Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Hordozás állapotosan

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Utána néztem a podeaginak, nem is láttam még ilyet!! Pedig már annyi videót és oldalt néztem!D Érdekes, tényleg jó ötlet, bár a hátratevős résznél kicsit aggódtam.. Nagyobb gyerekkel oké, hogy fogja a nyakad, az is egy biztonság, de az én egy évesem még nem biztos, hogy értené ezt. Amúgy jól néz ki, tudnék venni egy-két hordozót..)))))

    Comment


      Nefelejcs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Utána néztem a podeaginak, nem is láttam még ilyet!! Pedig már annyi videót és oldalt néztem!D Érdekes, tényleg jó ötlet, bár a hátratevős résznél kicsit aggódtam.. Nagyobb gyerekkel oké, hogy fogja a nyakad, az is egy biztonság, de az én egy évesem még nem biztos, hogy értené ezt. Amúgy jól néz ki, tudnék venni egy-két hordozót..)))))
      Én a hóna alá rakom a pántokat, úgy rakom a hátamra és kicsit előre dőlve igazgatom a feneke alá és rakom a lábához a szárakat. Megkötni már felállva szokatm. És nekem mindig 'pici' hasam volt csak. Viszont az egyik fórumtárs már a pici babájánál is podot használt! Azért ahhoz kell ügyesség.
      A, Momo (2012) és Maci (2014) boldog anyukája

      Comment


        Sajnos a vándor topik most nem üzemel, de nekem azóta 3db-om is van az Anci féle csatos onbuból, nagy szerelem lett, itt tudtok olvasgatni ha gondoljátok: http://www.mamami.hu/forum/showthread.php?t=70063
        Enikő egy férjjel és négy törpével
        ClauWi hordozási tanácsadó Értékeléseim
        Vega hét menü
        Kihívás (okt.1-14)

        Comment


          Én is csatlakozom. Háton batyuzom a 16 hónapos elsőszülöttemet. A másod virágzás pedig 8 és fél hetes a pocakban. Nekem még kényelmes így, de ha eljön az idő, akkor váltunk másra.
          Flóra vagyok, Tomi (2014.08.) Szandra, (2016.07.) Bálint (2018.06) büszke anyukája.

          Comment


            34 hetes vagyok a tesóval, a "nagy" 21 hónapos, ma érkezett meg a kistesó kendője, a nagy rögtön lecsapott rá és kérte, hogy vegyük fel benne, így én is és Apa is batyuztunk egyet.

            Comment

            Mamami portál footer

            Összecsuk

            Friss bejegyzések

            Összecsuk

            Cikk a mamami portálról

            Összecsuk

            szivárvány
            Betöltés...
            X