Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Nagyklub májusban, 19-én szombaton

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #61
    úgy úgy
    Ronimami 4 tündérfiú Namája, és örök horgolós.

    Comment


      #62
      Hú Kozák sapkát anyum szokott készíteni nem is tudtam hogy ez a neve nagyon finom!
      Orsi 4-gyerekkel bátor))
      off szerintem klubba viszem a kendő árát

      Comment


        #63
        sáramaminti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        hát, pynky, én a helyedben büszke lennék a híresen rossz pénzügyi érzékedre!
        Persze, csak azért nem adnak kenyeret... Éééééérted

        vassanya eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Pynky ilyen a kozáksapka mint a képen, fini
        Nahát, én nem is tudtam hogy ez a neve. Szuper! Nekem tegyél egyet félre, mert Timka nagyon veszélyes

        vkorsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        én is tervezek menni
        tervezek menni mind a 4gyel, gyakorlatilag nem tudom hány lesz belőle
        Már majdnem mint Orsi6 Biztos jó lehet 4-gyel, tegnap a hármasikrekkel khm... érdekes volt
        pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
        Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
        hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
        a XIII. kerklub ÚJ topikja

        Comment


          #64
          A szavazatmegvétel: jelezni kellett volna valahol, hogy szavaztál, és 3.000,- forintos utalványt nyerhettél volna.
          Andi
          Barbara (felnőtt), Ádám (1999.), Kristóf (2006.), Lilla (2010.)

          Comment


            #65
            aztaaaaaaaaaa...ez mekkora durva már
            Vanda,, a 6 éves S, a 2,5 éves K, no meg a 10 hós Zs lánykák boldog anyukája.

            Comment


              #66
              pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

              Már majdnem mint Orsi6 Biztos jó lehet 4-gyel, tegnap a hármasikrekkel khm... érdekes volt

              na jó, de nálam 3 már önjáró
              gyerekek: Máté, Levi(2004-10) & Lili(2007-06) & Csongor (2011-11)

              Comment


                #67
                Írta valahol Emese, hogy a játék szabályzata megengedi, hogy a szavazók között sorsoljanak a versenyzők, szóval értem én, hogy ő ezzel bőven a játék keretein belül van, sorsoljon, tulképp mitbánomén, de azt mondani, hogy nem spam 70akárhány topikba betenni a felhívását, az azért meredek. Tegye be az aláírásába, a topikjába, egye fene, nyisson egyet! valahol neki, de minden fórum minden leglátogatottabb topikjába meg a forgalmas közösségi topikokba mind betenni, az maga a spammelés magas fokon. Plusz megsértődni, ha erre felhívják a figyelmét, az is irritáló, nem kicsit. Nem tudom, a saját topikján kívül merre olvasgat, írogat még, ha egyáltalán, de látszik, hogy nem ismeri a fórumot, ha azt gondolta, ez teljesen rendben lesz így.
                Anya az összeomlás szélén és az állatkert: dilipók, hisztibéka-királynő és sipító kissárkány
                Ha úgy érzed, személyemnek, véleményemnek túl nagy jelentőséget tulajdonítasz, gondolkozz el, a hiba vajon melyikünk készülékében lehet.

                Comment


                  #68
                  danann eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Írta valahol Emese, hogy a játék szabályzata megengedi, hogy a szavazók között sorsoljanak a versenyzők, szóval értem én, hogy ő ezzel bőven a játék keretein belül van, sorsoljon, tulképp mitbánomén, de azt mondani, hogy nem spam 70akárhány topikba betenni a felhívását, az azért meredek. Tegye be az aláírásába, a topikjába, egye fene, nyisson egyet! valahol neki, de minden fórum minden leglátogatottabb topikjába meg a forgalmas közösségi topikokba mind betenni, az maga a spammelés magas fokon. Plusz megsértődni, ha erre felhívják a figyelmét, az is irritáló, nem kicsit. Nem tudom, a saját topikján kívül merre olvasgat, írogat még, ha egyáltalán, de látszik, hogy nem ismeri a fórumot, ha azt gondolta, ez teljesen rendben lesz így.
                  facén ugyanez nem zavaró, ott egyesével mindenki mindenféle izélgetős dolgát le tudom tiltani, de itt ez nem kivitelezhető. meg még szavaztam is és lehet, hogy csúnya dolog, de örülnék az utalványnak is. vagyis most már így nem tudom.
                  Gabriella NAK (Nursing at the keyboard) 1978/04/19, Eszti 2008/06/15, Norbus 2011/04/18, Nándi 2015/03/30
                  privi helyett valerkanak kukac freemail pont hu

                  Comment


                    #69
                    vassanya eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Pynky ilyen a kozáksapka mint a képen, fini

                    Csillu szeretnék veled is talizni
                    Nálunk ez hólabda.Nincs csoki a tetején.De ha van akkor is hólabda

                    MI így megyünk: 3 gyerek (ebből a Huba vagy kettőt kitesz) párszáz tojás,több mint 10kg méz!Ja és csak oda 200km vonatút ÁTSZÁLLÁSSAL (a fene egye meg a vasutat) De rendíthetetlenek vagyunk és megyünk
                    Viszont sütit/rágcsit már nem merek igérni,bár ahogy magam ismerem,úgyis összedobok valamit.
                    Olga: Zita 08', Huba '09, Koppány '12,
                    Villő '16 és Ötöske várható '18

                    Comment


                      #70
                      sprite eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Nálunk ez hólabda.Nincs csoki a tetején.De ha van akkor is hólabda
                      Jó hogy nem csak én ismerem ezen a néven....

                      Én is megyek 1 vagy 2 gyermekemmel...
                      Rita az anyatigris
                      Bernadett1996, Atesz1999,Zsolti2007,András2010,

                      Comment


                        #71
                        Ha rá tudom venni apát(végre pont akkor van klub amikor szabad), akkor mi is megyünk!!
                        nem jövök többet, itt elértek:
                        zernike7kukacgmail.com

                        Comment


                          #72
                          Ági, de jó lenne!
                          Katik('84. és '10.10.10.)
                          hta

                          Comment


                            #73
                            Zsemuka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Ági, de jó lenne!
                            Úgyis ezer éve nem láttalak!!

                            Meg Andival is nagyon szívesen találkoznék!!!! Meg persze mindenki mással is!!!
                            nem jövök többet, itt elértek:
                            zernike7kukacgmail.com

                            Comment


                              #74
                              Ági, gyertek
                              Ronimami 4 tündérfiú Namája, és örök horgolós.

                              Comment


                                #75
                                én is megyek!!! De jó Andi. de örülök neked.

                                és azt hiszem Timka mellé állok szorosan. ő már profi, lecsap a sütikre, én meg jókor leszek jó helyen
                                bár én gyerek nélkül megyek most, anyumnál lesznek
                                Zsófi, Márton Bendegúz, az ovis nagyfiú, a szelíd , Zalán Bonifác, a brutálisan zsivány és a kicsilány Flóra Lelle, a karácsonyi

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X