha lesz valaki aki fotózzon akkor csinálunk!
          Csupa szeretet G
          Csupa mosoly E

          Comment


            #20
            egyébként már tudok pár dolgot, amikor megvarrtam a MT-t raktam fel képet a MT varrós topicba és valaki szólt, hogy rossz a kötés, de én nem láttam rajta semmi furát. Ma újra megnéztem és látom, hogy mi a baj, össze-vissza kötöttem, ahol értem... Szerintem most már jól csinálom
            Ma voltunk egy hosszabb sétán elvittük a szelektívbe a szemetet és szerintem tetszett neki, de a MT kényelmetlen, amint lesz pénzem anyagot venni varrok egy másikat. Már a hajam sem érdekli. A kutya pedig szerencsére meglett, igaz, úgy kellett visszalopnom reggel...
            Csupa szeretet G
            Csupa mosoly E

            Comment


              #21
              egyébként a sima kereszt és a lexi között van valami különbség abban, hogy hogyan tart? Vagy csak a "dizájn"?
              Csupa szeretet G
              Csupa mosoly E

              Comment


                #22
                inkább a ki mit tud hátul bűvészkedni megbízhatóan..
                a kutyáról lemaradtam, mi volt vele...?
                3 a királyfi, majd a 4. lány lesz

                Comment


                  #23
                  1 képet találtam az sk mt topikban:
                  ott az az alapvető gond, hogy a vállpánt hátravitele a comb felett történik és a kereszt vagy lexi után kerül az ellentétes láb alá
                  3 a királyfi, majd a 4. lány lesz

                  Comment


                    #24
                    gyuzso eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    1 képet találtam az sk mt topikban:
                    ott az az alapvető gond, hogy a vállpánt hátravitele a comb felett történik és a kereszt vagy lexi után kerül az ellentétes láb alá
                    Igen, már vágom, köszi! Akkor csak nagy hirtelen felkaptam, valahogy felkötöttem és nagyon büszke voltam, hogy sikerült. Igaz, akkor még nem is volt ekkora, hogy kényelmetlen lett volna. Szerintem most már jól csinálom, de ma sem volt senki, aki csinált volna képet. Ma is voltunk sétálni és úgy tűnt, tetszik neki, nem akart menet közben kiszállni . Nekem pedig jó testmozgás mert a gyerekkel együtt vagyok, friss levegőn és biztos lesz látszatja, hogy plusz 10 kilóval mászok fel a hegyre.
                    Csupa szeretet G
                    Csupa mosoly E

                    Comment


                      #25
                      gyuzso eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      inkább a ki mit tud hátul bűvészkedni megbízhatóan..
                      a kutyáról lemaradtam, mi volt vele...?
                      a kutyák elszöktek pénteken, a nagy visszajött, a kicsi nem. Közben amikor a Sió partra vittem le a komposztba a cuccot hallottam, hogy kölykök beszélték, hogy meg kéne fogni a kicsit. Aztán amikor egész hétvégén nem került elő sejtettem, hogy elvitték, de tesóm látta itt a faluban az egyik udvarban. Így tegnap reggel elmentem és hazaloptam... kicsit megviselte a dolog, magába van zuhanva, de folyton elszökik, nem tudok vele mit csinálni. Egy pillanat alatt kint van a kapun a lábam között ahogy megyek ki. Megkötni meg nem akarom, de félek, hogy egyszer kilövik a vadászok...
                      Csupa szeretet G
                      Csupa mosoly E

                      Comment


                        #26
                        gyuzso, sajnos bekrepált a gépünk, ezért nem tudok most fotót feltenni (ha jó lenne sem biztos), viszont : a nagyobbik lányom(3 évres) popsija alatt tök jól kisimítom, és úgy is marad, a kisebbik csajnál van a gáz, ő 9 hónapos. szóval elképzelhető szerintetek az, hogy a kicsit túl föntre kötöm, és így a popsi is túl magasra kerül??van egyáltalán ilyen?és ezért lesz a pánt gugyor?

                        Comment


                          #27
                          no, itt egy (illetve 2 ) hátul kereszt hordozás közben
                          ehhez képest hogy kötöd Te a pántokat, hol van rajta a bugyor?
                          3 a királyfi, majd a 4. lány lesz

                          Comment


                            #28
                            szép képek...az én párom sose kötné magára, azt hiszem kicsit ő is hülyének néz...
                            nekem így szokott kinézni, csak hát a szerkezet nem ilyen szép. De majd lesz kép is hamarosan!
                            Csupa szeretet G
                            Csupa mosoly E

                            Comment


                              #29
                              Sziasztok!

                              Nem tudom, hogy ebbe a topikba illik-e a kérdésem, de szeretném megkérdezni, hogy a nyáladzás ellen ki mit használ a mei-tai-ban? (Lehet, hogy csak azért merült fel bennem a kérdés, mert még most fogom kezdeni a hordozást?!)
                              Bogi (2009) és Beni (2013) anyukája

                              Comment


                                #30
                                szerintetek (ORSHEEE), ezek jó videók? a keresztezés láb ALATT elég fura!
                                miért igy csinálja???

                                Struppi tais

                                Gyermekeim: Tomi 2005, Dani 2008, Boróka 2012, Keve 2015

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X