Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Nagyklub áprilisban, 14-én szombaton

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    ááá mi nem jutottunk el már megint , remélem májusban tudunk menni!
    Betti vagyok, dúla, fiaim Ákos és Iván (2010-2011. szept. 12.) + Alma Írisz (2014. május 16.)

    Comment


      Nagyon jól éreztük magunkat!! Én biztos!
      És nem találkoztunk Livi! Melus veled sem!! Pedig úgy akartam!
      Nekem a mostani volt a legfárasztóbb, azt hiszem kicsit későn, a sűrűjébe érkeztünk, vagy most tényleg nagyon sokan voltunk. De megint az a sok mosoly!! Köszönöm mindenkinek!!
      Pynky
      Ági

      Comment


        Asztal alatt en xx eves,komoly nagylanyom is volt,ketto,kb 3 eves kissraccal Sajnos,nem tudom a nevuket.
        Kinga+1 nagy+1 pici+1 mini+1 morgós

        Comment


          mi 1-re értünk oda a nagy tömeg után, de jól éreztük magunkat, köszönjük szépen

          jó volt látni az itteni ismeretlen ismerősöket

          Ági (kolibrike) sajnáltam, hogy nem tudtunk beszélni már, a cicák odaértek, tetszenek
          Gyöngyi: Panna(2011.06.20) és Zora (2013. 12. 07. )Középbudai klubb tagja kendőket javítok

          Comment


            Pynky köszönjük megint
            Benő istenien érezte magát,megérte a jó kis vonatos túra.De legközelebb kocsival megyünk mert az nem járja hog mindig üres kézzel érkezem
            igen nekem is most volt a legfárasztóbb,de megint feltöltött a sok kedves mosoly az ismeretlen ismerősöktöl és ezt imádom és nekem nagyon sokat jelent
            "Minden, amit hallunk, vélemény, nem tény, és minden, amit látunk, nézőpont, nem a valóság."
            AHB

            Comment


              pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Régiek is voltak Juliabel meg banana (őt meg sem ismertem ) Meg Lexiék is
              hmmm, meghíztam vagy megöregedtem, v mi?
              amúgy sztem eddig élőben nem sokszor találkoztunk, talán egyszer a babakoncerten?!
              Anna
              Zsófi 2008.06.18 Nóri 2011.10.31. Rozi 2015.06.17.

              Comment


                Jol ereztuk magunkat mi is koszonjuk
                Kinga, Orsi, nagyon orulok, hogy megismerkedtunk, beszelgettunk egy kicsit
                es orultem, hogy sokakat megismerhettem, akikkel eddig nem talalkoztam, es persze a "régieknek" kulonosen
                Gabi

                Comment


                  Gabi, örülök, h láttalak titeket!
                  Anna
                  Zsófi 2008.06.18 Nóri 2011.10.31. Rozi 2015.06.17.

                  Comment


                    Ismét egy élmény volt! Nagyon sokan voltunk, annyira jó!! Köszönet mindenkinek

                    és bár itt OFF de az ügy fontos ezért kérlek nézzetek be:
                    http://www.mamami.hu/forum/showpost....97&postcount=1
                    Timka &Tsai :Sza-Ba-Do-n szárnyalok

                    Comment


                      Én is nagyon jól éreztem magam, szuper, hogy mennyien voltunk.
                      Levente, Sára és Noel anyukája civilben konduktor-gyógytornász, Pfaffenrot manuálterapeuta 70/5818004-ha kellenék, inkább hívjatok, most gyorsabb
                      Clauwi hordozási tanácsadó

                      Comment


                        Mi is nagyon jól éreztük magunkat, jó, volt, h sokan voltunk! Tök jó volt újra lerohanni titeket, h mutasdcsakaztakendőt!
                        Hargita, furi, h most voltál először, sztem már láttalak valahol...hordozásünnep v nem tudom.
                        Asztal alatti bulit figyeltem, jókat derültem, mikor a 3évesforma húzta ki a tizenévesformát.
                        Külön köszönet azoknak, akik újra és újra ráadták Fruzsira a fél (v mind2??) mamuszát!
                        Fotózni majd akkor fogok, ha lesz Krisz is.

                        A kölkök elfáradtak (én is), utána több, mint 1 órát horpasztottak a kocsiban.
                        Réka - aki Fruzsina (A Fékezhetetlen Agyvelejű , 2009. dec. 7.)
                        és Csanád (Finommotorikus Bandita, 2012. febr. 12.) anyukája

                        Comment


                          vkorsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          kaptam 2 pakkot, azok eljutottak
                          Köszönöm szépen.
                          András, valójában papapi, az AC/DC-re ugráló Kendének (2010.07.14) és csupa mosoly Lucának (2012.04.16.) a zapája

                          Comment


                            Fater eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Köszönöm szépen.

                            Én köszönöm mind kettőtöknek!!!!
                            Olga: Zita 08', Huba '09, Koppány '12,
                            Villő '16 és Ötöske várható '18

                            Comment


                              Kinga82 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Nagyon jó volt végre élőben is arcokat kapcsolnia nicknevekhez Roninak igaza volt, elsőre rettentő fárasztó volt, nagyon sok az új infó, de örülök, hogy elmentünk.
                              Te ott voltál? Én majd az elejétől a végéig, hiába kerestem a nicked, a tömegben nem bukkantam rád... (egy felsőt adtam volna Villától)


                              Köszönöm:
                              - a hat és fél éves Jankának (egy éves Ambrus tesónak), hogy nagy szeretettel és türelemmel játszott sokáig a fiammal
                              - bogi Lenke APUKÁJÁNAK kitartását és türelmét, mert Marci nagy apahiányában többször odament hozzá birkózni
                              - és Pynkynek a szervezést (és a vödröket)!
                              A gyerekek: Nagyfiú(2008), egy lány (2011), egy fiú (2013) és kislány(2016)

                              Comment


                                Köszönjük a szervezést Pynkynek!
                                Jó volt találkozni az eddig csak nickként ismertekkel.
                                Borzasztóan elfáradtunk mindannyian, mindenem fáj. Gyermekem borzasztóan melegérzékeny, úgyhogy nem ígérem, hogy jobb időben többet látjuk egymást, de azért igyekszem.
                                Sajtos pogi nagyon finom volt, fiam pedig köszöni a répát, semmi más nem volt hajlandó enni, pedig választék volt bőven :-)
                                Ha valaki esetleg megtalálta a kiskártyáimat, remélem magáévá tette és továbbosztja az illetékeseknek.
                                Gabriella NAK (Nursing at the keyboard) 1978/04/19, Eszti 2008/06/15, Norbus 2011/04/18, Nándi 2015/03/30
                                privi helyett valerkanak kukac freemail pont hu

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X